Jump to content

aseeon

Użytkownicy
  • Content Count

1,426
  • Last visited

• Days Won

1

aseeon last won the day on December 1 2009

aseeon had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About aseeon

• Rank
    The Time

Contact Methods

• Strona WWW
    http://
  1. Miło by było zobaczyć portfolio.
  2. Już widzę te "wszystkie" języki którymi władasz. Najgorsze jest jednak to, że twoja strona/portfolio nie jest nawet gotowa a już chcesz robić za pienią…dze.
  3. Å»eby zaczą…ć od dobrej "noty": Zacny cel prowadzenia bloga, także pochwalam! No i to by było na tyle pozytywów. Czas na negatywy: - 3 wpisy na krzyż, żaden nie zawiera wiedzy którą… można by nazwać "ekspercką…". - Interpunkcja leży i prosi, żeby ją… dobić! - Gotowy szablon, widnieją…cy na setkach blogów. - Co prawda obie formy są… poprawne, ale "website" jest znacznie częściej spotykana, przez co "web site" wydaje się dziwne. - "Web Site Magazine" to dość dobra nazwa dla magazynu czy portalu z artykułami, za to co najwyżej średnia nazwa dla bloga. Styknie.
  4. To może byś jeszcze w przypływie łaski dodał linka?
  5. Takie: [Hidden Content] jak już koniecznie musisz mieć z mikrofonem.
  6. A gdzie kupiłeś tą… domenę? Bo, jeżeli kupiłeś ją… gdzie indziej, to najprawdopodobniej, tam gdzie ją… kupiłeś, musisz wejść do "jakiegoś" panelu i ustawić te same DNSy co tutaj.
  7. O jakie te dzieci teraz agresywne się robią… Jedyny układ jaki jest akceptowalny za taki design to: Ty mi dopłacasz to ja go wezmę. Nigdy nie zrozumiem jak można być tak bezkrytycznym.
  8. Czekaj, niech no ja dobrze zrozumiem. Masz blog o zarabianiu w sieci, do tego mówisz, że jest znany, a nie zarobiłeś nawet marnych 50zł. Hahaha xD - Prze wypas!
  9. Oferta jest praktycznie z przed 3 lat, takze bez jaj
  10. Damn, znowu brak klikalnego URL-a, czy to tak trudno?
  11. No i z 11 się zrobiło 0, lepiej wróć do index-u.
  12. Rozumiem, że nie potrafisz przeczytać czegoś znajdują…cego się już poza forum? -> [Hidden Content]
  13. aseeon

[współpraca]

Jakie grafiki? Jaka strone? Za jaka reklame? Moze by tak troche wiecej danych o twojej stronie?
  14. Myślę, że nie wystarczy. Czemu ktoś miałby Tobie sponsorować serwer CS, ani nie jesteś Clanem, ani siecią… serwerów. Po prostu chcesz sobie administrować serwerem. Więc nie pozostaje mi nic innego jak ci powiedzieć - "Kup Se", bo jakoś nie widzę, żeby ktoś ci go miał sponsorować przy takiej "ofercie" z twojej strony :/
  • Create New...