Jump to content

gadeawzuki

Użytkownicy
  • Content Count

228
  • Last visited

• Days Won

1

gadeawzuki last won the day on December 6 2009

gadeawzuki had the most liked content!

Community Reputation

-1 Poor

About gadeawzuki

• Rank
    Gaduła
  • Birthday 12/27/1993

Profile Information

• Miejscowość
    Przytkowice
  • Zainteresowania
    Grafika komputerowa, 3D, flash, kodowanie stron internetowych.

Contact Methods

• Strona WWW
    http://www.hottemplates.pl
  • GG
    8131757
  1. Nie rozumiem za bardzo problemu, ale myślę, że clear: both; w nierozcią…gniętym divie załatwi sprawę. Jak nie to pisz o co chodzi, chętnie pomogę.
  2. Tematyka: Gra via www (wirtualne wyścigi) Kolorystyka ciemna (szarości + czerń) z elementami srebrnymi oraz niebieskimi GG 8131757.
  3. Witam. Jako iż kształcić się trzeba, postanowiłem trochę pogrzebać przy flashu. Od razu zaznaczam, że podstawy znam i wiem jak je stosować. Mam kilka pytań praktycznych które mnie nurtują…, a na które nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. No cóż, a więc zaczynam. a) Tworzę menu we flashu, planuję, że po naciśnięciu w zakładkę "strona główna" animacja przeskoczy do klatki 2, gdzie zaczyna się animacja menu (np. zmienia się kolor menu, i to trwa 20 klatek). Ok, animacja doszła do 21, wywołała się funkcja stop;, ja trzymam myszkę na przycisku. A teraz? Jak zrobić aby aniamcja się odwróciła i powróciła do 1 klatki? Ok, dajmy an to, że w klatce 22 animacja jest zrobiona "do tyłu". Ale co gdy nie zdą…ży się wykonać a ja najadę na kolejny przycisk? Reasumują…c chodzi mi oto jak zrobić aby móc animować dwa, trzy menu naraz w różnym czasie, w obie strony. B) Mam mapę polski i województwa. Każde województwo ma swój kształt. Jak zrobić aby to województwo miało swój wycięty kształt, a nie kształt województwa wpisanego w kwadrat, prostoką…t z przezroczystym tłem? Bą…dź jak zrobić aby tylko to co ma kolor było klikalne? c) Bawię się shape tweenami. Mam 2 obrazki PNG (bez tła) z zaokrą…glonymi rogami. Jeden taki jakby kwadrat tylko, że z zaokrą…glonymi rogami, a drugi z wcięciami do środka. Jak zrobić aby to się z`shapetweenowało? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Jak poznam na nie odpowiedź to będę wszystkim bardzo, ale to bardzo wdzięczny i gotowy do dalszej nauki z flashem. Pozdrawiam .
  4. Witam. Ostatnio z nudów postanowiłem utworzyć kilka wartościowych projektów, lecz brak czasu na administrację nimi postanowiłem znaleźć sobie współpracowników. Na pewno spotkam z opinią…, że chcę aby ktoś podsuną…ł mi pomysł pod nos. Tak nie jest, ja chcę stworzyć jakieś wartościowe serwisy, tym bardziej, że posiadam do tego odpowiednie zaplecze finansowe. Ze swojej strony oferuję: - hosting w bardzo dobrej firmie linuxpl - dowolną… domenę - profesjonalną… grafikę - reklamę oraz promocję serwisu Od osoby współpracują…cej zemną… oczekuję opracowania strategi oraz wymyślenia tematyki (niekoniecznie oryginalnej, ważne aby serwis był wartościowy i mógł rywalizować o użytkowników z innymi tego rodzaju serwisami). Bardzo mile widziane duże i profesjonalne gamingi (nie klany), strony z obszernymi informacjami i artykułami nt. motoryzacji bą…dź gier komputerowych, oraz wszelkie inne wartościowe pomysły. Głównym dą…żeniem serwisu będzie popularność oraz zarobek. Korzyści ze współpracy zemną…: - 50% zysków - udziały ze sprzedaży serwisu (40% z powodu, ze grafika jest moją… własnością…) - możliwość nabrania doświadczenia - hosting na własne portfolio W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu i omówienia warunków. Zastrzegam sobie prawo do odmówienia współpracy bą…dź jej zerwania w razie potrzeby. Zapraszam do kontaktu GG: 8131757, mail: szymon.zak@hottemplates.pl bą…dź na tym forum (PW, odpowiedź). Pozdrawiam.
  5. Konuss, coś mi ten nick mówi Ahh tak eKonin i bodajże AirNet (bą…dź coś w tym stylu). Pamiętam cię z tego, że tworzysz nieszablonowe themy do jPortalu. Jeśli chodzi o stanowisko grafika, mogę zaoferować swoje usługi. Zapraszam do kontaktu na gg 8131757.
  6. Ja bym proponował zwiększyć ilość poszukiwanych osób. No w końcu żeby ogarną…ć taką… społeczność to trzeba mieć solidną… ekipę xD
  7. Witam. Zastanawiam się nad kupnem monitora. Proszę o udzielenie mi informacji nt. który jest lepszy i którym czym się różni. Zobacz: Minitor BENQ G2411HDA Zobacz: Monitor BENQ G2420HD Proszę o odpowiedzi dla kompletnego laika (ostatni monitor, jeszcze kineskopowy kupował mi tata na komunię ). Pozdrawiam.
  8. InfernalArt zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych, sklepów, grafiki i wszystkiego co jest potrzebne dla internetu. Oferujemy fachową… pomoc, niskie ceny i szybkie terminy. Proszę o ocenę całego portfolia . Angielski jeszcze nie działa ponieważ nie mam na razie ochoty tego tłumaczyć. Z góry dziękuję. InfernalArt
  9. Cześć. Dawno nic nie pisałem na forum, ale teraz potrzebuję waszej pomocy. Bawię się trochę PHP bo to co robiłem dotychczas już mi się trochę znudziło i też chcę się uniezależnić od programistów . A wiec do rzeczy Tworzę prosty panel administratora. W bazie danych mam tabelę "ranga". A w tej tabeli umieszczam dane dla użytkownika np. "administrator". Jak zrobić aby plik panel_admina.php po zalogowaniu się na moje konto otwierał się i miał wszystkie funkcję, czyli: - dostęp do tego co ma użytkownik z wpisem w bazie danych "administrator" - użytkownik z wpisem "junior_admin" ma dostęp do kilku funkcji ale nie wszędzie tam gdzie "administrator" A do tego. Tworzę sobie podstronę w php, np. "panel_admina.php?akcja=dodaj_news" i aby w tym pliku pamiętało moje zalogowanie się do panelu czyli po prostu sesja. Ok myślę, że w miarę jasno napisałem. Pewnie wydaje się banalnie proste ale ja proszę o podanie mi tego jak na tacy, czyli kod dla poszczególnych podstron . Z góry dziękuję .
  10. Ale ty nie czaisz, że samym flashem nic nie zdziałasz? Gra musi działać w PHP. Flash tylko posłuży do pokazania walki. A nie jest tak łatwo tworzyć czegoś, czego nie widać, lecz jest to możliwe. Weź się lepiej PHP poucz od podstaw a nie pisz mi tutaj, że tworzysz grę i jesteś zawzięty jak nawet nie masz pojęcia o silniku gry. Ja coś na ten temat wiem bo sam tworzę swoja grę z wykorzystaniem właśnie flasha. PS: Jeszcze co do grafiki 3D. Mój nauczyciel i współpracownik (bardzo dobry flashowiec, stworzył poradnik nt. tworzenia gier we flashu) mówił, że 3D we flashu to porażka i za duże obcią…żenie gry. A poza tym. Aby stworzyć taką… grę musisz znać co najmniej: - Action Script - PHP - Blender (darmowy, polecam) + Pytchon (do tworzenia skryptów w blenderze) Pozdrawiam.
  11. OK, podpowiem ci co nieco. Jestem administratorem i twórcą… gry vCars. Gra została stworzona w 2 osoby (i nie piszcie mi tu, że do stworzenia gry potrzeba 100 osóB).Aktualnie pracujemy nad nową… wersją…. Będzie ona trochę przypominała to co chcesz stworzyć. Nie chodzi mi tutaj o fabułę lecz o system we flashu. Aby flash mógł działać trzeba obiektowo stworzyć w PHP całą… grę. Flash służy tylko do połą…czenia się z PHP i MySQL i przekazania danych graczowi (czyli to co chcesz zrobić. Nie znajdziesz poradnika na taką… grę. Musisz sam wymyślić funkcjonalność i napisać je w PHP. Koszt takiej gry u prywatnego wykonawcy to kilka tysięcy złotych. W firmie nawet kilkadziesią…t. Taka firma nie zrobi ci gry gdy powiesz "zróbcie mi grę taką… i taką…". Musisz się spotkać z przedstawicielem firmy, wszystko omówić. To nie jest takie proste. Z góry ci powiem. Na razie daj sobie z tym wszystkim spokój.
  12. gadeawzuki

