Jump to content

Madern

Użytkownicy
  • Content Count

352
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Madern

• Rank
    Zaawansowany

Profile Information

• Miejscowość
    Warszawa

Contact Methods

• GG
    5375307
  1. Witam, poszukuję ludzi chętnych do prowadzenia wraz ze mną… strony internetowej + forum. Polegać to ma głównie na pisaniu nie zbyt długich recenzji filmów i gier, jednak muszę podkreślić, że chodzi stricte o tematykę horrorową…, ale nie chodzi tu o wszystkie dzieła, lecz te najstraszniejsze. Zatem poszukuję ludzi lubią…cych takie produkcje oraz nutkę weny pisarskiej Serwis już funkcjonuje, działa na Wordpressie, mocno zmodyfikowany wyglą…d, posiadam hosting, domenę .pl, na stronie jest już paręnaście artykułów-recenzji, jednak sam nie dam rady wszystkiego zrobić zatem potrzebuję pomocy. Poszukuję: -osób do pisania recenzji, nie musi być to dzień w dzień, powiedzmy, 3 tygodniowo ale niekoniecznie Wymagana podstawowa znajomość obsługi Wordpressa. W sprawie szczegółów proszę o PW, lub kontakt na adres madernpl@gmail.com. Pozdrawiam
  2. Witam, planuję założyć stronę ze spisem pewnych filmów i gier. Generalnie z grubsza koncepcja jest taka, ja dodaję na stronę opis filmu/gry i użytkownicy głosują… na np. film/grę miesią…ce. Fajnie by było jakby można byłoby ten spis jakoś filtrować np. data dodania/oceny/rok produkcji oraz na przykład, żeby użytkownik mógł sobie zaznaczyć, że daną… rzecz już oglą…dał itp. No i zupełnie nie wiem jaki wybrać skrypt. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi Pozdrawiam
  3. Gorą…co zachęcam do kupna ! [Hidden Content]
  4. Wymienię się buttonami. GTAFILMS.NET Wszystkie buttony oprocz warez, erotyka i oczoj***e Miejsce: Prawy górny róg PR: 2 GG: 5375307
  5. Podpowiem ci coś. Juz jest od .. wuja witryn na temat GTA. To raz. A dwa może najpierw stworzył byś ten portal. Założył konto na dobrym hostingu oraz wukupił domenę. Bo teraz jest tak (w większości przypadków), że jeżeli nie zainwestujesz w stronę to g*** z niej będzie (bez urazy dla ciebie i niektórych osóB) a taka inwestycja może się później zwrócić. Wiec najpierw załóżÂ stronę, napisz trochę artów (nie kopiuj z innych st ron) dodaj kilka plików. I reklamuj. PS. To są… tylko luźne sugestie, jeżeli kogoś bą…dź coś uraziły to mają… peszka bo to mnie gnój (świński gnój) obchodzi
  6. Ale to jest EF więc powinien byc chociaż standardowy tytuł. I jeszcze jedna rzecz. Gdy przechodzę na inne podstrony mojego serwisu to cały czas jest "www.gtafilms.net" EDIT Rozmawiałem na chatcie z konsultantem nazwa.pl i powiedział mi, że domena musi być przekierowana poprzez DNS-y. Czy w boo.pl jest to dostepne ?
  7. A jak zrobić, by zamiast adresu strony w przegladarce wyświetlany był jej tutuł ?
  8. Nasz serwis poszukuje: -moderatorów -newsmanów -uploaderów -grafików -uzytkowników Co dajemy: -pracę w miłym zespole -reklamę swojego serwisu -gdy strona zacznie zarabiać, to wypłaty z reklam Wymagania: -Wiek nie gra roli -Znajomość obsługi EF (extreme fusion) -Umiejętność pisania oraz czytania ze zrozumieniem -znajomość podstaw pisowni wyrazów polskich Co dajemy: -pracę w miłym zespole -reklamę swojego serwisu -gdy strona zacznie zarabiać, to wypłaty z reklam Adres strony: www.gtafilms.net Theme jest tymczasowy, jest już zamówioy oficjalny. Serwis zostanie otwarty tuż po skończeniu wszystkich prac oraz zebraniu pełnego sqładu. Pozdrawiam.
  9. Witam. Posiadam stronę gtafilms.net, w prawdzie nie jest jeszcze aktywna ale prace nadal trwają…, a gwarantuje, że będzie miała oglą…dalność, gdyż jest nie wiele stron tego typu. Ale do rzeczy, oto mój button: <a href="[Hidden Content] src="[Hidden Content]; Jeżeli chcesz umieścić swój banner możesz to zrobić bez umieszczania mojego, ale tylko 200 wyswietleń. Biorę wszyst ko, a kto pierwszy, wiadomo-ten nie gorszy
  10. Jak zrobic przedrostek przy domenie np. forum.nazwa.pl ? Czy za to się dodatkowo płaci ?
  11. Mi się prawie wszystko podoba Ale i tak dam 8/10 bo jak dla mnie to zbyt ciemno.
  12. No sorry trochę mi się "zniekształtneło"
  13. Madern

.gnc WebDesigns

Jak widze szedłeś krokami tutoriala z grafa.biz Niektóre rzeczy wyglą…dają… tak jakby były skopiowane z jednego pliku do drugiego. Na przyszłosć zmniejsz plik bo przy moim łą…czu 4MB ładuje się 5 minut a o słabszych nie mówią…c. Zmniejszaj obrazki bo nikt ci nie oceni. Na twoje nieszczeście mam ten tutorial i zrobię małe porównanie. Praca z tutka: Twoja praca:
  14. Tak oglą…dam te prace i oglą…dam i przyznaje, ze ta ostatnia najbardziej mi sie podoba. Wiec zrobie porównanie.
  • Create New...