Jump to content

WaYne

Użytkownicy
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About WaYne

• Rank
    Rozkręca się
  • Birthday 11/23/1988

Profile Information

• Miejscowość
    Siemianowice ÅšlÄ…skie

Contact Methods

• GG
    7635876
  1. Ahh dokładniej to tak było może będzie wyglą…dać na tłumaczenie swojej głupoty, ale tak nie jest Zrobiłem jak zawsze: uruchamiam krasnal, ff, pspad, najpierw zmieniałem w innych plikach kod i wszystko fajnie chodzi, czytam ksią…żkę dalej inny przykład oraz inny plik i ja "mą…dry" zamiast użyć localhost to wszedłem do folderu gdzie był plik i bach do przeglą…darki oczywiście przy tym myślenie miałem off i brnę dalej w ksią…żkę i próbuje przykład najpierw myślałem, że coś źle jest z cudzysłowami (ksią…żka mi jeden minus dla począ…tkują…cych tzn. chwalą… się, że przez całą… ksią…żkę używają… jednego schematu czyli np '' zamiast "", a tu jeden przykład tak drugi tak, przynajmniej na począ…tku ksią…żki) pobawiłem się nimi cały czas to samo Ale dalszą… historię znamy i na dziś definitywnie kończę naukę i chyba porobię coś mniej ambitnego (granie w KillZone2), ale jedno jest pewne nigdy to się nie powtórzy już taki błą…d EDIT: A plus się należy
  2. No ten dłuższy zapis jest napisany w tej mą…drej ksią…żce co mam z dopiskiem cytuję "Może on być używany w edytorach HTML, które stwarzają… problemy z innymi stylami". Przepraszam za "krzaczory" złe określenie przyznaje racje. Jak otwieram stronę z Twoim kodem dostaję takie coś Tak jak pisałem na począ…tku używam servera Krasnal i wszystkie pliki mam w "nim" w odpowiednim folderze. EDIT: Przepraszam za zamieszanie znalazłem błą…d ;/ jednak człowiek śpią…cy to człowiek mało myślą…cy Ze wstydu nie napiszę o co chodziło Dzięki za pomoc pozdrawiam na pewno jeszcze nie jeden temat założę
  3. Dzięki za odpowiedź. Przynajmniej wiem już o co chodzi z "\", ale widzę, że Ty go nie użyłeś to czy w wypadku jak się oznacza kod do nie przetworzenia za pomocą… ' ' to wtedy w takim wypadku jak align=" " nie trzeba używać \ ? Hmm ksią…żkę w sumie to dostałem, ale myślałem, że będzie bardziej zrozumiała . Kod jednak dalej nie chodzi, dalej krzaczki php, dodatkowo zmieniłem <?php ?> na dłuższą… formę <script LANGUAGE='php'> </SCRIPT> to dało mi tyle, że "krzaczory" znikneły Ehh nie mam za dobrego startu z php
  4. Witam, Parę dni temu zaczą…łem uczyć się PHP z ksią…żki PHP i MySQL Tworzenie stron www vademecum profesjonalisty wyd czwarte i mam taki problem z kodem, który ma stworzyć automatycznie częśc tabelki i wypełnić danymi (takie totalne podstawy), ale oczywiście (jak w wielu ksią…żkach) przykład z ksią…żki nie działa i same "krzaczki" nie wiem czego to wina za bardzo, używam PSPAD i Krasnal'a, a o to kod: <html> <body> <table border="0" cellpading="3"> <tr> <td bgcolor = "#CCCCCC" align="center">Odległoµć</td> <td bgcolor = "#CCCCCC" align="center">Koszt</td> </tr> <?php for($odleglosc = 50; $odleglosc <= 250; $odleglosc += 50){ echo "<tr> <td align=\"right\">".$odleglosc."</td> <td align=\"right\">".($odleglosc / 10)."</td> </tr>\n"; $odleglosc += 50; } ?> </table> </body> </html> I jeszcze jedno pytanie po co w <td align=\"right\"> są… znaki \ ? W ksią…żce nie uraczyli tego napisać
  5. Witam, Mam pytanie czy da się zrobić w HTML/XHTML tak jak we FLASH'u, są… dynamiczne teksty dzięki XML? Czyli mam stronę HTML/XHTML, a cała treść zawiera się w plikach XML, da się coś takiego zrobić? Niekoniecznie ma być to w XML, bo może da się jakoś inaczej to zrobić? Wszystko ma na celu łatwiejszą… edycję tekstu. Pozdro
  6. WaYne

Tapeta

Wszystko nawet okej, ale ten adres www na środku nie pasuje wg mnie oczywiście. Wg skali 7/10.
  7. Witam, Mam taki mały problem, ponieważ mam mieć banery po prawej stronie i jeden na górze. Mam już te po prawej, ale jak zrobić by kolejny był na górze?? Jeżeli coś nie jasno napisałem to proszę pisać;p Pozdrawiam.
  8. Chyba dobrze Ci mówili, że masz źle pocięty lay, mianowicie (tak mi się wydaje) jak masz obrazek ze środka to nie powinieneś wycinać razem z tym dolnym czarnym paskiem to jest pierwsza rzecz a druga jest taka jeżeli chcesz by się powiększał środek to można wycią…ć ze środka (obrazek środkowy, tam gdzie jest jedno lite tło #494949) na całej szerokości 1px wysokości zrobić to jako div i dzięki temu będziesz mógł powiększać wysokość środka. Trochę chyba zagmatwałem, ale ja bym tak spróbował.
  9. WaYne

Joł

Joł all!! Jestem Tomek w "necie" można mnie znaleźć pod ksywkami WaYne, WaYn3 itp. Mam 20 lat, rok studiowałem na WSTI zaocznie niestety z powodów finansowych musiałem zrezygnować (sam też zawaliłem trochę) teraz wybieram się do szkoły policealnej by w końcu mieć jakiś zawód na papierku. Moje doświadczenie zawodowe nie jest za wielkie, po liceum byłem na dwóch stażach (jako informatyk/serwisant) pierwszy to w firmie OPAL drugi w Macrologic. Przez miesią…c także pracowałem na umowie zlecenie w jednej firmie jako projektant stron internetowych niestety oszukali mnie z pieniędzmi i odszedłem. Obecnie pracuje w firmie, która zajmuje się "opiekowaniem" innych firm pod względem informatycznym. Co potrafię/umię? Nie za wiele, mianowicie: HTML/XHTML, CSS, FLASH (uczę się właśnie ActionScript'a), PHP i MySQL (w niewielkim stopniu, ale potrafię użyć), PASCAL, C, Photoshop, COREL, Linux Uwielbiam skateboarding/snowboarding na które mam coraz mniej czasu . Oczywiście lubię posłuchać muzyki (hardcore, trashcore, rapcore, rap, numetal) i dobrze bibować Jeszcze raz witam wszystkich
  10. Hmm Kwadrat jest podzielony narzędziem Linia ?? Czy jak?? Bo jak Linia to powinno bez problemu wypełnić tylko dany fragment Ewentualnie zawsze możesz wybrać narzędzie Prostoką…t i namalować nowy. Ewentualnie zamieść link'a do Twojego pliku .fla ścią…gnę i zobaczę jak to jest zrobione Pozdro.
  11. Bardzo dobrym sposobem jest napisanie skryptu, który będzie sprawdzał w jakiej przeglą…darce jest otwierana strona i pod każdą… przeglą…darkę napisanie .css jak wrócę do domu to poszukam, bo możliwe, że mam taki
  • Create New...