Jump to content

zaredir

Użytkownicy
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About zaredir

• Rank
    Nowicjusz
  1. Potrzebuję zrobić małą… stronkę, którym jedynym celem jest przesłanie osoby wchodzą…cej na nią… dalej. Chodzi mi o otwarcie strony w tym oknie, plus innej strony w nowym oknie/karcie. Chciałem to zrobić tak, by działało z automatu po wejściu na stronę - nie znalazłem żadnego sposobu. Stwierdziłem więc że zrobię to po kliknięciu w link. <a href="adres1" target="_blank"><a href="adres2">tekst</a></a> Próbowałem jeszcze na odwrót, w jednym <a, ale nic nie działaMógłby mnie ktoś naprowadzić na rozwią…zanie?
  2. zaredir

co i jak?

nie nie, nie chodzilo mi o podpiecie pod webda tylko pod inna strone, to podalem jako przyklad czyli wszedzie to samo, cpanel? a jak go nie ma? zwlaszcza ze na webd mi sie nie udaloale nie wazne, tam nie potrzebuje
  3. witammam moze glupie pytanie odnosnie domen, ale naprawde nie wiem mam stronke na webd.pl, podpialem domene z nazwa.pl (byly dwie opcje, parkowanie domen i cos jeszczenie pamietam co wybralem, jesli trzeba moge sprawdzic) i po wejsciu pod adres z nazwa.pl mam strone, wszystko ladnie ale przy przechodzeniu na podstrony adres sie nie zmienianp: strona abc.webd.pl z domena abc.pl po wejsciu na abc.webd.pl i wejsciu w panel logowania mam adres abc.webd.pl/login.php (moge tak zapisac strone i wchodzic od razu na strone logowania) po wejsciu na abc.pl i przejciu w panel logowania, mam adres nadal abc.pl i nie zmienia sie on jak zrobic zeby ta domena(czy tez alias, zielony jestem i nie widze roznicy ) tez zmieniala adres przy przejsciu na podstrony? ustawilem na prv.pl domene, to po prostu robi przekierowanie
  4. Oczywiscie szukalem ale nic nie znalazlem Otoz mam stronke oparta na PHP-Fusionie, ktora musi byc wyswietlona w kilku jezykach. Rejestracja wylaczona, wiec nie ma opcji wyboru w profiluWiec jak zrobic zeby dzialalo? Chcialbym albo przy wlaczeniu strony wybor jezyka, i dopiero odpalenie samej stronki, albo gdzies na stronce umiescic rozwijana liste z wyborem jezykano chyba ze ktos ma inny pomysl to jestem otwarty
  5. mam pewnosc, jest dobrzezreszta, podalem te dane, moge jeszcze podac ss ze strony yoyo - moze Wy zauwazycie blad haslo do bazy zmienialem na stronie, zmienialem w configu i nic probowalem kopiowac plik config z dzialajacej stronki, zmienialem dane i wrzucalem na serwer, ale nic to nie dawalo
  6. Witam. Pisałem w dziale poświęconym hostingowi yoyo.pl, ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Mam portal na fusionie (6), wszystko dziala i jest ok. Szykuje sie do przeniesienia strony na webd.pl. Niby prosta operacja, wolalem jednak zalozyc drugie konto i sprobowac, i zawiodlem sie. [Hidden Content] <--ta strona dziala [Hidden Content] <-- ta wyrzuca bledy Ustawilem chmody, wywalilem plik setup, wszystko powinno byc dobrze ale nie jestdlaczego? Blad: KodUnable to establish connection to MySQL2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) Zawartosc pliku config.php: Kod// database settings$db_host="mysql2.yoyo.pl"; $db_user="db718402"; $db_pass="***"; $db_name="db718402"; $db_prefix="fusion_"; define("DB_PREFIX", "fusion_"); ?> Funkcja phpinfo nie dziala na yoyo. Prosze o pomoc
  7. Witam. Mam portal na fusionie (6), wszystko dziala i jest ok. Szykuje sie do przeniesienia strony na webd.pl. Niby prosta operacja, wolalem jednak zalozyc drugie konto i sprobowac, i zawiodlem sie. [Hidden Content] <--ta strona dziala [Hidden Content] <-- ta wyrzuca bledy Ustawilem chmody, wywalilem plik setup, wszystko powinno byc dobrze ale nie jestdlaczego? Blad: KodUnable to establish connection to MySQL2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) Zawartosc pliku config.php: Kod// database settings$db_host="mysql2.yoyo.pl"; $db_user="db718402"; $db_pass="***"; $db_name="db718402"; $db_prefix="fusion_"; define("DB_PREFIX", "fusion_"); ?> zauwazylem ze na dzialajacej stronie w configu jest adres hosta mysql3 - ale tutaj tak tez nie dzialalo. Co zrobic z tym fantem? Prosze o pilna pomoc
  • Create New...