Jump to content

danix111

Użytkownicy
  • Content Count

566
  • Last visited

• Days Won

16

danix111 last won the day on March 25 2010

danix111 had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About danix111

• Rank
    danix webmaster :>
  • Birthday September 29

Profile Information

• Miejscowość
    Gdynia
  • Zainteresowania
    Webmasterstwo, pisanie gier, pisanie na WebTips... co można jeszcze wymienić?

Contact Methods

• GG
    5972719
  1. danix111

SIemka

Witaj Damian . Ja jestem zazwyczaj neutralny w swoim zdaniu.
  2. Zgadzam się z Bangeuszem. Strona jest bardzo dobrze wykonana, nawet przechodzi walidację.
  3. Wersja na komórki, że tak powiem, sucho wyglą…da . Tytuł jest bardzo długi, a powinien być o wiele krótszy. 64 błędy w walidacji, powinno się używać kodowania UTF-8. Raczej zaktualizować rok i autora.
  4. Pewnie, że można . Polecam poszukać trochę o funkcjach FTP (w PHP są… tu). A co do legalności to nie jestem pewien.
  5. Zastosuj właściwość background-repeat i ustaw ją… na no-repeat .
  6. Skrypt [-] Wyglą…d [+] (mi pasuje) Czyżby to był jakiś spam?
  7. W jakim formacie zapisujesz? Spróbuj zapisać do jakiegoś formatu bezstratnego.
  8. Wchodzisz do PMA, wybierasz tabelę i bierzesz Eksport.
  9. Działy skopiowane [-] Przemo [-] Pustki [-] Powiesz mi np. jakie? A poza tym to po przecinku jest spacja Takich forów jest wiele, jeśli chcesz się przebijać to życzę powodzenia . Nie są…dzę, aby możliwość przeglą…dania forów tylko dla zarejestrowanych jest dobrym pomysłem. Ludzie będą… się rejestrować, nie napiszą… nic, bo chcą… coś przeczytać.
  10. Nie wolno tu prezentować stron niedokończonych . W ogóle świeci na tej stronie pustkami. Styl taki sobie. Logo za jasne jak na taki ciemny styl. Dla mnie.
  11. Podaj lepiej jaki skrypt zainstalowałeś i nazwę domeny. Możliwe, że źle się wgrał.
  12. Zazwyczaj aby się połą…czyć z zewnętrznym hostem musisz albo stworzyć bramkę PHP opisaną… wyżej, albo dodać Twój host do akceptowanych po stronie innego hosta (w cPanelu można to ustawiać, ale na darmowych pewnie nie). A co do bramki PHP - możesz wykorzystać serializację tablic: serialize() i unserialize().
  • Create New...