Jump to content

merry

Użytkownicy
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About merry

• Rank
    Nowicjusz
  1. merry

Pattern!

Mam mały problem. Potrzebuje patterna do nowego wedesignu mojej stronki. Chodzi mi o linie idą…ce w poprzek. Grubosć lini powinna wynosić około 15pix a w internecie są… same 1pix - 10pix Może mógłby mi ktoś pomóc, zna odres strony, na której znajdują… się takie patterny lub potrafi sam zrobić takiego( mi to nie wychodzi!! ) Liczę na szybką… pomoc
  2. Sorry, ale to co ty tutaj pokazałeś to kompletne przegięcie. Nawet nie warto zaczynać gadki. Poprostu, takie coś to ty możesz znaleźć na jakimś 'Switaśnym" blogu jakieś 10 latki.
  3. merry

Slasher designs

Myślę, że w twoich pracach brakuje jakiś elementów graficznych.
  4. merry

frees

Też jestem tutaj nowa. No i Fress swoją… postawą… dał mi wiele do myślenia. Jego prace są… coraz ciekawsze. Więc może poprostu dajmy mu rady. A nie rubmy z siebie wielkich webmasterów
  5. Tak mam office 2007. A więc sprawdzę, ale nie wiem czy dzisiaj jeszcze znajdę czas. Może macie jeszcze jakieś pomysły co by tutaj się przydało? [Hidden Content] - Oto grafika z elementami menu oraz ramką… na menu. Proszę o sugestie, odnoszą…ce się do właśnie tego zarysu strony
  6. merry

Halo - tu Meg

Ja też dzisiaj tutaj doszłam, tylko kilka godzin temu ) Co mogę powiedzieć, życzę miłej pracy i miłego rozwoju.
  7. A więc jaka czcionka by tam pasowała??? Jeśli można to może macie jakieś ciekawe linki?
  8. Witam, odrazu przedstawiam wam to co zrobiłam w Photoshopie --> [Hidden Content] Grafikę chcem wykorzystać na moja strone, coś pomiędzy moim portfolio i stroną… oferujacą… Tworzenie i prowadzenie Portfoli. Chciałabym, abyście mi powiedzieli co na tym kroku mogłabym jeszcze zmienić czy ulepszyć.
  9. Również mam nadzieje, że mi się tutaj spodoba. Jednak z opinii innych wiem, że jest to dobre forum, które może pochwalić się naprawdę fajnymi użytkownikami. Ale koniec tego przedstawiania się. Niedawno skończyłam Grafikę, niedługo będzie można ją… zobaczyć w dziale 'webdesign"
  10. Witam wszystkich, nazywam się Karolina i pochodzę z Bartoszyc. Mam 14 lat. Od 2lat interesuje się Tworzeniem stron WWW, Grafiką… komputerową… oraz Fotografią…. Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ liczę na życzliwość tutejszych użytkowników gdyż chcem zrobić coś naprawdę fajnego!
  • Create New...