Jump to content

aaa

Użytkownicy
  • Content Count

199
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About aaa

• Rank
    Gaduła
  • Birthday 05/18/1990

Profile Information

• Miejscowość
    Katowice

Contact Methods

• Strona WWW
    http://www.myQQ.pl
  • GG
    4506572
  1. I am Meso,

I saw your profile on this site, and i was deeply moved. I think that you are a very interesting person. So I decided to use the chance to get to know you better. I don't think that the age appearance is so important. The most important is what is inside you and how do you feel about the life.

I think we should use every chance to find our happiness. and I am con...

2. normal

julitenormalhappy@yahoo.com

mój isjulite nazwę, l przeczytać swój profil już dziś i wybrać się jako jedyny, który mogę dać moim sercu ile miłości jest troska upewniając i przynieść szczęście i radość do drzwi kroku. LF jesteś zainteresowany mną i chcą wiedzieć więcej o mnie i przejrzeć moje piękne zdjęcia, możesz wysłać do mnie e-mail poprzez ciekawe: (julitenormalhappy@yahoo.com) Moi drod...

3. Witam, mam problem z plikiem maincore.php w lini 179, nie wiem co poradzić a jest to dla mnie bardzo ważne. Gdy wchodze na strone wyświetla mi się komunikat: Table 'db50671.ep_settings' doesn't existTable 'db50671.ep_settings' doesn't exist Warning: include(lo in /virtual/k/u/kucharczyk.ugu.pl/maincore.php on line 179 Warning: include() in /virtual/k/u/kucharczyk.ugu.pl/maincore.php on line 179 Table 'db50671.ep_blacklist' doesn't exist PS. Mam zwykłego phpfusion, nie extreme pack.
  4. a wiesz ską…d to załatwić to daj cynk ;P
  5. ja jak miałem adio (potem był brak funduszy ;o) kożystałem z mocno przerobionej joomli. Bardzo funkcjonalna, POLECAM!
  6. Idziecie jak nawałnica tylko w trakcie nie straćcie zapału. Bardzo dobra propozycja dla nowych for
  7. Witam. Ja chciał bym się zgłosić na modka. Posiadam znajomość w moderowaniu for, nie kalecze języka polskiego i jestem (mam nadzieje) miły (chyba, że ktoś mnie naprawde wnerwi ) Na twoim forum zarejestrowalem sie jako aksamit. Mam nadzieje, że userzy mnie przyjmą… Obiecuje rozkrecić forum i postaram się roleklamować, narazie proste GG
  8. Witam po długiej przerwie w niepusaniu na forum Więc tak: Mam proźbe żeby ktoś wykonał dla mnie tzn. dla mojej siostry bo prosiła B) Logo / Preloader choć bardziej zależy na logu Logo/Preloader będzie na portfolio mojej siostry która jest fotografem, czyli najlepiej coś z czymś artystycznym itd. ale ja sie nieznam Kolorystyka według uznania twórcy. Bardzo to dla mnia ważne <joke> żeby mnie niezabiła </joke> xD Acha najważniejsze: Wymiary logo 800x80 a preloader według uznania
  9. no niewiem wkoncu mam tam pełno folderów z 1 plikiem który kazdy wazy 4KB a razem to jest ponad 1GB wiec niewiem czy usuwać :/
  10. jak usunę zawartość tego folderu to cos się stanie ?? Czy strace możliwośc uruchamiania jakiś aplikacji czy coś z systemem stanie?? proszę o szybką… odpowiedz Pozdrawiam
  11. aaa

C:/Windows/

jeszcze obadam ile jest na drugim kompie ewnie tak ok. 2-3 GB
  12. aaa

C:/Windows/

mnie chyba nikt nie pobije xD
  13. markes zgłoś sie do mnie na GG: 4506572 dzis po 19
  • Create New...