Jump to content

revol_1987

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About revol_1987

• Rank
    Nowicjusz

Contact Methods

• GG
    968571
  1. dziala. z rozszerzeniem .bat rowniez. czy przyczyna moglabyc zadluga nazwa?!?
  2. niema literowki, sprawdzalem i zmienilem nazwe na prosta 'ud'. spakowalem tez do 'ud.rar'. oczywiscie w kodzie tez zmienile. dalej niedziala. nieiwem oco chodzi, z kad sie bieze taki problem. thx
  3. tak. mi chodzi oto, zeby osoba trzeia miala do tego dostep nieznajac mojego loginu i hasla. jak to zrobic?? niemusi byc koniecznie poprzez odnosnik na stronie. byl ten plik w folderze 'files', a tera wrzucilem go tez do glownego. co robic?!? jakies pomysly?!?
  4. prubowalem tego. niedziala. chyba, ze cos nietak robilem, ale prubowalem na rozne sposoby. <a href="ftp://revol1987.yoyo.pl/files/unknowndevices.bat">UnknownDevices</a> <a href="files/unknowndevices.bat">UnknownDevices</a> niedzialaja oba.
  5. witam. jestem poczatkujacy, bardzo poczatkujacy, jesli chodzi o html, ftp, etc. mam swoj serwer ftp i potrafie pisac bardzo proste strony. mam plik na swoim serwerze i potrzebuje cos zrobic, zeby ktos inny (nieznajacy loginu i hasla) mogl pobrac ten plik. niewiem jak to zrobic i chcialbym wiedziec, jak moglbym zmodyfikowac swoja stronke aby mozna bylo to uczynic za pomoca linku. jaki kod wpisac?? prosze o pomoc i dziekuje.
  • Create New...