Jump to content

yasc

Użytkownicy
  • Content Count

76
  • Last visited

• Days Won

1

yasc last won the day on November 29 2009

yasc had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About yasc

• Rank
    Rozgadany
  • Birthday January 5

Profile Information

• Miejscowość
    Kraków/Galicja

Contact Methods

• GG
    3959451
  1. to jest program Docky tu masz jak go zainstalować w Ubuntu
  2. eh wystarczy trochę poszukać [Hidden Content]
  3. hmm szczerze to nie ma czego oceniać sam piszesz, że prymitywna ta strona. poćwicz trochę, zobacz różne galerie stron, zainspiruj się pozdrawiam, mk
  4. Radziłbym Ci popracować na wyglą…dem strony, gdyż obecny jest no, straszny Polecam: [Hidden Content] tam popatrz, zainspiruj się, może znajdziesz coś co Cię zaciekawi. Dobrze, że przynajmniej posiadasz w miarę pokaźny katalog tych gier. I lepiej zmień zabezpieczenia edycji i dodawania gier - bo wnet możesz stracić całość Albo uzyskać SPAM Pozdrawiam, mk
  5. A nie po prostu: [Hidden Content]? P.S. Pierwszy wynik w Google dla "wordpress plugins"
  6. yasc

layout poczatkujacy

UP: Widać, chyba nie kali91: co do grafiki i layoutu naucz się dobrze obsługiwać jakiś konkretny program graficzny - Photoshop, Gimp - z mojej strony polecam Gimpa (darmowy) i stronę www.gimpuj.info Natomiast co do kodu to jeśli potrafisz pisać dobry kod to wystarczy zwykły notatnik, lub jeśli poszukujesz wyszukanych edytorów to polecam Aptana lub pod Linuxem Quanta+.
  7. W takim razie daj na samym począ…tku pliku: * { border: 0; } a img { border: 0; } Albo poszukaj czy nie masz gdzieś ustalonego stylu dla tego obrazka. ____ EDIT albo spróbuj .logo a img { border: 0!important; }
  8. z informacji o stronie: GENERATOR: Microsoft Word 97 ta strona to chyba z 2000 roku
  9. w stylach daj: a img { border: 0; }
  10. to może: $('.anuluj').click(function() { window.location.replace("[Hidden Content]"); });
  11. Możesz spróbować czegoś takiego: <script type="text/javascript"> $(function() { $('.anuluj').click(function() { var url = "[Hidden Content]"; $(location).attr('href',url); }); }); </script> Nie jestem pewien czy zadziała, nie sprawdzałem
  12. Jak dla mnie szablon jest minimalistyczny i to jest dla mnie plusem. Bardzo podoba mi się tło Pokombinuj trochę z wtopieniem tego autobusu, ponieważ wyglą…da trochę jakby przyklejony przez przypadek A i kolor w hoverze w menu - aż się prosi o jaką…ś zmianę.. Całość całkiem, całkiem
  13. czyli całość: HTML: <body> <div id="calosc"> tekst </div> </body> CSS: body { text-align: center;} div#calosc { margin: 0 auto; width: 600px; text-align: left;}
  14. strona prosta, ciekawa, tylko brak mi jakiegoś hovera w menu a do przewijania ostatnich realizacji użyłbym jQuery ocena: 7/10
  15. czy zawsze zamiast komuś pomóc, należy powiedzieć mu "idź gdzieś indziej, poczytaj trochę i ewentualnie wtedy wróć do nas"? to trochę taka odpowiedź na "odp*** się" hmm, niezbyt miłe ja myślałem że to autor tematu chciał wywołać taką… burzę mózgów, żebyśmy się wszyscy zastanowili jak taki wirtualny portfel może być zbudowany, skonstruowany
  • Create New...