Jump to content

amor

Użytkownicy
  • Content Count

54
  • Last visited

Community Reputation

-11 Bad

About amor

• Rank
    Rozgadany
  1. Przepraszam za post pod postem, ale mam ciekawe dane Otóż włą…czyliśmy w serwisie możliwość darmowej rejestracji kont użytkowników, a wraz z nią… dostęp do wielu dodatkowych opcji takich jak: - stałe filtry wyszukiwania pojazdów, - cykliczne 24h wyszukiwanie nowych ofert, - nowe funkcje schowka i kosza, - powiadomienia email i sms, - szybsze serwery ogłoszeń, - możliwość rozbudowy opcji swojego konta o dodatkowe funkcjonalności, - przyciski SBP i 100% w razie problemów i pytań piszcie
  2. Od samego począ…tku mieliśmy plany wprowadzenia dużej ilości treści, ale najpierw chcemy w 100% ukończyć serwis. Najprawdopodobniej 6 sierpnia wyjdziemy z wersji beta. Już wprowadziliśmy wiele zmian proponowanych przez użytkowników, ale czekamy na kolejne uwagi. Zależy nam na maksymalnej funkcjonalności.
  3. Nie słyszałem o podobnym serwisie - więc chyba jesteśmy pierwsi. A cały pomysł zawią…zał się całkowicie przypadkowo. Czekamy na ewentualne uwagi - chcemy doprowadzić serwis do perfekcji
  4. [Hidden Content] to agregator ofert motoryzacyjnych. Auta z wyszukiwarek polskich i zagranicznych. Jak wam się podoba serwis? Macie jakieś propozycje?
  5. Darmowy jest również [Hidden Content] A czy u was można zakładać konta anonimowe? Tam można. Oj, coś czuję, że płatne serwisy stracą… userów
  6. Faktycznie jest sporo osób, które piszą… na ten temat po forach - popiszę z nimi Może się dowiem nieco praktyki w ten sposób.
  7. Chciałbym poznać kogoś kto prowadzi faktycznie swój internet w tym raju podatkowym. Na tej stronie piszą…, że większość firm o największych dochodach ma zarejestrowaną… swoją… działalność właśnie tam - to jest szczególnie zaskakują…ce, ale jednocześnie pozytywne. Przeanalizuję to dokładnie, jakby to wyglą…dało dla mojego biznesu.
  8. Ale przychodzi kontrola od US i pyta - dlaczego działa w Polsce, a sprzedaje przez jakieś stany i nie płacę w dodatku od tego podatku. Co wtedy?
  9. Strony nie znam i nigdy nie widziałem, ale dzięki za link. Powiedz mi tylko co to oznacza: "Dochód spółki zarejestrowanej w Delaware jest automatycznie dochodem właściciela lub właścicieli spółki w przypadku Polaków mieszkają…cych w Polsce jest to urzą…d skarbowy w Polsce" wynika z tego, że nawet prowadzą…c działalność w ramach Delawarem i tak podatki trzeba płacić w PL. Dobrze to rozumiem?
  10. Jest dokładnie tak jak piszesz. Na pytanie jak to możliwe - możliwe, jeśli wszystko jest zgodnie z prawem i zasadami. Póki oni się tym zajmują… wszystko ma być Ok, bez problemów. W sumie to logiczne, że w innej rzeczywistości podatkowej ciężko jest sobie samodzielnie poradzić. Mało tego nawet w polskiej rzeczywistości z tym bardzo ciężko.
  11. Tam właśnie piszą… o tym, by część sprzedaży prowadzić przez Delaware, a część przez polską… siedzibę. Po prostu napiszę do nich i zapytam jak to dokładnie wyglą…da, bo tutaj opisali to raczej tak po łebkach.
  12. Hmmm. czyli np. mam sprzedaż 20 tyś netto. 18 tyś. puszczam przez Delaware, a 2 tyś przez Polskę. W Polsce płacę mały podatek, no ale co na to polska skarbówka? Można prowadzić jeden biznes i część sprzedaży realizować przez oddział w innym kraju? No i jeszcze kwestia produkcji. Produkt powstaje w Polsce, w Polsce się znajduje, a sprzedawany jest przez Delaware?
  13. Tj. tak. Na kardiologa poczeka się 3 miesią…ce, na dentystę miesią…c, ale jak trafisz do szpitala to nie usłyszysz, że nie zrobią… ci operacji bo nie płaciłeś ZUS-u. Co do tego, że pienią…dze są… wydane w błoto - masz 100% mojego poparcia. Trzeba jednak myśleć by jakieś ubezpieczenie posiadać. W Delaware można coś takiego mieć?
  14. Thid - ale te dodatkowe koszty są… normą… w każdym biznesie. Tutaj mowa głównie o oszczędnościach wynikają…cych ze zmiany miejsca działalności. Ale właśnie co wtedy z ubezpieczeniem? Nie płacisz zusu w PL, ani w Delaware to jednocześnie nie masz żadnego ubezpieczenia. Czy tak? Thid - możesz nieco rozjaśnić swoje drugie zdanie?
  15. Jak to możliwe, że coś takiego istnieje na świecie? Czy nie ma ogólnych światowych przepisów, które odbierają… możliwość organizowania czegoś takiego? Przecież dla kraju takiego jak Polska to może się wią…zać z ogromnymi stratami. ZUS to 900 zł miesięcznie. Jeśli firma ma 10 tyś przychodu, to jeszcze mamy 2 tyś podatku VAT i ok 1500 zł podatku dochodowego. To 4500 zł miesięcznej straty na jednym podatniku
  • Create New...