Jump to content

exe

Użytkownicy
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About exe

 • Rank
  Zaawansowany

Profile Information

 • Miejscowość
  Lubichowo

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://exe93.ovh.org/
 • GG
  8984939
 1. Strona bardzo estetyczna. Taka załoga (skład) może zdziałać naprawdę wiele. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ten :hover w stopce i za duży odstęp od góry całej strony (mogła być trochę wyżej). Ale widać, że macie wysoki potencjał i umiejętności. Å»yczę Wam powodzenia
 2. Zmień na Aero Glass (albo coś podobnego) w Okna i przyciski, a nie w schemat kolorów. Teraz masz zaznaczone "Styl Klasyczny Windows"
 3. exe

  Błą…d

  pokaż tą… 74 linijkę z tego pliku
 4. exe

  wykonanie napisu

  Jeżeli to łatwe to dlaczego sobie sam nie zrobisz?! I dlaczego to twoje forum to marna podróbka forum dobreprogramy ?
 5. Utwórz skrypt generują…cy obrazek np. obrazek.php i wczytaj go poprzez <img src="obrazek.php" />
 6. Punkt 16 regulaminu: Reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych jest dozwolone, jednak wolno podać do nich link tylko jeden raz (ewentualnie dozwolone jest umieszczenie linka do własnej strony w podpisie). Powtarzają…ce się linki w różnych wą…tkach będą… usuwane. Więc nie możesz dawać linków do twojej strony kilka razy w różnych tematach.
 7. Ja polecam joomla/mambo. Ma najwięcej możliwości. Tylko jest trochę powolna.
 8. exe

  gdzie znajdę

  Najlepiej będzie jak sam narysujesz. Jeśli nie chcesz rysować zobacz na office.microsoft.com i poszukaj w klipartach.
 9. Opisz dokładniej o co ci chodzi?
 10. Instalacja modułu Block_mp3 w Nuked-klan: Wymagania: - Zainstalowany Nuked-klan, - Moduł Block_mp3, - Jakiś plik muzyczny .mp3, No więc zaczynamy. Rozpakowujemy block_mp3.rar Wrzucamy plik block_mp3.php z block agent/Includes/blocks/ do Includes/blocks Instalujemy moduł poprzez panel admina->zarzą…dzanie blokami->dodaj blok Nazwa: np. Mp3 Player Typ: mp3 Klikamy [ utwórz blok ] Potem ujrzymy: Blok został pomyślnie dodamy i zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę w której będziemy modyfikowali ten blok. Tutaj ustawiamy pozycję (blok) na lewa bą…dź prawa. I klikamy [ modyfikuj blok ] Potem ujrzymy napis: Blok został pomyślnie zmieniony i przekierowanie na zarzą…dzanie blokami. Panel administratora możemy już zamkną…ć (nie będziemy już z niego korzystali). Następnie musimy wrzucić katalog music do głównego katalogu na serwerze ftp / Zmieniamy chmody pliku playlist.xml na 777 Teraz potrzebujemy jakiś plik(i) muzyczny(e) .mp3 Jeśli już przeszukaliśmy naszę zbiory i wybraliśmy odpowiedni utwór wrzucamy go do kalogu music Teraz odpalamy plik playlist.xml np. na Notatniku Jeśli ktoś już miał kiedyś do czynenia z XML'em to będzie mu o wiele łatwiej. Jeśli nie to i tak napewno sobie jakoś poradzimy. Całą… zawartość możemy wykasować (tak będzie prościej) Następnie wkleić: <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <radio> <station name="Nazwa stacji (np. Pop)" text="Playlist0"> <song> <title>Tytuł piosenki 1</title> <file>music/Åšcieżka do piosenki 1 (np. America.mp3)</file> </song> <song> <title>Tytuł piosenki 2</title> <file>music/18 lat.mp3</file> </song> </station> </radio> Opcjonalnie możemy dodać jeszcze kilka stacji poprzez skopiowanie wszystkiego z <station>()</station> i wklejenie po </station>. Tak samo z dodawaniem piosenek do stacji poprostu kopiujemy <song>()</song> i wklejami zmieniają…c odpowiednio tytuł i scieżkę do piosenki .mp3 Jeśli wszystko dobrze zrobiliśmy możemy cieszyć się piękną… muzyką… na naszej stronie. Moduł do pobrania (wraz z przykładowową… piosenką…): Pobierz! Paweł 'exe' Jędrzejczyk dla Webtips.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione.
 11. Ja używam/polecam Kaspersky 7.0 Według mnie najlepszy antywirus.
 12. Zawsze możesz kupić debiana na allegro Jest bardzo tanio W 10-15 zł się zmieścisz..
 13. Podaj treść tego komunikatu
 14. Zmień w haslo.php: $_POST['passwd'] na: $_POST['haslo'] Input nosi nazwę haslo, a nie passwd
 15. Jestem za przydzielaniem rang według umiejętności, a nie ilości postów. Na forum jest dużo userów którzy mają… wysoką… rangę, a nie wiedzą… nic nt. tworzenia stron. Ranga od ilości postów nie jest wogóle potrzebna. No chyba, że ranga SPAMER Pozostają… tylko pytania: Kto miałby przydzielać rangi? Jakie rangi należałoby wprowadzić? I najtrudniejsze: jak sprawdzać umiejętności poszczególnych userów
×
×
 • Create New...