Jump to content

Bezprawni

Użytkownicy
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bezprawni

• Rank
    Nowicjusz
  1. Bezprawni

Panzokcie

Kupuję lakiery hybrydowe różnych marek nie koniecznie tych najbardziej znanych, taniochy też kupuję i nie raz pozytywnie się zaskoczyłam jakością. Mam fajny sklep internetowy z kosmetykami horex.pl i tam kupuję lakiery "hurtowo" na lato musze kupić jakieś fajne neonki
  2. Teraz to tylko przez internet zamawiam z rossmana i odbieram w sklepie bez kosztu przesyłki Ostatni mój nabytek to żel aloesowy do ciała i twarzy firmy Eveline Cosmetics. Skusił mnie super skład, posmarowałam twarz na noc i efekt do rana był świetny, skóra miękka, nawodniona i pięknie pachniał
  3. Moja odżywka od lat, która zawsze ratuje mi paznokcie to Eveline total action 8w1. Używam chyba od 2012 roku co jakiś czas i zawsze super efekt. Teraz ma jakiś nowy nieuczulający skład, bo poprzedni niektóre osoby uczulał. Ale działa tak samo według mojej oceny
  4. Polecam Roombę świetnie zbiera kurz z podłogi i to ten kurz którego nie widać więc dla alergika będzie bardzo duża ulga
  5. Polecam wszystkim czyścik do sprzątania parą wodną. Bardzo przyspiesza porządki i ułatwia, bo dzięki wysokiemu ciśnieniu pary wodnej schodzi każdy brud w tym nawet kamień
  6. Na alergię na kurz (ale i na pyłki też) polecam bardzo oczyszczacz powietrza, ale jakiś dobrej jakości, który ma atesty skuteczności oczyszczania powietrza. Mamy w domu małą alergiczkę i jej o wiele lżej jest gdy oczyszczacz "pracuje" mamy model Stadler Form, bo to firma która specjalizuje się w uzdatnianiu powietrza
  7. Polecam bardzo Oberżę pod Czerwonym Wieprzem z zacnym polskim menu I generalnie namawiam żeby podczas pandemii zamawiać jedzenie na wynos, żeby wspierać te knajpki, które lubimy, aby przetrwały jakoś ten czas i ludzie nie stracili pracy
  8. my kupiliśmy ekspres kolbowy Breville ma spieniacz do mleka więc robi czarną kawę i mleczne cappucino też można zrobić
  9. Bezprawni

Gotowanie

Nigdy nie lubiłam i nigdy nie umiałam gotować Dlatego kupiłam wolnowar crockpot, wrzucam do niego składniki z przyprawami, nastawiam na kilka godzin i wracam na gotowy obiad. mega pysznie wychodzi gdy mięso i warzywa dusza się w swoich smakach i zapachach kilka godzin.
  • Create New...