Jump to content

dexter007

Użytkownicy
  • Content Count

3,162
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About dexter007

• Rank
    atmosphere-studio.com
  • Birthday 11/19/1992

Contact Methods

• Strona WWW
    http://www.atmosphere-studio.com
  • GG
    7075403
  1. Przy instalacji tego transform packa wybierasz typ instalacji. Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz wybierają…c opcie CUSTOM i sprawdź czy wszystko co ważne dla Ciebie masz zaznaczone. (nie instaluj minimal)
  2. Cześć, nie było mnie dobre 2 miesią…ce na forum, więc może się przypomnę Jestem DeXteR007. Pełnie funkcje moderatora na tym forum. Mam 14 lat ;D, ale w listopadzie skończe 15 . (więcej widać w pierwszym poście tego tematu) Nie byłem na forum jeszcze przed końcem roku szkolnego. Spowodowane to było moim wyjazdem na zieloną… szkołe Kiedy przyjechałem nie zastałem już neta. Powód? "Nie będziesz nam się dział przez komputerem całe wakacje" No i wakacje się skończyły :/ Jeszcze chwilami mi neta rozłą…czaale jakoś tą… usterkę naprawię. Tak czy owak: Witam spowrotem. Dexter007
  3. dexter007

A czy B ?

To jedno i to samo tylko 2 nazwy ;D Maybach - OjciecDyrektor ma fajnego ;^^ odt. mp3 czy discman ?
  4. dexter007

A czy B ?

Sportowy Terenówek nie lubię. Adobe Flash czy Macromedia Flash ?
  5. dexter007

A czy B ?

Tower bo taką… mam MS_Office czy OpenOffice ?
  6. Kurde Ja jak zaczynałem z grafiką… etc. (nie mówie że jestem teraz imba, guru etc. ;D) to chętnie robiłem dla innych za free w ramach treningu. Niestety chodzę do szkoły i nie znajduje już na wszystko czasu A tak samo jak inni nade wszystko przedkładam sprawy ważne i te z których coś będę miał i nie starcza już czasu na zabawę w czerwony krzyż. Nie oszukujmy się, ale taki jest świat i nikt z nas nie jest doskonały . btw. popisz po paru gg może ktoś Ci poleci kogoś kto zrobi Ci za free - właśnie w ramach treningu. P.S przenoszę bo nie ten dział.
  7. Jak widzisz, Kolego, nie dogodzisz wszystkim. Dlatego wymyślono średnią arytmetyczną <LOL>. Dobra, ale już bez żartów. Wyłącz AntyAliasing czcionek. I ja bym zmiejszył czcionki menu..nigdy nie lubiłem jak ktoś myśli że jestem ślepy + Coś Ci się zjezepsuło z czcionkami w treści
  8. No ta ja powiem że jak mojego kręciłem to chociaż przy Bechmarkach, w stresie etc. nie wykazywał żadnych błedów to podczas odpalenia czegoś wiecej niż GG, xfire, FF, foobara2000, avasta! i notepad'aa++ - a konkretniej mówią…c po odpaleniu NFSC resetował się. Chociaż do dzisiaj nie wiem dlaczego Mam Core2Duo + Cooling Freezera 7 i mam niskie temperatury Ale jak go odkręciłem to spowrotem działa normalnie.
  9. A widzisz jak będzie miał zamiar przedstawić newsy ? Jakich użyje czcionek? Jak będzie wyglą…dała treść ? Tego nie dokończył
  10. Zrób proste i przejrzyste. A nie nawalasz mi tutaj efektami PS. Logotyp wyglą…da tak jakbyś zainstalował sobie dopiero co flasha i walną… na standardowym gratniet'dzie kółko + starają…c się poznać możliwości programu dowali jeszcze jaką…ś czcionką… literke K bo Ci pierwsza się nacisnęła.
  11. Góra jest extra, poza tym napisem na rozmytym tle Nagłówki menu (tak jak napisał nonline) są… beznadziejne. I on faktycznie wydaje się nie skończony.Nie ma treści etc.
  12. KOniec? Wyjaśnij nam co było źle ;D P.S. Masz nick 'PHP Programmer' a o byle co się pytasz
  13. Albo spamowałeś katalogi SEO i Cię zbanowali i już masz finish
  14. www.google.pl - hasło płatności SMS przykładowy serwis : allpay.pl
  15. Przenoszę Jeśli to forum typu : mari1111-forum.xt.pl - to może grafika nie znaleść ale jeśli to forum z prawdziwego zdarzenia to znajdziesz (tak jak kolega mówi) bez kuszenia stanowiskiem
  • Create New...