Jump to content

rodmi90

Użytkownicy
  • Content Count

22
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rodmi90

• Rank
    Rozkręca się
  1. Dobra wszystko ok tylko czy ten pierwszy link to jest terminarz czy tabela??
  2. w tym pierwszym linku niewiem gdzie to jest a w drugim to jest skrypt do tabel
  3. Witam Czy ktoś wie może jak zrobić terminarz? Nie wiem może to jest jakiś skrypt, a jak nie ma takiego czegoś to niech będzie kod na tabele
  4. to samo sie dzieje A poza tym dzięki za cierpliwość poprostu nierobilem jeszcze takiego czegoś i nie wiem jak sie to robi
  5. Nie wiem co jest ale wyszło coś takiego
  6. a gdzie wpisac scieżke do obrazka i jak to wogóle zrobic
  7. Błagam napiszcie mi to po ludzku, bo ja nic z tego nie rozumiem Już mi sie w głowie to wszystko miesza!
  8. Weź mi napisz które to bo ja nie wiem. Albo podaj w tagach.
  9. Chodzi mi o takie coś jak na tej stronie.  Żeby po każdym odświeżeniu strony czy też włą…czenia jakiejś podstrony zmieniał się obrazek, piłkarz albo cały baner.Pzdr
  10. Witam, Szukam skryptu na rozjaśnianie i przyciemnianie obrazka po najechaniu nań kursorem. Znalazłem jeden, ale nie działał. Jeżeli ktoś wie gdzie mogę cois takiego znaleźć to z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
  11. Bardzo dziękuje. Serdeczne Pzdr
  12. Na począ…tku niewiem gdzie to dodać więc prosze nie usuwać tematu Chciałbym zrobić taką… tabele. I jak byście mogli to napiszcie kod html
  13. Jest ok!! Wielkie dzięki!! Pzdr!!
  14. Firefox 2.0.0.14 Sprawdziłem to IE i działało poprawnie.
  15. takie coś jest po kliknięcu raz [Hidden Content] , a takie coś jest po kliknięcu drugi raz [Hidden Content] . Pzdr!!
  • Create New...