Jump to content

micnor

Użytkownicy
  • Content Count

697
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About micnor

• Rank
    Ekspert
  • Birthday 12/23/1982

Profile Information

• Miejscowość
    Piekary ÅšlÄ…skie

Recent Profile Visitors

10,578 profile views
  1. Czyli "niech się dzieje". Dzięki za post, widzę że nie ma sensu się pośwęcać, jest tyle nowych "młodych" serwisów na których lepiej przysią…ść i coś po sobie zostawić. Pozdrawiam.
  2. Krótko, czy to forum ma jeszcze jaką…ś przyszłość przed sobą…, czy jest trzymane tylko z sentymentów? Przed połą…czeniem się była klęska a teraz jeszcze większa. Czy ma to sens? Chciałem coś wskrzesić ale chyba odechciało mi się widzą…c daty postów :/ Z całym szacunkiem.
  3. micnor

Kreator stron www

Podstawy html i nigdy nie wrócisz do kreatorów.
  4. Nie słuchaj tych bzdur. Reklama jest blokowana przez jakieś ad-block, możesz dodać tysią…c bannerów a żaden nie będzie wyświetlany. Sponsor w tych czasach jest najlepszą… opcją….
  5. Zgłoś się do mnie PW, coś poradzę poza Page Rank
  6. po co płacić, nie lepiej zrobić to samemu?
  7. jedynie co tu pokazałeś to kod loga i paneli, wklej całą… zawartość pliku i podaj nazwę skórki
  8. theme nie jest darmowy i nie mogę zobaczyć jego zawartości, muszę mieć dostęp do plików by móc stwierdzić ewentualny błą…d. Jeszcze jedno czy w innych skórkach występuje podobny błą…d czy tylko w w/w ?
  9. tzn, że tabela w bazie danych o nazwie fusion_cautions nie istnieje, czyli jakiś skrypt lub wtyczka która korzysta z bazy o tej nazwie została źle zainstalowana lub wcale. Co to za theme?
  10. jeżeli nie to poczytaj wą…tki tego typu na [Hidden Content]
  11. Użyć np. warunku if (START_PAGE=='index.php') { .kod okna popup.. } lub if(FUSION_SELF == "index.php") { .kod okna popup.. } gdzie index.php to strona na której ma być wyświetlany kod, w twoim przypadku będzie news.php pozdr
  12. opisz dokładnie swój problem, jeżeli nikt nie będzie Ci w stanie pomóc wejdź na moją… stronę (adres w stopce postu) i tam jest nr gg, odezwij się podają…c że jesteś z tego forum a pomocy otrzymasz pozdr
  13. niekiedy przy kopiowaniu zmiania się wielkość liter - zobacz zamast..jpg toJPG zobacz dokładnie przy pomocy programu ftp jakie jest rozsczerzenie A jpg i jpeg to jest różnica taka że serwer widzi tylko jedną… z tych literek. Możesz nawet własne rozszerzenie dodać np jppg czy jpgg tylko czy Twój serwer jest tak skofigurowany do tego stopnia? Jeżeli nie to nie baw się tym i zastosuj to co wpierw pisałem. Podaj mi adres tego obrazka
  • Create New...