Jump to content

pumpo1990

Użytkownicy
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pumpo1990

• Rank
    Nowicjusz
  • Birthday 10/02/1990

Profile Information

• Miejscowość
    UkF[HTL]

Contact Methods

• Strona WWW
    http://
  • GG
    8566858
  1. Witam serdecznie! A więc dopiero szkolę się w PHP, ale to już mniejsza o to;) Mam bowiem pewne pytanie, problem Gdy mam przykładowo taki kod: <form action="dalej.php" method="post"> <input type="text" name="ile" /> </form> To w pliku dalej.php, aby wycią…gną…ć text wpisany w formularzu na poprzedniej stronie należy użyć tablicy $_POST['ile'] A gdy mam przykładowo taki oto kod: <form action="dalej.php" method="post"> <input type="checkbox" name="ile" /> jakiś tam tekst </form> I chodzi mi, aby na następnej stronie wyświetlało mi w jakiś tam sposób czy ten checkbox był zaznaczony czy nie I właśnie czy to da się sprawdzić tylko za pomocą… instrukcji if, czy może istnieje jakaś tablica gotowa?
  2. Witam serdecznie! Otóż chciałem zainstalować Adobe Dreamweaver CS3, lecz mam pewien problem Posiadam tylko 256MB RAM'U a proces instalacji wyświetla mi komunikat, że aby kontynuować instalację należy posiadać 512MB RAM'U Czy da się jakoś to sprawdzanie RAM'U pominać?
  3. A może byś tak mógł napisać z jakiego forum tzn. jakiego skryptu forum? phpbb, ipb czy innego?
  • Create New...