Jump to content

jalowiec

Użytkownicy
  • Content Count

59
  • Last visited

Community Reputation

-3 Poor

About jalowiec

• Rank
    Rozgadany

Contact Methods

• Strona WWW
    http://plastry-drewna.pl
  1. Wykaz szkół podstawowych Witam, przedmiotem sprzedaży jest wykaz szkół podstawowych w Polsce, zapisany w formie pliku xlsx. W skład bazy wchodzi 10 107 placówek (7718 z nich posiada udostępniony e-mail). Dla każdej szkoły udostępnione są… ponadto informacje takie jak: pełna nazwa, pełny adres, nr tel, strona www (opcjonalnie). Całość zapisana jest jako arkusz kalkulacyjny (Microsoft excel). Osoby zainteresowane bazą… proszę o kontakt: jalowiec64a@o2.pl Tel. 698 910 544 Pozdrawiam.
  2. Witam. Na sprzedaż mam w sumie kilkanaście fanpages. Wszystkie posiadają… raczej ogólną… tematykę rozrywkową…. W przypadku niektórych w zdecydowanej większości fanami są… kobiety/dziewczyny. Ilość fanów: - Fanpage 1 - 42 506, - Fanpage 2 - 28 365, - Fanpage 3 - 22 082, - Fanpage 4 - 21 865, I kilka mniejszych: - Fanpage 1 - 3547, - Fanpage 2 - 1753, - Fanpage 3 - 1409, - Fanpage 4 - 1629, - Fanpage 5 - 2423, - Fanpage 6 - 1553, - Fanpage 7 - 4572. Osoby zainteresowanie proszę o kontakt, prześlę wówczas linki do fanpages. Nie mam ustalonej ceny. Jest możliwość zakupu pojedynczego fanpage, jednak wolałbym sprzedać wszystko razem jednej osobie. Nie mam ustalonej ceny, fanpage trafią… do osoby, która zaproponuje najwięcej. Kontakt: -jalowiec64a(wiadomoco)@o2.pl, -Tel. 698 910 544, -Pw. Pozdrawiam Sławomir Buczkowski
  3. Witam. Tak jak w temacie. Więcej informacji w aukcji: [Hidden Content] Z dodatkowych informacji, których nie ma w aukcji: - Serwis zużywa około 350 GB transferu w skali miesią…ca, - Znajduje się w nim sporo opuszczonych, często zablokowanych for, które mogą… stanowić idealne zaplecze ([Hidden Content], [Hidden Content], [Hidden Content]). - Dużo for posiada bazy użytkowników, które też można zagospodarować do targetowanych kampanii mailingowych. Pozdrawiam Sławomir Buczkowski Tel. 698 910 544
  4. Witam serdecznie. Poszukujemy osoby znają…cej podstawy programowania oraz SQL do pracy przy projekcie. Projekt polega na integrowaniu i obróbce pewnego zbioru danych. Wykorzystywana baza to PostgreSQL. Jeżeli nie masz doświadczenia to nie szkodzi, przy nas się sporo nauczysz. Umowa zlecenie lub o dzieło. Potrzebny czas ~ 5-10h na tydzień. Kontakt: kunkanwan@o2.pl Pozdrawiam Sławomir Buczkowski
  5. Witam. Kupię Fanpage o dowolnej tematyce, może być opuszczony (nie aktualizowany). W wiadomości proszę zawrzeć adres fanpage oraz cenę. Kontakt: jalowiec64a@o2.pl Zakup przez allegro, wpłata na konto bankowe. Pozdrawiam.
  6. Witam. Na sprzedaż mam bazę adresową… firm z Grudzią…dza. Baza zawiera 1 456 adresów firm oraz organizacji z tego miasta. Dla każdej z nich udostępnione są… dane takie jak: - pełna nazwa, - branża, - kod pocztowy, - ulica, - adres email (Posiada go 100 % firm/organizacji), - strona www*, - nr telefonu*. * - Jeśli podano. Format bazy: xlsx (Microsft excel). Osoby zainteresowane nabyciem proszę o kontakt: jalowiec64a@o2.pl lub telefonicznie: 698 910 544. Cena: 50 zł. Pozdrawiam.
  7. Witam. Potrzebuje pomocy przy projekcie z flash'a. Pomoc będzie miała formę konsultacji. Jako, że jestem począ…tkują…cy to problem zapewne nie jest złożony. Osoby będą…ce w temacie proszę o kontakt: krzysiek1110@o2.pl Pozdrawiam.
