Jump to content

Elektryk

Moderatorzy
 • Content Count

  1,557
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Elektryk last won the day on November 16 2011

Elektryk had the most liked content!

Community Reputation

120 Excellent

About Elektryk

 • Rank
  User pod napięciem
 • Birthday 09/11/1991

Profile Information

 • Miejscowość
  Świętochłowice
 • Zainteresowania
  Informatyka, muzyka i plan zagłady świata!

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.mgstudio.ayz.pl
 1. Witam,

  potrzebuję pomocy w usunięciu linka do mojej strony z posta http://www.forum.legalne.info.pl/atc-klima-krakow-t41149.html -- czy jest taka możliwość ?:)

 2. W najlpeszej odpowiedzi (ta która ma 16 punktów) masz kod. Coś takiego musisz wstawić do LocalSettings.php tylko odpowiednio dostosowują…c. Nie bój się skorzystać z translate.google.com.
 3. Domyślnych nie usuniesz ale możesz łatwo dodać nowe: [Hidden Content]
 4. body {margin: 0 100px 0 100px;}
 5. Może przekombinowałeś z ścieżkami na serwerze? Ciężko powiedzieć.
 6. Skorzystaj z wbudowanego w NetBeansa klienta FTP. Klikasz prawym na projekt i wybierasz Properties. Tam po lewej klikasz na Run Configuration i w tym co wyświetli Ci się po prawej z listy wybierz Remote website. Potem tylko odpowiednio konfigurujesz pola, ustawiasz upload na On Save i gotowe.
 7. Sprawdź czy ktoś nie podpią…ł Ci się pod wi-fi.
 8. A podmieniłeś nazwa na nick u siebie?
 9. Błą…d nie jest w pętli tylko powyżej bo zapytanie nie zwraca prawidłowego wyniku. Użyj funkcji mysql_error() aby wyświetlić komunikat błędu.
 10. Wystarczy jedno zapytanie select * from `linki` left join `kategorielinków` on `linki`.`idkategoriilinka` = `kategorielinków`.`idkategoriilinka` order by `linki`.`idkategoriilinka` Nagłowek wyświetlasz jak zmieni się nazwa kategorii. PS: mogłem się gdzieś pomylić wa zapytaniu bo pisałem z głowy.
 11. Ewentualnie można napisać skrypt który wczyta słownik j. polskiego, podmieni w słowach polskie znaki na znaki zapytania i będzie tego szukał w bazie i podmieniał na właściwe słowa. Niestety ten sposób jest dosyć ryzykowny.
 12. Elektryk

  CSS w MediaWiki

  Zeedytuj plik css skórki której używasz i będzie działać. Jeśli dajesz użytkownikom prawo wyboru skórki to pamiętaj aby dodać ten kod wszędzie.
 13. Elektryk

  CSS w MediaWiki

  W jaki sposób dodajesz kod? Wrzucasz go w treść artykułu? Jeśli tak to pamiętaj, że w Mediawiki w artykułach CSS działa tylko liniowo (style="") oraz, że nie wszystkie atrybuty działają…. Np. background-image nie działa.
 14. Najpierw się naucz robić programy odejmują…ce i dodają…ce a potem się bierz za takie programy jak podałeś. No chyba, że to pile to szuakj pod hasłem "Sockety" i "obsługa plików".
 15. Przecież to są… normalnie zaokrą…glone rogi ale dla białej części. Inaczej się nie da.
×
×
 • Create New...