Jump to content

Danci2

Użytkownicy
  • Content Count

14
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Danci2

• Rank
    Rozkręca się
  1. Witam. Czy jest możliwe, aby n a forum phpBB by Przemo 3. nazwa działu mogła mieć inny kolor? Jeżeli tak to jak? Drugie pytanie, to to, że jeżeli pewien dział ma podfora to nie widać ich na zewną…trz. Dopiero jak się kliknie na dział. Czy można było by tak zrobić, aby z zewną…trz było widać, że dział zawiera podfora i jakie zawiera.
  2. Mam pytanie. Chcę stworzyć forum o Sony Ericssonach. Chciałbym aby był tam dział download i rzeczy do ścią…gania (filmy, dzwonki, gry, motywy, ptache, softy itd.). Czy to jest legalne? Nie zachacza to pod warez?
  3. Danci2

CHMOD

Total Comander. Chce zainstalować forum SMF i musze wszystkim plikom zmienic na 666 a katalogom na 777 i chce to za jednym razem zrobic
  4. Danci2

CHMOD

Jak wszystkim katalogom za jednym razem nadać CHMOD 777, a plikom wszystkim za jednym razem 666?
  5. Danci2

Joomla Menu

Usuną…łem wszystkie MENU oprócz mainmenu. Mam 2 pytania. Czemu nie mogę zmienić nazwy mainmenu. Pojawia się biała strona. Zrobiłem nowe menu, ale nie jest wyświetlane na stronie :/
  6. www.allofwarrock.yoyo.pl jak tu język polski ustawić?
  7. Danci2

Emotikony

Hmm wszystko ok, ale nie widać mi tego kwadratu po lewej stronie z emotikonami. Jeżeli wpisuje np "" to wszystko ok, ale tego kwadraciku nie widać. Proszę o odpowiedź.
  8. Danci2

Emotikony

Witajcie. Chciałbym dowiedzieć się jak na swoim forum mogę aktywować emotikony. Link do forum: www.danci.yoyo.pl proszę o szybką… odp
  9. @pbnan Słuchaj, napisałeś jaką…ś tabelkę, ale ona nic nie wnosi do mojego problemu. Link do forum to: www.danci.yoyo.pl Proszę, aby ktoś powiedział jak to zrobić.
  10. O to mi chodzi. Powiesz jak to zrobic?
  11. Danci2

ok,

No chodzi mi o fora i subfora. Powiesz jak to zrobić??
  12. Witajcie. Od kilku dni pracuję nad moim forum. Chciałbym się zapytać, jak mogę łą…czyć tematy. Np. do tematu "Sprawy" dodać pod temat "Ważne" i "Bardzo Ważne". Proszę o szybką… odpowiedź. Pozdrawiam
  13. Witajcie. Mam forum punbb 14. cos tam (admin PL). I chciałbyć się dowiedzieć jak łą…czyć tematy czyli np do tematu. "Sprawy" zrobic podtemat "Ważne" i "bardzo Ważne" Proszę o szybką… odopowiedź.
  • Create New...