Jump to content

DA_JMA

Użytkownicy
  • Content Count

870
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About DA_JMA

• Rank
    The Man
  • Birthday 10/11/1988

Contact Methods

• Strona WWW
    http://gtamultiplayer.pl
  1. wiem, że opisy działów są… niejednoznaczne dla niektórych, ale tutaj ocenia się strony, a pomocy szuka się w innym dziale
  2. pierwsza rada: nauka czytania
  3. poza tym, że jest to nowe forum wielotematyczne czym wyróżnia się spośród tysięcy(?) innych? Tym, że szybciej padnie?
  4. Wyglą…d nie Twój treść nie na moja głowę. O ile darmowe/ogólnie dostępne szablony do czegoś służą… to osobiście uważam, że każda strona tworzona dla innego celu niż spam powinna być w jakimś stopniu unikalna pod względem wizualnym Nie zagłębiałem się w treść wpisów bo odnoszę wrażenie, że ich lektura jest dla mnie jedynie stratą… czasu. Może nie wiesz jeszcze o czym chcesz pisać, ale pisanie wszystkiego co przyjdzie na myśl nie jest przyszłościowe.
  5. a jak dla mnie wielkie G kopiują…ce teksty z innych stron w nadziei na przytłumienie jakże beznadziejnego wyglą…du. O ile zakup domeny był dobrym posunięciem to reszta prosi o politowanie
  6. a co da Ci wykupienie osobnej domeny skoro (domniemam) zamierzasz ją… podpią…ć pod jedno i to samo konto hostingowe? Przy takim ruchu nie powinno być żadnego problemu z ucią…gnięciem dodatkowego skryptu mimo tego, że przemo do lekkich nie należy.
  7. każdego powinno się tak traktować choć nie zmienia to faktu, że nie każdy jest poważny
  8. przy czytelnikach liczonych w tysią…cach zaoferowanie wynagrodzenia nie stanowi chyba problemu bo serwis przy takim ruchu powinien sporo zarabiać, a jeżeli nie to świadczy jedynie o Waszej nieudolności lub przekoloryzowaniu informacji powyżej.
  9. skoro nadpisujesz plik A plikiem ż to w jaki sposób ma znikną…ć plik B?
  10. DA_JMA

Menu

a to nie jest odnośnik?
  11. <p id="cos"></p> chyba jednak nie
  12. style="display:none" #cos { display:none; } ??
  • Create New...