Jump to content

Sielly

Użytkownicy
  • Content Count

17
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sielly

• Rank
    Rozkręca się

Contact Methods

• GG
    5503064
  1. Witam serdecznie, szukałem na google i trochę znalazłem i nic nie zrozumiałem ;p. powiedzmy że mam plik w folderze "folder", a plik się nazywa "plik_txt.ini" (folder/plik_txt.ini), powiedzmy że ten plik wyglą…da tak: Pierwsza linia Druga linia Trzecia linia tekstu Nie wiem jaką… długość mają… linijki (ponieważ plik edytuję przez php ich długość będzie się zmieniać). I teraz moje pytanie brzmi, jak odczytać TYLKO np drugą… linię tekstu, tak żeby echo zwróciło mi "Druga linia"? Pozdrawiam i dzięki za pomoc
  2. Witam, Potrzebuję uzyskać adres do aktualnego katalogu. Próbowałem użyć $PHP_SELF ale on zwraca aktualny adres do katalogu + aktualny plik. Nie wiem jak usuną…ć z tej zmiennej aktualny plik, żeby pokazywał tylko adresy katalogu. Jak mogę to zrobić? Pozdrawiam
  3. Witam, mam taki problem. Zainstalowałem sobie extreme fusiona i za każdym razem trzeba odświerzać stronę. Niewiem czemu tak jest, nigdy wcześniej tego nie miałem. W każdym razie jest to dość wielki problem bo po zalogowaniu nadal pisze że jesteś nie zalogowany mimo to że jesteś, a wiem że nei każdy user się domyśli ze trzeba odświerzyć stronkę. Piszę w forum ogólne, bo to jest podejrzewam kwestia kawałku kodu który nie wiele musi mieć wspólnego z extreme fusionem. Ktoś może wie o co chodzi ?
  4. Witam, Â zapewnę gdzieś jest już taki temat ale nic nie znalazłem. Poszukuję darmowego hostingu bez reklam i posiadają…cym php (mysqlu jest nie potrzebny). Czekam na linki od Was do stron i z góry dziękuję Pozdrawiam
  5. hmm, coś mi nie wyszło.. zrobiłem coś takiego: <head> <script type="text/javascript" src="miniAjax.js"> </script> <script type="text/javascript"> function OnLoad() { Â Â var tabs = mint.gui.CreateTabWidget("tabsContent"); Â tabs.fading = true; Â tabs.activeClass = "active"; Â tabs.hoverClass = "hover"; Â Â Â tabs.AddItem("tab1", "tab1", "text", "tab1.html"); Â tabs.AddItem("tab2", "tab2", "text", "tab2.html"); Â tabs.AddItem("tab3", "tab3", "text", "tab3.html"); Â Â Â mint.fx.Round("tabsContentOuter", "all", "small", true); } </script> </head> <body> <div id="tab1"></div> <div id="tab2"></div> <div id="tab3"></div> <div id="tabsContentOuter"> Â <div id="tabsContent"></div> </div> </body> i nic mi nie zwraca (strona jest biała)..
  6. Witam, chcę zrobić coś takiego że jak się najedzie na link to sie zmnienia tekst z boku strony (stronę mam i chcę żeby tekst w jednej z komórek zmieniał się po najechaniu na link w drugiej). Dodam że najlepiej by było gdyby to zrobić w javascript.
  7. problem dotyczy wszystkich tabelek. ten błą…d jest 'chory', 'height nie istnieje, czy chodziło Ci o height'. To samo, a z tego co widzę, niektóre strony mają… w tebelach wpisany parametr height i im działa przy sprawdzaniu przez w3
  8. Całość wyglą…da tak: Line 17, Column 27: Attribute "HEIGHT" is not a valid attribute. Did you mean "height"? <table width="800" height="150" align="center" background="images/bg3.gif" cells ✉ You have used the attribute named above in your document, but the document type you are using does not support that attribute for this element. This error is often caused by incorrect use of the "Strict" document type with a document that uses frames (e.g. you must use the "Transitional" document type to get the "target" attribute), or by using vendor proprietary extensions such as "marginheight" (this is usually fixed by using CSS to achieve the desired effect instead). This error may also result if the element itself is not supported in the document type you are using, as an undefined element will have no supported attributes; in this case, see the element-undefined error message for further information. How to fix: check the spelling and case of the element and attribute, (Remember XHTML is all lower-case) and/or check that they are both allowed in the chosen document type, and/or use CSS instead of this attribute. If you received this error when using the <embed> element to incorporate flash media in a Web page, see the FAQ item on valid flash.Jest wszystko małymi..
  9. błą…d brzmi: Attribute "HEIGHT" is not a valid attribute. Did you mean "height"? czyli po polsku: parametr "height" jest nie dozwolony. czy nie chodziło ci o "height"? co zrobić z tym fantem? Zależy mi na tym żeby validnator zwracał 'zielony obrazek' i ogranicza mnie tylko ten błą…d oraz: Attribute "BACKGROUND" is not a valid attribute. Did you mean "background"? (to samo) Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam, sielly.
  10. możesz podać jakiś przykład? Bo trochę mi nie idzie ;]. Pokaż mi skrypt który będzie odejmował jeden dzień i dodawał 1 dzień i dalej sam sobie poradzę . Z góry thx ;]
  11. Witam Gdzieś juz to widziałem ale mi umknęło. Mam taki problem. Mam zmienną… powiedzmy $x ma ona wartość 3 (zmienna jest używana jako wyświetalnie dnia), chcę od tej zmiennej odją…ć np tydzień (czyli 7 dni). Nie użyję $x=$x-7; bo jak nie trudno się domyślić zwórci ona błą…d, liczba będzie ujemna. Chciał bym to samo zrobić z miesięcmi i w przypadku dodawania i odejmowania. Ktoś coś pomoże? Z góry dzięki za pomoc
  12. Witam, mam potrzebę zrobić table z suwakiem, chodzi mi o coś takiego że mam coś w tym stylu: <table width=600 height=150> <tr><td>asda</td></tr> <tr><td>asda</td></tr> <tr><td>asda</td></tr> <tr><td>asda</td></tr> </table> i tabela ma wysokość 150 do momentu aż wewną…trz nie pojawi się za dużo wierszy, chodzi mi o to żeby zamiast tabela się rozjdeżdzać pokazywała suwak, najlepiej tylko w górę i dół bez boków. Czekam na odpowiedź, z góry dzięki Pozdrawiam
  13. plik stworzyć z zawartością… umie. Tylko potrzebowałem go najpierw utworzyć ;d. Dzięki za pomoc
  14. Jak zrobić nowy katalog o nazwie $x? I jak zrobić nowy pusty plik, np skrypty.php?
  • Create New...