Jump to content

T0m3k

Użytkownicy
  • Content Count

75
  • Last visited

• Days Won

2

T0m3k last won the day on September 24 2010

T0m3k had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About T0m3k

• Rank
    Rozgadany
  • Birthday 11/06/1993

Profile Information

• Miejscowość
    Reda

Contact Methods

• GG
    241584
  1. Witam, Mam na sprzedaż atrakcyjną… domenę coolpics.pl Podaję link do allegro.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji. [Hidden Content] Pozdrawiam
  2. Podoba mi się. Bardzo dobrze dobrana kolorystyka, grafika delikatna, nie jest "nawalone" jak na niektórych stronach, tekst czytelny. Jak na prostą… wizytówkę to uważam, że całkiem ciekawa.
  3. //połą…czenie, a potem $query="SELECT * FROM users"; $result=mysql_query($query); while($row=mysql_fetch_assoc($result)){ echo $row['id'].". ".$row['nick']."<br>"; } Gdzie users to nazwa tabeli, w której przechowujesz dane użytkowników, id to indeks tabeli, a nick to pole, w którym jest nazwa użytkownika. Zajrzyj do podstaw PHP i MySQL. [Hidden Content] [Hidden Content] Pozdrawiam
  4. To żart? Taki design do takiej tematyki? W ogóle ską…d pomysł? Może warto pomyśleć o opcji "Wyślij PW do zmarłego". Wybacz, ale jestem co najmniej zniesmaczony. Ok, sam pomysł serwisu może jest w porzą…dku, ale oprawa jak dla mnie żałosna. Przypomina to portal społecznościowy dla zmarłych :/
  5. Nazwy przesyłanych zmiennych są… nieprawidłowe, dlatego się sypie. Nie można tam wrzucać spacji, itd. Najprostsza, najzwyklejsza nazwa. Np. zamiast "Jakie skojarzenie Cie interesuję?" zmień na "skojarzenie" i analogicznie kolejne zmienne. Potem proponuję definicję zmiennych na samym począ…tku skryptu send.php: $nick = $_POST['nick']; $email = $_POST['mail']; $skojarzenie = $_POST['skojarzenie']; itd. Później w kodzie łatwiej korzystać ze zmiennych w takiej postaci, niż $_POST[''] Pozdrawiam E: [Hidden Content]
  6. Wrzuć kod strony i arkusza stylów. Coś poradzimy
  7. Ok. Po pierwsze polecam ścią…gnięcie edytora HTML, np: "Notepad++" lub [Hidden Content],zielony.html Następnie przerzucasz do niego index i arkusz stylów. Zmieniasz kodowanie na utf-8 <meta http-equiv="content-type" content="text/xml; charset=utf-8" /> Wszystko zapisujesz z Twojego nowego edytora HTML i obiecujesz, że już nigdy nie skorzystasz z Notatnika w celu pisania stronki
  8. Bleeeeeee :/ <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2 windows-1250"> 扯摹â»à´Šà¥†ä½Žå­ä™äµ‰ä±™ã¨ 噥牤慮愻ഊॆ低å­å‰å©…㨠ㄲç¸ã¬à¨‰æ¯æ±¯çˆºâ€£ã”²ãˆ¶ã˜³ã¬ à´Šç´à¨à©´æ Fragment arkusza CSS problem z kodowaniem. Zapisz wszystko poprawnie i najlepiej zmień kodowanie na UTF-8. Pozdrawiam
  9. [Hidden Content] Brak słów Zero szacunku dla pracy kolegi Piechu, który poświęcił trochę czasu na pomoc w tamtym temacie. Zresztą… sam go założyłeś.
  10. T0m3k

Internet.

Czasami lokalni dostawcy Internetu oferują… najkorzystniejsze warunki. Z takiego właśnie Internetu korzystam (niestety nie ten rejon, co Ty) Znajomi chwalą… sobie UPC, lecz własnych doświadczeń z tą… firmą… nie mam Pozdrawiam
  11. Jeżeli chcesz to zrobić darmowo (a tak podejrzewam) to poszukaj w google darmowych szablonów stron lub zrób sam w programie graficznym (jeżeli potrafisz), albo zleć komuś (jak będziesz miał szczęście) to za darmo
  12. Popieram. Zwłaszcza fora wielotematyczne zazwyczaj to po prostu jeden wielki śmietnik. Może warto pomyśleć o konkretnej kategorii, tematyce dla forum?
  13. Jak dla mnie to trochę uboga grafika. Górne menu zupełnie nie przypadło mi do gustu. Wrzuciłbym też każdy produkt (przy przeglą…daniu) w osobnego boxa-diva z jakimś ciekawym, delikatnym tłem. Pozdrawiam
  • Create New...