Jump to content

d3d3

Użytkownicy
  • Content Count

194
  • Last visited

• Days Won

8

d3d3 last won the day on November 13 2016

d3d3 had the most liked content!

Community Reputation

-56

5 Followers

About d3d3

• Rank
    Gaduła
  • Birthday 12/25/1995

Contact Methods

• GG
    12905694
  1. Zasponsoruję hosting na stabilnych, linuxowych serwerach o parametrach: transfer: 60GB/mies. pojemność: 3000MB dodatkowe: cPanel, możl. powiększenia transferu/miejsca za kilka złotych, 6 baz MySQL, konta pocztowa (liczba nieograniczona). W zamian oczekuje reklamy na stronach notują…cych więcej niż 200 odsłon dziennie (unikalnych). Oferty współpracy proszę kierować na email: kontakt@soccer-center.pl bą…dź GG: 12905694.
  2. Pfff, $$$ się liczy niestety. Weź wyłóż 200-300 złotych i zrób to u porzą…dnej osoby a nie szukaj pr0 masterów na forach. Ew. napisz do web-fundacji która tworzy strony www za free i sponsoruje domeny.
  3. Musisz mieć konto pocztowe na serwerze na którym uruchomiłeś bContact. Nie działa to ze skrzynkami o2, gmail, poczta.pl i innymi blokują…cymi. Wejdź na stronę hostingu i znajdź adres CPanelu. W Cpanelu utwórz nowe konto pocztowe i zedytuj plik bContact_Config.php wpisują…c nowy email z serwera. Musi działać.
  4. Omg, jeden temat nie wystaczy? Pamiętam Cie jako n00bka (rok temu?), widzę że się nie zmieniłeś. edit: hahaha słowem 'ziomek' zabiłeś mnie Nie musisz życzyć powodzenia, sam siebie obrażasz swoim poziomem rodem z samosia.pl
  5. Wą…tpie aby coś takiego istniało, poszukaj w laboratorum modułów PHP Fusion - [Hidden Content].
  6. Albo jesteś gimnazjalistą… albo pogubiłeś przecinki i kropki. Wykup domeny i porzą…dnego hostingu nazywasz marnowaniem pieniędzy? To nie wróżę forum przyszłośc.
  7. Lightbox zawsze możesz 'doinstalować' to bodajże tylko kilka linii w arkuszu css. Galeria ze skryptem uploadu: [Hidden Content]
  8. Zainteresuj się ".THEME_WIDTH." Czy pozostałe "top'y" są… pod top1_01.png? Jeśli tak, poszerz wartość Theme_Width
  9. Gra powróci jeśli producent wyda remake. Jako że jest to temat do oceny stron powiem w punktach tak jak miałem to kiedyś w zwyczaju: - darmowy hosting typowy dla pr0 forum, - wieśniacki tytuł kojarzą…cy mi się z dbv.pl, - to co up ale dotyczą…ce 'loga', - oczo****ny theme, - brak domeny i rozśmieszają…ce statystyki ukazują…ce 2 'ambitne' posty. Podsumują…c jestem na NIE, jak większość userów
  10. ale jednak nic nie wnosisz do tematu i także spamujesz. Raportuję.
  11. Ehh, mniej znaków zapytania proszę. Szklany tekst powiadasz? To chyba jeden z najprostszych 'efektów' które można spłodzić w programie graficznym Nie używam Photoshopa ale najprościej jest: Skopiować warstwę z obiektem który ma mieć "szklane" odbicie (warstwę oznaczmy literką… A). Skopiowaną… wcześniej warstwę wkleić do bieżą…cego okna pod pierwotny obiekt. Wklejoną… warstwę obrócić, dopasować wedle gustu pod obiekt z pkt pierwszego i zakotwiczyć. Ta warstwa będzie nosić miano warstwy B. Ustawić krycie warstwy na około 40-45%, wedle gustu. Posłużyć się narzędziem rozmycie i rozmyć dolne rejony warstwy B aby uzyskać lepszy efekt.
  12. Wytłumacz mi to zdanie Btw. jeśli nie rozwią…załaś problemu to po kiego *** chcesz zamykać temat?
  • Create New...