Jump to content

lunsil

Użytkownicy
  • Content Count

1,553
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About lunsil

• Rank
    Weteran
  • Birthday 07/03/1995

Profile Information

• Miejscowość
    Kraków
  • Zainteresowania
    Interesuje siÄ™ grafikÄ… komputerowÄ… i webmasteringiem.

Contact Methods

• Strona WWW
    http://lunsil.yoyo.pl
  • GG
    9583374
  1. Długo tu nie byłem, to zawitam z czymś nowym. [Hidden Content]
  2. Non ma dołka, bo dostał bana, mniejsza z tym, kłócić mi się nie chce. Ja to forum bardzo polecam, fakt, że sporo sygnaturek, ale nie chcesz - nie oceniasz. Webdesignerzy też tam są…, teraz nawet .psd będzie w konkursach można wygrać. Naprawdę jest warto, miła atmosfera, a nie cią…głe przekleństwa i obraza młodszych. Polecam forum, pomocni ludzie, dużo się da nauczyć.
  3. lunsil

Layouty by Get

Jeśli chodzi o layouty na portale, wszystkie wyglą…dają… identycznie, tylko mają… zmienione kolory. Ale bardziej ciekawi mnie ocena VANILLA GROUP. Za dużo tu rzeczy ze zmniejszonym kryciem, najgorzej sięw tym napisy prezentują…, bo trudno je odczytać. Ikonki w menu nie pasują… do tego 'stylu'. Okienka z tą… jakby ofertą…, jakoś powinny się bardziej w oczy rzucać, żeby osoba, która wchodzi na stronę widziała zalety tej grupy. Teraz dolna część. Nawet ładne przejście kolorystyczne, aczkolwiek trochę inaczej bym je rozwią…zał. Chyba przesadziłeś - dodają…c ten zielony, wszystko psuje IMHO. Poza tym jest ok. Ale jakoś mnie nie zachwycił, myślę, że stać Cię na więcej. 5/10 Ps. Czy w niektórych miniaturkach są… layouty z TemplateMonster czy mi się zdaje?
  4. Paziu, jakoś mi się nie chce wierzyć, po inteligencji Twoich wypowiedzi, wnioskuję, że nie potrafisz obiektywnie ocenić moich prac. Dlaczego? Ponieważ uważasz, że jak źle ocenisz moją… pracę to się tym przzejmę i będzie mi śmutno. Jeśli chcesz wogóle cokolwiek oceniać, to po pierwsze: naucz się coś o tym, zaprezentuj mi jakiś poziom swoich prac i oceń obiektywnie, a dopiero potem tu wróć, mam nadzieję, że dotarło. Kolejne dwa logotypy: [Hidden Content] [Hidden Content]
  5. Wiesz co Paziu, myślałem, że masz na tyle taktu, żeby zakończyć naszą… rozmowę/sprzeczkę. Jedna widzę, że nie, nie wnosisz swoimi postami nic do tematu, małe masz pojęcie o webdesignie, a jednak wwalasz się tutaj, tylko po to żeby pokazać jakie to ze mnie dziecko neo. Może i jestem dzieckiem neo, ale tylko dla Ciebie i zachowaj niektóre komentarze dla siebie, bo dobrze wiem, że napisałeś ocenę mojego logotypu, tylko po to, żeby moderacja Cię nie mogła o off-top posą…dzić. Å»enują…ce to jest. Jak masz coś do mnie, to pisz w sposób prywatny, a nie na forum, bo widzę, że chcesz dowieść swojej wyższości nade mną…, której nie posiadasz, myślisz, że jesteś taki dorosły, poważny, bo nazywasz mnie dzieckiem neo. I powtarzam, że żal to powiedzenie dzieci neo więc bez komentarza. Z konkursu na innym forum: [Hidden Content]
  6. Pierwszy logotyp tak na poważnie: [Hidden Content]
  7. Get, to zabrzmiało jakbyś mnie za lamkę uważał. *lunsil posyła wyraźne spojrzenie do Get'a* Ehh :/ A ja Was proszę, o podanie mi adresu do jakiejkolwiek mojej pracy, w której nie podałem na kim się wzorowałem (chyba że wogóle sie nie wzorowałem). Jeśli już coś ripowałem, to pisałem ską…d, nawet przy projekcie World Travel.
  8. aseeon, wielkie dzięki za ocenę Jedno tylko mi nie pasuje Co masz do ikonek? Wybacz, ale prawie 90% designerów nie robi przed każdym swoim projektem własnych ikonek, nie potrafię jeszcze tego. Ale ty Paziu To już jest szczyt wszystkiego. Jak śmiesz obrażać mnie na innym forum? Twoje zachowanie dowodzi, że jesteś dzieckiem neo, bo Ty zamiast zakończyć tą… sprawę na naszych rozmowach, ciagniesz to w nieskończoność. Za mało ludzie na Ciebie zwracają… uwagi? Musisz być pępkiem świata, bo Twoje designy są… do niczego? Zastanów się nad swoim zachowaniem.
  9. No cóż Get, sam jestem ostatnio trochę bardziej zadowolony. Myślę, że poprostu można powiedzieć mam "wprawę" w tym, i nie popełniam podstawowych błędów. Jednak sam też zauważyłem ostatnio, że mam problem z właściwym odwzorowaniem tematyki projektu. Np. zobacz najnowszą… pracę a sam się dowiesz, link: [Hidden Content]
  10. Proszę Cię, nie offtopuj tu już więcej.
  11. No to ci powiem n.trix że nie. Cią…gle się wykłucasz, że niby chodzi mi w Twoich ocenach o to że są… złabe. Otóż wcale nie! Czy ja kiedykolwiek napisałem, że masz/macie mi dawać 10/10 bo mam sporo postów? NIE! Ja chcę tylko od Ciebie obiektywnej oceny a piszą…c mi samo: 1/10, 2/10, 3/10, 4/10, 5/10, 6/10, 7/10, 8/10, 9/10, 10/10 - nic mi to nie da. Jedynia zaśmieca moją… galerię, takimi bezsensownymi postami. A może, tak się czepiasz tego, że mam sporo postów, bo mi zazdrościsz, i teraz chcesz sobie tak nabić trochę postów piszą…c samą… ocenę, zamiast uzasadnienia, hę? Daj już spokój i pisz trochę rozsą…dniej. Zwycięski layout z walki z d20s na GrafArt.org: ********** [Hidden Content] **********
  12. owned n.trix zacznij jakoś normalnie oceniać, bo już mnie to wkurza miałem nadzieję, że tylko w mojej galerii robisz takie bydło - myliłem się. Layout: Top za mały, menu do bani. Ogólnie to wszystko tylko odstrasza.
  13. Dzięki Get za wsparcie. A co do ciebie n.trix to jeśli masz tak się wypowiadać, to proszę Cię, żebyś lepiej tu wogóle nie pisał.
  • Create New...