  8. Witam. Sprzedam konto w serwisie nk.pl. Posiada ono ponad 100 000 znajomych. W zdecydowanej większości są… to dzieci. Więcej informacji: [Hidden Content] Bezpośredni kontakt ze mną…: jalowiec64a(małpka)o2.pl lub Pozdrawiam.
  9. Witam. Przedmiotem sprzedaży jest baza teleadresowa lekarzy logopedów z naszego kraju. Baza zawiera 386 lekarzy. Dla każdego z nich podane są… takie informacje jak: - pełna nazwa lekarza, - miejscowość/miasto, - ulica i nr lokalu, - kod pocztowy, - województwo, - strona www (jeśli posiada) - adres email (jeśli posiada), - nr telefonu. Całość zapisania jest w postaci arkusza kalkulacyjnego (Microsoft excel, plik xlsx) z wykorzystaniem filtrów dzięki czemu bez problemu można segregować całość np. wg województw/miejscowości itp. Kontakt dla zainteresowanych nabyciem: mail: jalowiec64a@o2.pl Tel: 698 910 544. Pozdrawiam serdecznie.
  10. Witam. Na sprzedaż mam kompletną… bazę sklepów zoologicznych z naszego kraju. W bazie znajduje się 1 268 sklepów z 16 województw. Dla każdego z nich udostępnione są… kompletne dane adresowe takie jak: -nazwa firmy, -miasto, -ulica i nr lokalu, -kod pocztowy, -województwo, -nr telefonu, -strona www (jeśli posiada), -adres email(jeśli posiada). Całość zapisania jest do postaci pliku arkusza kalkulacyjnego xls (Microsoft Excel). Kontakt w sprawie zakupu: jalowiec64a@o2.pl lub tel. 698 910 544. Pozdrawiam.
  11. Witam. Baza zawiera 6632 adresów stolarzy, zakładów stolarskich. Dla każdego rekordu (firmy) udostępnione są… dane takie jak: - pełna nazwa firmy, - miejscowość/miasto, - ulica, - kod pocztowy, - województwo, - nr telefonu, - adres email (jeśli posiada), - adres strony www (jeśli posiada). Całość zapisania jest w postaci arkusza kalkulacyjnego (Microsoft excel). Na życzenie mogę wyodrębnić same adresy email. Kontakt: jalowiec64a@o2.pl lub tel. 698 910 544. Pozdrawiam.
  12. Witam. Na sprzedaż mam bazę adresów radców prawnych. Baza zawiera 3859 radców z 16 województw naszego kraju. Dla każdego z nich udostępnione są… dane takie jak: - pełna nazwa, - kod pocztowy, - miejscowość/miasto, - ulica, - nr telefonu, - adres email (jeśli udostępnia), - adres www (jeśli posiada). Baza zapisana jest w formacie xlsx - microsoft excel. Cena: 50 zł Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem to proszę o kontakt poprzez pw lub jalowiec64a@o2.pl Pozdrawiam.
  13. Baza zawiera dane tele-adresowe 1 143 ciucholandów. Dla każdego z nich jest to: -pełna nazwa, -adres, -województwo, -nr telefonu, -adres email (jeśli podano). Całość zapisania jest w pliku xlsx, dzięki czemu bez problemu można się we wszystkim połapać. Osoby zainteresowane kupnem bazy proszę o kontakt poprzez pw lub korespondencyjnie na jalowiec64a@o2.pl
  14. Witam. Zlecę naprawę modułu dodawanie gier opartego na javascript w portalu z grami dla dzieci. Bliższe informacje udzielę prywatnie. Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia proszę o kontakt poprzez forum lub na jalowiec64a@o2.pl. Pozdrawiam.
  15. Witam. Na sprzedaż mam bazę księgarni znajdują…cych się na terenie naszego kraju. Baza zawiera 2080 księgarni poszeregowanych wg województw. Każda księgarnia zawiera: - pełną… nazwę, - pełny adres, - telefon, - fax (jeśli posiada), - adres email (jeśli posiada), - stronę www (jeśli posiada). Całość znajduje się w pliku xlsx obsługiwanym przez program Microsoft excel. Osoby zainteresowane nabyciem proszę o kontakt pod adresem jalowiec64a(at)o2.pl Pozdrawiam.
  • Create New...