layout

james, wykonam to dla ciebie za promocyjną… cenę 50zł. Gwarantuję poprawną… działalność i zgodność z W3C.
  13. SniperX, ja te domeny kupiłem "z głupia". Ja wymagam wstawienia bannera, domena prawie na rok w AZ.pl. Jak będzie OK to mogę przedłużyć. Jeśli jesteś zainteresowany to przypisz domenę i podaj DNSy.
  14. Witam, mam kilka nieużywanych domen więc z chęcią… je podepnę pod jakieś serwisy. Lista: www.pixelcity.pl - pixel arty www.l4dswu.pl - left for death www.polskigaming.pl - jakiś gaming www.myminiworld.pl - blog (mam też do niego grafikę do wordpressa) www.sponsorujemy.net.pl - sponsoring, ale czego xD? Zainteresowanych proszę o kontakt GG: 8131757 albo na tym forum. W zamian oczekuję wstawienia reklamy. Pozdrawiam!
  15. To jest moje zabezpieczenie, przed tym, że wyłożę kasę a potem ktoś powie, że mu się nie chcę. Jeśli ktoś by tak zrobił to ja wtedy nie jestem stratny. PS: Oddam domeny - www.polskigaming.pl - www.myminiworld.pl Na tej samej zasadzie co jest wyżej.
  • Create New...