Jump to content

Piniek

Użytkownicy
  • Content Count

31
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Piniek

• Rank
    Rozkręca się
  • Birthday 04/26/1991

Profile Information

• Miejscowość
    Z pokoju :)

Contact Methods

• Strona WWW
    http://
  • GG
    4612499
  1. Wykonam stronę www z wykorzystaniem zend framework. Gwarantuje: szybkość wykonanego zlecenia profesjonalizm oraz niskie ceny Po więcej informacji zapraszam na mail lub gg. Znam technologie takie jak: PHP + OOP Baza danych MySQL SMARTY Pozdrawiam Maciej Zabost mail:piniek_pl@wp.pl gg:4612499 P.S. Nie wykonuje layoutów a jedynie oskryptowanie do strony..
  2. // Nie aktualne // DANE JAK I CENNIK ULEGÅY ZMIANIE //
  3. Szukam programistów a dokladniej jednego zanjacego technologie PHP i MySql (smarty i ajax-mile widziane) Grafika (tworzenie layoutów stron www ciecie ich i dopisywanie kody css i xhtml). Po dalsze informacje prosze o kontakt: gg:2697527 email: piniek_pl@wp.pl Pozdrawiam Maciej Zabost
  4. Ostatnio wpadłem na pomysł moim zdaniem dobry A wiec stworzenie strony internetowej o tematyce programowania obiektowego myślę ze to jest dobry pomysł ponieważ w Internecie mało jest polskich artykułów o programowaniu obiektowym. Programuje w php już od roku ale obiektowo jeszcze nigdy ostatnio pomyślałem ze skoro weszło php5 to chyba pora zaczą…ć sie uczyć i tego. szukałem czegoś w Internecie jakiegoś kursy ale nic kompletne zero po jakimś czasie dopiero znalazłem kilka artykułów dzięki którym trochę sie nauczyłem I bardzo mi sie to spodobało (to znaczy oop) A wiec moim zdaniem taki portal||strona||forum molo by być bardzo popularne ponieważ dużo ludzi chce sie nauczyć programować Zyski z tego mogly by byc spore, np z samych reklam google albo platne porady skype(ostatnio slyszalem o jakiejs nowej opcji dzieki ktorej mozesz zarabiac przez skype). Mam nadzieje ze pomysl cie zainteresuje I nasza współpraca bedzie owocna Pozdrawiam Maciej (Piniek) Zabost gg:4612499 P.S: Ten post sklada sie z 1052 znaków.
  5. to nie bedzie rozbudowany cms juz mowilem.
  6. sorry za ten post XD przez przypadek
  7. cudzysłów cudzysłów if(session_is_registered("administrator)) jakiego notatnika uzywasz ?? wez taki który koloruje skladnie latwiej znajduje sie bledy np.: Notepad++ Pozdrawiam
  8. Bardzo ładnie przejzyscie i wogle swietnie to wyglą…da 9,5/10.
  9. to co przed mowca niestety nie pomoge w pocieciu bo sam tego nie umiem potrafie tylko teorie ;D z grafy
  10. Popieram przedmowce najlepszy notatnik z kolorwaną… składnią… ;P
  11. Jezeli masz konto na yoyo.p to oznacz to ze pliki maja za duzo wielkosc !! nie pamietam jakie bylo tam ograniczenie!! Zadna galeria na yoyo nie wejdzie!
  12. no to wiec ze sie przydało i to bardzo, mam nadzieje ze będziesz pisał więcej takich tutków P.S. Chyba sie zacznę uczyć java-script
  13. mnie interesuje ale nie będę pisał postów w stylu "brawo" itd. nie znalazłem błędu, nie mam pytania: nie pisze Ale jak już napisałem no to Brawo na pewno mi sie przyda !!!
  • Create New...