Jump to content

damian1990

Użytkownicy
  • Content Count

15
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About damian1990

• Rank
    Rozkręca się
  • Birthday 03/26/1990

Contact Methods

• Strona WWW
    http://www.javva.yoyo.pl/
  1. Witam, znalazłem na Tej stronie skrypt który przekierowuje na konkretną… stronę użytkowników którzy używają… AdBlockera. Jednak jest w nim błą…d. Nawet gdy użyje się opcji Wyłą…cz blokowanie na to itak przekierowuje mimo że nie powinien. Niech ktoś rzuci okiem na skrypt bo myślę że przyda się on wielu osobom. // File: adblock.js // Version: 1.2 // Update 9/1/04: fixed spelling errors in text // Update 9/7/04: Added deny feature, allowing no access to users with AdBlock software. // Distributed by: AdBlock.org // This file is provided AS-IS and without warranty and is distributed under the GPL. // This code may be freely used as long as it remains intact. var chip = document.cookie; var deny = 1; //set this to 1 to deny access with no access. // A denied user will go to page sorry.html. // if you enable this feature you must create a page called /sorry.html function getCookie(name) { var index = chip.indexOf(name + "="); if (index == -1) return null; index = chip.indexOf("=", index) + 1; // first character var endstr = chip.indexOf(";", index); if (endstr == -1) endstr = chip.length; // last character return unescape(chip.substring(index, endstr)); } function hidediv() { if (document.getElementById) { document.getElementById('warning').style.visibility = 'hidden'; document.cookie = "warned=true; PATH=/"; } } function clear_cookie(){ document.cookie = "warned=; PATH=/"; } if (document.getElementById) { if (!getCookie("warned")) { document.write("<div id=\"warning\" style=\"visibility:hidden; position:absolute; background: #FF6; width:80%; left: 10%; top:50px; padding: 10px 10px 10px 10px; border: 1px solid black; \">"); document.write("<p>Important: <b>It appears that you are using AdBlocking software.</b></p>"); document.write("<p>This site is supported by advertising revenue. If you are reading this site without the accompanying advertisments, you are harming the owner who provides this information at significant expense. You may, without your knowledge, have software on your computer that deletes ads."); document.write(" Or, if you have installed AdBlocking software, you should know that it may block much more than banner ads, rendering some sites unusable.</p>"); document.write("<p>For more information, <a href=\"[Hidden Content] AdBlock.org</a>.</p>"); document.write("<p><div align=center><a href=\"javascript:hidediv()\">Click here to close this notice</a>.<br>"); document.write("You will not receive it again during this session (cookies required.)</p></div></div>"); } } if (document.images) { var currImg; var ImgFound = 0; var LinkFound = 0; //alert("checking images.."); for (var d=0; d < document.images.length; ++d) { currImg = document.images[d]; if (currImg.src.indexOf("banner") > -1) { ImgFound = 1; } } if (!ImgFound || AdBlockTest) { if(deny) { location = "[Hidden Content]"; window.location(location); } else { document.getElementById('warning').style.visibility = 'visible'; } } }
  2. A szkoda że tak nie można bo wydaje mi się że sporo osób chciałoby przenieść subdomenę. Ale ok, dzięki za info.
  3. Witam, czy istnieje możliwość przeniesienia domeny na płatny serwer? Ponieważ z biegiem czasu zainwestowałem w płatny hosting ale nie chciałbym rezygnować z domeny
  4. Wymienię się linkiem ze stronami najlepiej o tematyce GSM (ale inne strony również zapraszam do współpracy) Åšrednio stronę oglą…da 60 osób dziennie w soboty i niedziele sięga ponad 100 Strona <a href="[Hidden Content]" title="Darmowe mp3 aplikacje gry java">Darmowe gry java</a>
  5. Moja strona <a target="_blank" href="[Hidden Content]" title="Gry java, mp3, aplikacje java - wszystko za darmo!">Darmowe gry java</a> Ja twój wstawiłem
  6. Może ja strona <a target="_blank" href="[Hidden Content]" title="Gry java, mp3, aplikacje java - wszystko za darmo!">Darmowe gry java</a> Twój link już umieściłem B)
  7. Odpisz jak dodasz mój link (ja twój umieściłem) <a href="[Hidden Content]" target="_blank" > Katalog Stron internetowych</a>
  8. Chętnie wymienię się z tobą… Strona: www.dodajstrone.rtu.pl PR=2 <a href="[Hidden Content]" target="_blank" > Katalog Stron internetowych</a> Odpisz
  9. Wymienisz się zemną… ? strona PR=2 <a href="[Hidden Content]" target="_blank" > Katalog Stron internetowych</a>
  10. A mój link kiedy wstawisz?
  11. Ja mam stronę na www.rtu.pl i jak dla mnie wystarczy tylko zdarza się jakiś raz w tygodniu że serwer nie działa przez jakieś 5min
  12. Link do spisu aliasów: ADRES
  13. Noto może ja się załapie <a href="[Hidden Content]" target="_blank" > Katalog Stron internetowych</a>
  14. OK może by z forum. (ja twój link już umieściłem)
  15. Wymienisz się zemną… linkami ?? strona: [Hidden Content] PR:2 <a href="[Hidden Content]" target="_blank" > Katalog Stron internetowych</a>
  • Create New...