Jump to content

mariuszk

Użytkownicy
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

1

mariuszk last won the day on September 15 2012

mariuszk had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About mariuszk

• Rank
    Rozkręca się
  • Birthday 12/23/1982

Profile Information

• Miejscowość
    Myszków
  • Zainteresowania
    SEO, SEM, IT, nowe technologie, optymalizacja www, programowanie seo

Contact Methods

• Strona WWW
    http://https://techformator.pl
  1. Witam, jeśli Twoja strona dostała powiadomienie o nienaturalnych linkach i chciałbyś zdją…ć karę z niej to mam dla Ciebie idealną… propozycję. Całkowicie za free przeanalizuję profil linków Twojej witryny i na tej podstawie skonstruuję plik z linkami do użycia w narzędziu Google (do zrzekania się linków) - Disavow Tool. Zapraszam do kontaktu. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj [Hidden Content] Pierwszy nabór potrwa do 14.09, a 15.09 wybiorę stronę której pomogę. Pozdrawiam, Mariusz
  2. Mam na zbyciu kilka multikodów (MultiKod ZWYKÅY o wartości 24,6zł każdy) do grupy katalogów wp-kat.pl (125), chętnie wymienię się z osobami, które mają… multi, tyle że do innych grup wpkat. Jeśli jest ktoś zainteresowany wymianą…, proszę pisać na kontakt(małpa)techformator.pl. Pozdrawiam, Mariusz
  3. Piszesz artykuły? Jesteś blogerem/blogerką…? Spotkałeś/aś się z problemem kradzieży treści? Utworzyłem stronę, na której będę publikował znalezione przypadki kradzieży treści. Każdy kto chce poprzeć kampanię zapraszam na stronę STOP kradzieżom treści [Hidden Content] Inicjatywa ma na celu mówienie głośno o problemie i wskazywanie konkretnych przypadków łamania praw autorskich. Zapraszam na Facebook! Pozdrawiam! Mariusz
  4. Witam. Dzisiaj wchodzą…c z Google na stronę www.forum.legalne.info dostałem komunikat A w szczegółach jest info za co została strona oznaczona jako niebezpieczna >> [Hidden Content] Jak strona jest podpięta w GWT również i tam w sekcji złośliwe oprogramowanie powinno coś widnieć - to powinno pomóc rozwią…zać problem. Pozdrawiam!
  5. W takich sytuacjach trzeba zaczą…ć nie od pozycjonowania ale od diagnostyki witryny pod katem dostępności dla botów. Kompleksowym narzędziem pod tym względem jest Google Webmaster Tools oraz funkcje typu Pobierz jako Googlebot. Ps. Jak myślisz na poważnie o forum to sugeruję wykupić prawdziwą… domenę, na pierwszy rok to wydatek ledwie kilkunastu złotych. Jak coś nie wyjdzie najwyżej nie przedłużysz domeny, a linkowanie darmówki to moim zdaniem strata czasu i energii.
  6. Dzięki. Nie zauważyłem tej opcji "brak danych".
  7. Witam. Dzisiaj chciałem zaproponować jeden ze swoich programów, żeby zrealizować to zadanie musiałem wybrać pierwszego lepszego producenta, albowiem bez tego formularz nie jest akceptowany, nie da się zakończyć operacji zgłaszania. Dobrze by było, aby użytkownik mógł też sam wpisać nazwę producenta, szczególnie przydatne jak w tym przypadku, ktoś nowy coś tworzy, nie ma go jeszcze na liście a chciałby zgłosić propozycję Pozdrawiam, Mariusz
  8. Linux to idealny system dla firm. -darmowy, -bezpieczny, -elastyczny. I nie zgadzam się że na desktop nie nadaje się, jest to idealne rozwią…zanie, w szczególności Ubuntu. Nawet nie jesteście sobie w stanie wyobrazić, ile można zaoszczędzić na wdrożeniu darmowego rozwią…zania. Oczywiście są… takie branże, gdzie Windows wcią…ż króluje i prędko to nie zmieni się z uwagi na ograniczenia systemu Linux, gł. jeśli chodzi o obsługę komponentów Windowsowych (kompatybilność).
  9. @koziolek671, zawsze możesz skorzystać z programu do ponownego automatycznego łą…czenia z siecią…. Mogę polecić TopNetInfo, w programie ustawisz to w Ustawienia => Ogólne => Próbuj automatycznie połą…czyć i ustawiasz czas po którym nastą…pi automatyczny reconnect.
  10. Widze że chyba z Joomli korzystacie. Od strony wizualnej bardzo ciekawie wyglą…da, od strony seo bez rewelacji. Jako spec od SEO widziałem już nie jeden taki portal i wszędzie podobne problemy, zdradzę Wam jedną… rzecz która może działać na Waszą… niekorzyść Adresy url są… identyfikowane na podstawie ID, gdzie dalszy cią…g znaków nie wpływa na request, w zwią…zku z tym user może wpisać w adresie co mu ślina na język przyniesie, dla przykładu Oryginalny adres hxxp://legalne.info/3537/Kim-Dotcom-Megaupload-powroci-lepszy-a-prawda-wyjdzie-na-jaw-wideo Ktoś sobie pojedzie równo i wpisze hxxp://legalne.info/3537/sex-dupa-maryna-i-palce-lizac Efekt? - Przy braku tagu canonical taki url można zaindeksować, - Uszczerbek na wizerunku portalu bo jak taki url zostanie podany raz drugi trzeci na forum to będzie obciach, userzy czytają… urle i na tej podstawie oceniają… witrynę negatywnie lub pozytywnie. Radzę Wam to zmodyfikować. Nie jest to tylko Wasz problem bo takich portali jest mnóstwo. Administracja po przeczytaniu tego posta może go śmiało usuną…ć. Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwijaniu portalu i forum!
  11. Mam ten internet, zero problemów oprócz drobnych niedogodności jak rozłą…czanie co 1h czy transferu do 512kbit/s (64KB/s). Ogólnie do przeglą…dania zasobów nadaje się, natomiast do oglą…dania filmów, wideokonferencji czy innych wymagają…cych czynności już niezbyt bo transmisje się rwią….
  12. Portal Hotfix - Aktualności i porady komputerowe wymieni się linkiem z zainteresowanymi osobami (tylko strony z minimum PageRank = 2, lub strony dynamicznie rozwijają…ce się z PR = 1). Nie przyjmujemy linków od stron łamią…cych polskie jak i międzynarodowe prawo oraz linków stron konkurencyjnych!!! Po wklejeniu Naszego linku, Napisz do Nas na adres admin(malpa)hotfix.pl Podaj miejsce, w którym znajduje się Nasz link. Jeżeli Twoja strona pomyślnie przejdzie proces weryfikacji, link prowadzą…cy do Twojej witryny, zostanie umieszczony u Nas na podstronie Reklama. Informujemy również, że forum komputerowe Hotfix oferuje możliwość bezpłatnego zareklamowania strony internetowej/serwisu internetowego/forum dyskusyjnego. Przed zamieszczeniem tematu reklamowego prosimy zapoznać się z regulaminem działu Reklama. Zapraszamy!
  • Create New...