Jump to content

Atverstyt

Użytkownicy
  • Content Count

392
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Atverstyt

• Rank
    Zaawansowany
  • Birthday 10/29/1988

Profile Information

• Miejscowość
    Warszawa

Contact Methods

• Strona WWW
    http://www.AtverstytProjectGroup.glt.pl
  1. Witam, wiem że piszę lata świetlne po ostatnie wypowiedzi, ale tutorial jest bardzo dobry i warto by nowe osoby potrafiły z niego skorzystać. Stosowanie __() jest standardem dla różnych framework'ów, dlatego nie działa to u osób, które piszą… w notepad++, itp. Niestety wtedy jedynym rozwią…zaniem jest usunięcie funkcji function __($name = FALSE, $params = array()) { return Lang::line($name, $params); } i pisanie Lang::line($name, $param). Druga opcja, to gdy nie potrzebujemy możliwości wstawiania zmiennych do tekstu, to można odwoływać się do wszystkiego poprzez: include_once('langs/odpowiedni_jezyk.php'); $lang['main_page']; Prosta i niezawodna metoda. A jak uzyskać odpowiedni jeżyk strony to macie w tutorialu.
  2. Co do ogonków to się zgadzam, ale każdy serwis robi inaczej: [Hidden Content] - stosuje podczas wyszukiwania oferia.pl [Hidden Content] - stosują… różne serwisy [Hidden Content],Nazwa - stosuje wp.pl I nadal mam dylemat.
  3. Witam, dawno mnie tu nie było, ale teraz ja będę osobą… pytają…cą…, a nie odpowiadają…cą…. Mam pewien dylemat jak lepiej pozycjonuje się wiele wyrazów (jak je łą…czyć) w google, stosują…c mod_rewrite ? Możliwości: 1. [Hidden Content] 2. [Hidden Content] 3. [Hidden Content] 4. [Hidden Content] 5. [Hidden Content],Nazwa Chyba że jest możliwość: 6. [Hidden Content] Nazwa A co zrobić z polskimi znakami? : 1. [Hidden Content] 2. [Hidden Content] 3. [Hidden Content] Pozdrawiam
  4. Witam, tworzę gry i strony www, i poszukuję grafików, którzy zajmują… się tworzeniem: - layout'ów - bannerów - ikon - zajmują… się grafiką… 3D Miło widziana znajomość CSS zgodnie z W3C. Proszę pisać i wysyłać swoje pracę na PW. (tam też pytajcie o maila, jeżeli wolicie wysyłać na niego swoje pracę bą…dź zapytania). Pozdrawiam, Marcin.
  5. A skonfigurowałeś wszystko? Poczytaj o instalacji.
  6. właśnie o to mi chodziło. Zapędziłem się
  7. chyba powinno być utf8_latin_ci
  8. Można. Pewnie chcesz wykonać usuwanie ciastek i sesji. Więc tutaj masz o ciastkach i JS: [Hidden Content] (jest też o tym jak je usuwać). A jeżeli chcesz usuną…ć sesję to po prostu nadpisz coś np: $SESSION = 0;. No i zamiast : <body onunload="alert('Zegnaj')"> daj: <body onunload="nazwaFunkcji()">
  9. zrób funkcję i umieść ją… w onclick, a w funkcji daj 2x to: frames['prawa'].location.href='podstrony/prawa.html
  10. minuta szukania i już cos jest. Sprawdź: [Hidden Content]
  11. Przeszukaj forum zanim napiszesz. Co chwila mówimy jak robić takie rzeczy. Wejdź na magiczny kurs pozycjonowania: [Hidden Content],pozycjonowanie.html
  12. Stosujesz tylko position: absolute; a powinieneś też używać position: relative;. Napisz po zastosowaniu tego. A to link do pomocy: [Hidden Content],pozycjonowanie.html
  13. musisz użyć JS lub Ajax bo inaczej tego nie zrobisz. Chyba że podwójne odświeżanie.
  14. Jak opublikujesz to każdy będzie mógł to ścią…gną…ć, więc nie sprzedasz. Jeżeli natomiast sprzedasz najpierw to nie będziesz mógł później dać na licencji. W dodatku ważna jest też umowa. Możesz zrobić przecież tak że sprzedasz to kilku firmom.
  15. Utf8 mimo swojej boskiej jakości jakoś powoduje wiele problemów. W obecnej chwili mam właśnie tak ustawione i nie mam żadnych problemów. Tak to zawsze musiałem tworzyć funkcję konwertują…cą…. Mnie serio zastanawia czemu nie jest stosowany nigdzie UTF-16. Jest 1000 razy lepszy od UTF-8 (chodzi o ilość danych).
  • Create New...