Jump to content

l0ker

Użytkownicy
  • Content Count

751
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About l0ker

• Rank
    lastfm.pl/user/l0ker
  • Birthday 01/13/1992

Profile Information

• Miejscowość
    Police

Contact Methods

• Strona WWW
    http://www.lastfm.pl/user/l0ker
  1. Witam, Pragnę przedstawić stronę z darmowymi sportowymi wynikami na żywo - piłka nożna, tenis ziemny, hokej na lodzie, koszykówka, piłka ręczna, baseball oraz siatkówka. Oczywiście podobnych stron w sieci jest multum, aczkolwiek nasza strona została przygotowana w wersji 'light', czyli bez zbędnych bajerów jak i reklam, które uniemożliwają… wczytanie strony na urzą…dzeniach przenośnych, bą…dź też komputerach ze słabszym łą…czem. Nie wspominają…c oczywiście o tym, że takowe reklamy potrafią… irytować użytkownika. Serdecznie zapraszam do korzystania ze strony, [Hidden Content]
  2. Witam, Przedstawiam darmową… bramkę SMS i zapewne jako nieliczni funkcjonujemy na własnym CMS'ie.
  3. [Hidden Content],galae-2-5ns-550-800 Co Wy powiedzielibyście o tej karcie graficznej, warto ją… kupić? // [Hidden Content],asusodzenie-pasywne Czy może wybrać tą…?
  4. Odświeżam. Lekko zmodyfikowany top. [Hidden Content] lub jeżeli nie wchodzi [Hidden Content]
  5. To jest zwykły SubSilver tylko, że po modyfikacjach. A co do tabeli w topie - to jest to w formie graficznej, czyli po każdym wyścigu zmieniam top w photoshopie.
  6. Witajcie, Dość dawno mnie nie było , ale chciałbym zaprezentować moje forum/ligę F1. [Hidden Content]
  7. Witam, Czy ktoś ma jakiekolwiek pojęcie jak w grze " pobudzić " do roboty drugi rdzeń? Dodam, że gra ma swoje lata dokładniej to jest gra F1 Challenge '99 - '02 (F1Mania2008).
  8. Griwes, dla jednych Oblivion jest lepszy dla drugich Diablo2. Jako, że więcej osób gra w Diablo to powstał dział specjalnie przeznaczony do tej gry i tak samo jest z innymi grami. Więc, po co mielibyśmy tworzyć taki dział skoro świeciłby pustkami?
  9. Hmmm Czyli mam rozumieć, że skoro to jest forum o grach to powinniśmy dla większości gier, jakie kiedykolwiek wyszły stworzyć dział? Człowieku, to jest forum o grach " grywalnych " a nie archiwum gier.
  10. Griwes, a jak są…dzisz forum o Mario też brakuje, prawda? A przecież Mario to klasyk, jakich mało i zapewne bardziej znane, niż jeżeli Homeworld, czy też The Elder Scrolls. Także zapamiętaj, że nie wszystkie gry zasługują… na swoje forum. Jeżeli Ci brakuje owych gier to zarejestruj się na forum i poproś o te działy a być może zostaną… stworzone tylko jak na razie nie ma takiej potrzeby, ponieważ nikt się nie interesuje tymi grami. Wracają…c do tematu - na forum panuje bardzo miła atmosfera także serdecznie zapraszam. I to byłoby z mojej strony.
  11. Link poniżej to są… sterowniki, ale do Acera [Hidden Content]
  12. Witam, Otóż za bardzo to ja się nie znam na dyskach twardych ale dostałem " super propozycje " (za grafikę) kupienia takowego dysku: HDD SEAGATE 250GB ST3250310NS SATA II 32MB 3 + 2 LATA GWARANCJI 229 zł brutto i chciałbym się dowiedzieć czy ten dysk jest warty takiej ceny?
  13. A czytałeś uważnie? Podpisałeś umowę na 2 lata automatycznie
  14. Prosty styl, a może i za prosty? Znalazłem jeden błą…d otóż gdy próbowałem się zarejestrować na forum pisało, że Not Found. Okazało się, że jest źle podany link do rejestracji prawidłowy to ([Hidden Content]) także popraw.
  • Create New...