Jump to content

bl4ck_b0x

Użytkownicy
  • Content Count

40
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About bl4ck_b0x

• Rank
    Rozkręca się

Contact Methods

• Strona WWW
    http://
  1. Witam. Mam do sprzedania serwis pod adresem: pobierac.pl Co kupujesz? - domenę z potencjałem - forum z userami W skład nie wchodzi konto na którym stoi forum ale to nie jest przecież problem Wystarczy trochę nad nim popracować aby było popularne. Cena jaka mnie interesuje to 100 zł - jedynie zwrot kosztów domeny. 100 zł za całość Proszę o kontakt pod mailem: bl4ckb@gmail.com
  2. Masz np. tabele z tematami a w niej: + temat - id_tematu - autor - tresc - nazwa_tematu + odpowiedz - autor - id_tematu - tresc I teraz jeśli wchodzisz w jakiś temat to w $_GET['temat'] (piszę tak przykładowo) masz np; temat=1, czyli link wtedy wyglada tak: www.twojastrona.pl/temat.php?temat=1 Jeśli już jesteś w temacie i klikasz na odpowiedź, piszesz coś tam sobie i teraz chcesz dodać odpowiedź. Aby to zrobić i żeby zapytanie wiedziało gdzie to umieścić to robisz tak: INSERT INTO odpowiedz(tresc, autor, id_tematu) VALUES($tresc, $autor, $_GET['temat']). W tej chwili masz już dodaną… odpowiedź to bazy. Jak wyświetlić odpowiedzi do dobrych tematów aby nie pomieszać? Wiadomo, że najpierw musisz wyświetlić tą… główną… treść tematu - z tym sobie poradziłeś bo wyświetlają… się poprawnie ale teraz napisze Ci jak wyświetlić odpowiedzi SELECT * FROM odpowiedz WHERE id_tematu = $_GET['temat'] Teraz rozumiesz ideę? Nie jest takie trudne jak się wydaje Chciałbym zaznaczyć, że w tym co Ci napisałem nie ma żadnych zabezpieczeń przed włamaniem Zapytania nie są… też do końca zoptymalizowane bo można zastosować LEFT JOIN, żeby połą…czyć tabele itd. No ale jeśli tak zrobisz jak opisałem to forum będzie Ci działać
  3. 1. Z tego co widzę nie masz stworzonych żadnych danych w bazie o ID dzialu bo niby masz porobione działy ale zauważ, że posty są… te same w każdym dziale 2. Musisz pobrać w pętli ID tematu i wstawić tak jak to napisałeś dzial.php?id_tematu=$row['id_tematu'] <- np. tak. Chcesz to podeślę Ci mój własny skrypt forum który jest kiepsko napisany (pisałem go 1,5 roku temu; w tej chwili piszę skrypt forum z systemem szablonów, obiektowo itd.) bo nie posiada systemu szablonów, jest pisany strukturalnie itd. i mogę Ci go podesłać za free.
  4. Zapraszam na [Hidden Content] Najnowsze programy, filmy, gry, xxx. Darmowy dostęp, szybka rejestracja. Pomóżcie rozkręcić serwis gry, filmy, programy, xxx za darmo
  5. Jeśli będziesz potrzebował webmastera pisz na GG: 1257750. pzdr (skills: php, mysql, troche ajax, podstawy css)
  6. nie sugeruj się tym seedtest'em Mój serwis jest wart niby 27 000 zł i myślisz, że ktoś tyle mi da? w życiu kiedyś maxymalnie chciano mi dać 3000 zł za te moje club-crew
  7. Witam. Jestem administratorem forum z muzyką… klubową… www.Club-Crew.pl Szukam grafika który wykonałby ładny, porzą…dny styl (unikalny, oryginalny!) dla tego właśnie forum pod skrypt phpbb by przemo. Interesują… mnie tylko poważne oferty. Od kandydata oczekuję okazania stylów, projektów które wykonał (najlepiej jakieś demo). Z racji tego, że w tą… niedziele wyjeżdżam na 2 tygodnie nie będzie możliwy kontakt (będę za granicą… - wracam 23 sierpnia). Zainteresowanych zapraszam na GG: 1257750 ewentualnie email admin@club-crew.pl Pozdrawiam
  8. Tematy sa liczone osobno a odpowiedzi to posty wiec licz je osobno.
  9. komentuje ale to nie ma nic wspólnego z tym, że nie pamiętam co mam w kodzie po prostu nie mam weny i nie siedzę teraz piszą…c cokolwiek dlatego zaprezentowałem to co do tej pory zrobiłem
  10. nie jestem grafikiem więc nie ma GFX co do tych niedoróbek na razie nie mam czasu pisać w php - ten skrypt napisałem parę tygodni temu, po kilku tygodniach umieściłem go dopiero na serwerze i dopiero po tych paru tygodniach napisałem post tutaj więc już minęło trochę czasu od momentu napisania skryptu
  11. widzę, że skrypt się cią…gle rozwija bardzo mnie to cieszy ogólnie do niczego nie mogę się przyczepić aaaaaa no poza tym, że podanie hasła (przy instalacji) jest wymagane a np. jeśli nie mam hasła (na localu) to co będę je tworzył specjalnie dla tego skryptu? pomyśl o tym
  12. Witam. Jakiś czas temu z nudów napisałem własny skrypt forum. Nie jest on może kolejnym kombajnem takim jak phpbb, ipb, vbulletin itd. Jest to mały skrypt który spełnia doskonale swoje zadanie Możliwości: - tworzenie for - tworzenie kategorii - rejestracja (możliwość weryfikacji email - aktualnie jest to wyłą…czone z powodu korzystania z darmowego serwera) - logowanie - zakładanie tematów - odpowiedzi Zapraszam pod adres: www.devnull.ugu.pl P.S. Domyślam się, że mogę wywołać kolejną… dyskusje pt. "po co komu taki skrypt?", "kolejny skrypt forum? zajmij się czymś pożytecznym" ale jak mówiłempisałem to z nudów i dla sprawdzenia siebie
  13. dzięki za wszystkie sugestie postaram się poprawić
  14. Zapraszam na forum muzyk klubowej. Codziennie nowe mp3, darmowa muzyka, teledyski i wiele wiele więcej. www.Club-Crew.pl Jedyne takie forum muzyczne
  15. możesz zrobić sobie coś w stylu formularza np. zawiera zmienne $_POST['login'] i $_POST['haslo'] a w php taki kodzik: <? if(($_POST['login']=='twoj_login')&&($_POST['haslo']=='twoje_haslo')) { echo 'panel admina'; } else { echo 'Login lub hasło jest nieprawidłowe.'; } ?> P.S. Wyżej jest brak zabezpieczenia przed włamaniami Wystarczy dopisać do loginu '/* i zaloguje Cię jako admina bez podawania hasła
  • Create New...