Jump to content

AQQ

Użytkownicy
  • Content Count

20
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About AQQ

• Rank
    Rozkręca się

Contact Methods

• Strona WWW
    http://www.lektury.yoyo.pl
  1. Na mojeforum.net istnieje możliwość zrobienia kopii bazy danych z poziomu PA.
  2. Adres to www.autografy.mojeforum.net Czy potrzebne jest ponad 500 mb miejsca Co do transferu wystarczy 10gb
  3. Witam! Zamierzam przenieść moje forum (działają…ce w serwisie mojeforum.net) na wykupiony hosting. Przenoszę, ponieważ ostatnimi czasy działa bardzo wolno. Mam dostęp do bazy danych. Moje pytanie jest takie- Jakie parametry musi mieć wykupiony przeze mnie osting, aby forum dobrze i szybko działało? Czy orientujecie się ile może kosztować taki serwer Adres mojego forum: www.autografy.mojeforum.net
  4. Wstawiłem. Moja strona: Opracowania i streszczenia Mój kod: <a href="[Hidden Content]" title="Lektury szkolne, opracowanie, streszczenie,">opracowania i streszczenia</a>
  5. Ponawiam propozycję, zmieniłem serwer i adres.
  6. Moja strona: [Hidden Content] Twój kod wstawiłem. Oto mój: <a target="_blank" href="[Hidden Content]" title="Lektury szkolne"><b>Streszczenia i opracowania</b></a>
  7. Jestem właścicielem forum Polskich Kolekcjonerów Autografów. Moje forum jest największym serwisem wśród stron dla zbieraczy podpisów. - dziennie loguje się na nim ponad 50 userów - mamy już prawie 15 000 postów - 350 aktywnych użytkowników (nieaktywni są… co pewien czas usuwani) - pierwsze miejsce w Google pod frazą… "autografy" - 3,090 podstron zaindexowanych w Google - bogate plany- rozbudowy o serwis www z bazą… adresów do gwiazd i kupno domeny Na forum organizowany jest konkurs na "Kolekcjonera Miesią…ca". W glosowaniu wybierany jest user, który w danym miesią…cu zdobył najlepsze podpisy. Chciałbym co 4 miesią…ce robić podsumowanie kwartału i z 4 zwycięzców konkursu w ostatnich miesią…cach wybierać jednego- Kolekcjonera Kwartału. Poszukuję osoby, która sponsorowałaby nagrody dla tych zwycięzców. Można to zrobić na kilka sposobów: - sponsor wpłaca na moje konto pienią…dze, ja kupuje za nie autograf, który jest nagrodą… - sponsor po wcześniejszym uzgodnieniu ze mną… kupuje podpis i przesyła go mnie, ja wysyłam do zwycięzcy konkursu Preferuję pierwszy wariant. Co oferuję? Mogę udostępnić miejsce na dowolną… reklamę (również Google AdSense) w: - nagłówku (tam gdzie napis " Chcesz mieć dostęp do działu "Nowe zdobycze"? Szukaj informacji o Grupie VIP! ") na okres zależny od kwoty przekazanej na nagrodę (miesią…c za każde 6 zł) - stopce (pod Schoutboxem), Reklama będzie wyświetlana na wszystkich podstronach. Jestem otwarty na inne propozycje (na cały okres sponsorowania, czyli 4 miesią…ce). Adres forum: www.autografy.mojeforum.net
  8. Interesuje Cię wymiana linkiem z www.lektury.hekko.pl Ja zamieściłem kod, mój to: <a href="[Hidden Content]" title="opracowanie, streszczenie, charakterystyka">lektury szkolne</a> Jeśli nie chcesz, napisz.
  9. Zastanawiam się jaki serwer wykupić dla strony opartej na PHP-Fusion, która ma mieć około 350-400 odwiedzin. Możecie coś doradzić Tak, aby nie było problemów z transferem i żeby strona dobrze działała. PS. Jaka jest różnica między hostingiem a serwerem? Widzę że w tagach występują… oba pojęcia
  10. Mam problem z weryfikacją… mojej strony w Googlach. 2 moje strony zweryfikowałem bez problemu, ale trzeciej nie mogę Jej dane: www.lektury.yoyo.pl Serwer yoyo Pojawia mi się komunikat "W naszym systemie wystą…pił tymczasowy problem." Co robić?
  11. Nadal aktualne Mam stronę z PR 2 i jestem chętny do wymiany.
  12. Wymienię się z każdym oprócz stron erotycznych i niezgodnych z prawem. Wstaw mój kod i napisz w temacie lub na pw swój. Kod do wstawienia: <a href="[Hidden Content]" title="Lektury szkolne, opracowanie, streszczenie,">opracowania i streszczenia</a>
  • Create New...