Jump to content

tomii

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tomii

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Witam serdecznie poszukuje systemu który pozwala na dodawanie wpisów, które są… prezentowane na stronie, a odwiedzają…cy mogą… głosować na plus lub minus dla danego wpisu. Przykładem może być : Link Pozdrawiam.
 2. Ale chodzi o coś prostego, jako dodatek do strony lub jak już to jakiś cms z możliwością… dodania galerii.(wordpress się nada?) Generalnie to potrzebuje czegoś do stworzenia firmowej wizytówki z galerią… zdjęć.
 3. A coś darmowego do zastosowań komercyjnych?
 4. Witam serdecznie, Poszukuje skryptu galerii z prostym panelem administracyjnym umożliwiają…cym dodawanie zdjęć, automatycznie. Tworzą…cy miniaturki. Chodzi o darmowy skrypt. Wystarczy jak wszystkie zdjęcia będą… na jednej stronie ale fajnie by było jak by możliwość tworzenia podstron z galeriami. Pozdrawiam.
 5. Wolałbym cms czy np drupal byłby dobry?
 6. Jestem począ…tkują…cy w tej tematyce. Niektóre nawyki w tworzeniu można nabyć analizują…c dopracowane dobrze napisane projekty. Jaki system (tylko open source) byście polecili jako wzór do naśladowania? Taki żeby był dobrze napisany i napisany w dobrym stylu. Pozdrawiam.
 7. Poszukuje dwóch cmsów. Oba muszą… być wydajne- żeby duża ilość odwiedzin nie powodowała za dużego obcią…żenia Pierwszy: prosto-średnio skomplikowany w konfiguracji, niewielki nadają…cy się do tworzenia niewielkich stron - wizytówki iinne małe rzeczy. pozwalają…cy na niewielkie zmiany układu strony. Co byście polecili? Drugi: średnio skomplikowany(może być nawet znacznie skomplikowany) do tworzenia dużych serwisów z dużymi możliwościami konfiguracji, pozwalają…cy na nietypowe konfiguracje, rozbudowany. pozwalają…cy na niemal dowolną… konfigurację wyglą…du. Co byście polecili tutaj? Jakie cms warto opanować do tych dwóch celów Pozdrawiam
×
×
 • Create New...