Jump to content

Bartosz_

Użytkownicy
  • Content Count

12
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Bartosz_

• Rank
    Rozkręca się

Contact Methods

• GG
    1986300
  1. Uół YeA! Fkońcu porzą…dn4 stronk4 o Verbie! Najlepszych chip-chłopofcach! Å»enada koleś! ;P Weź skończ z tym profesjonalizmem, bo mozesz kogos w kompleksy wpedzić Pozdrawiam Dobrze, że Verba tego nie widzi
  2. Jest mnóstwo CMS'ów, pluginów oraz skryptów, które takie coś oferują… Poszukaj, znajdziesz na pewno. www.google.pl webtipsowa wyszukiwarka
  3. Ja zawsze wychodziłem z założenia, że jeśli jesteś dobry z algorytmów to nauczysz się każdego języka programowania. Jeśli chodzi o podobieństwo do PHP. Zawsze mnie uczono, że jeśli opanuje C++ bą…dź PHP to naucze się tego drugiego bez problemu. Ludzie często prawią…, że PHP to skrócony C++ no i na dodatek niekompilowany, lecz parsowany. A odnoszą…c się do pierwszego postu. Wiadomo, jak każdy webmaster zaczynałem od samych począ…tków, czyli xHTML, CSS.. Potem przestało mi to wystarczać, poszedłem w stronę PHP i MySQL (Tak robi zdecydowana większość ludzi). Teraz chce się wzią…ć za Pythona albo Rubiego. Zobaczymy
  4. Ograniczanie kodu nie jest nigdy dobrym pomysłem. Lepiej napisać te kilka linijek więcej, a więcej ludzi będzie rozumiało, zniwelujesz bałagan w kodzie. Pozytywów płyną…cych z dobrego kodu jest wiele. Można także dodać, że uporzą…dkowany, zrozumiały kod jest łatwiej edytować, rozszerzać i przede wszystkim zrozumieć Czekam na kolejny tutorial
  5. Lekka rehabilitacja z mojej strony, na blogu już umieściłem pierwszy tutorial o KohanaPHP, niedługo kolejny Zmieniłem skin na poprzedni, rzeczywiście wyglą…da lepiej
  6. To ja dorzucę swoje trzy grosze. Klasa odpowiedzialna za komunikację bazy danych powinna być według mnie bardziej rozwinięta np. o coś takiego jak metoda select, insert, update, delete, zwracanie tablic z rekordami, liczenie rekordów. Dlaczego w metodach pojawia się echo? Czemu nie ma żadnego chociaż prostego parsera templat? Czego to uczy? Na jedno ze swoich pytań potrafię odpowiedzieć, no może na dwa. Echo dajesz tylko dlatego, że sam jeszcze nie jesteś obeznany i nie wiesz jak powinno się pisać w OOP. Takie tutoriale uczą… złych nawyków na przyszłość. Jeśli kiedyś będziesz pisać tutki, to proszę o większy profesjonalizm. Mam nadzieję, że masz na tyle rozsą…dku i nie wyzwiesz mnie od nie wiadomo kogo za to, że skrytykowałem Twoją… pracę, może i wiele Ciebie kosztują…cą…. Pozdrawiam, Bartosz
  7. Złota zasada Murphy''ego - zasady określa ten kto ma złoto. Jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno. Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą… nie dostrzec różnicy Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej. Tyle ode mnie
  8. Prezentuje się świetnie Niezłe światło, klimacik. Możesz pokazać oryginał zdjęcia?
  9. Poszperaj w necie za skryptem PsNews jest to niezły system newsów oparty o pliki tekstowe na pewno rozwiaze Twój problem
  10. Czas na mnie Przedstawiam wam mojego bloga. Pisze tam o wszystkim co mnie ciekawi, inspiruje, denerwuje. Zamierzam także wpleść w wolnym czasie jakieś wpisy z przydatnymi plikami źródłowymi dotyczą…cymi konkretnie PHP oraz MySQL. Używam oczywiście niezawodnego wg. mnie Wordpressa. Korzystam też z darmowego skinu, ponieważ nie mam ochoty ani nerwów oraz czasu na tworzenie swojego Wą…tpie też czy umiejętności by na to pozwoliły Mile widziane propozycje wpisów. Czekam na krytykę Â
  11. Widziałem to forum jak wystartowało Wyprzedzono mnie z kupnem domeny, no ale niestety. Jeśli chodzi o moją… opinię to powtórze to co zostało już powiedziane. Skin do ****. No i phpbb3, ale lepsze to niż bym miał oglą…dać forum oparte o phpbb2 m. by Przemo Nie wiem po co te odnośniki do waszych kont. Postów dużo, ale z tego co zauważyłem to prawie 8000 to sam spam w Hyde Parku. Btw, usuńcie kategorię koncerty, bo już dawno była nieoficjalna wiadomość od samego Kiedisa, że dali sobie spokój Trochę wiem na ten temat, ponieważ jestem fanem rhcp Pozdrawiam
  12. Bartosz_

Witajcie

Oj Wojtek <ironia> Przede wszystkim czytuję Brainfucker.pl Przeglą…dam webtips.pl Hmm Sam nie wiem </endironia>
  13. Bartosz_

Witajcie

Cześć  Miałem już tutaj, konto lecz zapomniałem hasła. No więc jak sama nazwa wskazuje, mam na imię Bartosz. We wrześniu kończę 16 lat. Interesuję się webmasterką… od 1 klasy gimnazjum czyli grube 3 lata. Dotychczas poznałem xHTML, CSS, PHP oraz przymierzam się do nauki Pythona, lecz na razie nawał pracy mi na to nie pozwala. Zarejestrowałem się dlatego, że słyszałem o rzekomej reaktywacji forum. Myślę, że się wszystko ożywi i będzie atmosferka  Pozdrawiam
  • Create New...