Jump to content

sorra

Użytkownicy
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sorra

• Rank
    Rozkręca się
  1. Witajcie, wydaje mi się, że wraz z nadejściem nowego roku, powinnam zainteresować się wyposażeniem na magazynie. I tak zrobiłam. Okazało się, że brakuje wózków widłowych, by pracownicy mogli na czas realizować pracę. Muszę je kupić, ale to na razie niemożliwe, stary rok się jeszcze rozlicza. I myślę sobie, czy nają…c tu [Hidden Content];. Co myślicie? 
  2. Skoro szukacie okularów, to możecie do sklepu Soczewki24.pl zajrzeć, tam mają… spory wybór. Wydaje mi się nawet, że zdecydowanie większy niż w niektórych innych punktach internetowych. Ale, żeby nie być gołosłownym, zostawiam Wam tutaj [Hidden Content] link do poradnika odnośnie 1 marki, Mango. A sklep ma ich w ofercie naprawdę sporo. Także wiecie, o co chodzi.
  3. A ja jestem w kropce, bo mój chrześniak właśnie ma komunię w tym roku, a jego rodzice maja problem z pienią…żkami. Myślę, czy kupić mu drobny prezent i dopomóc jego starszym w organizacji. Mogłabym dokupić mu zaproszenia na komunię [Hidden Content] , do tego albę, świecę - wszystko ,czego będzie potrzebował. Czy tak wypada Waszym zdaniem?
  4. Wiem, że komputery przemysłowe się troszkę różnią… od standardowych, ale czasem i one mogą… niestety podupaść i przestać działać. Dobrze jest wtedy wiedzieć, jaka firma podejmuje się zadań takich jak [url=[Hidden Content] maszyn przemysłowych[/url] i komputerów. Ja osobiście słyszałam jedynie o Motoserwisie, ale możecie szukać po miejscu zamieszkania. Oni przeprowadzą… i diagnostykę i remont, jeśli jest konieczny.
  5. sorra

Zakładanie firmy

No nic, nie będę pisać, że księgowa od kadr jest najważniejsza, bo przy starcie biznesu kilka elementów jest naprawdę ważnych. I to trzeba mieć na uwadze. Dlatego jeśli macie się zastanawiać, co pierwsze, to przeczytajcie jakiś poradnik, wszystko w nim opisane na pewno będzie. Ja tylko podpowiem, że ta księgowa [Hidden Content] jest spoko, jeśli chodzi o ZUS i PIP.
  6. Skoro mówisz, że chcesz, to do dzieła. Ja akurat mam studia zwią…zane z biznesami i licencjat, więc jako podyplomowe wybiorę chyba kierunek [url=[Hidden Content] biznesu[/url] . Mieszkam w dużym mieście, więc tutaj będzie to miało wzięcie, zresztą…, takie porady zawsze można rozszerzyć. Mam tylko nadzieję, że jakoś to z pracą… uda mi się pogodzić.
  7. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, dlatego nie będę Ci niczego specjalnego doradzać, tylko powiem, że ta firma [url=[Hidden Content]] zajmuje się systemami informatycznymi dla firm. Co jest ważne, oni nie tylko przygotują… ofertę, ale i mogą… dla Ciebie cały system prowadzić. Musisz przyznać, że to jest wygodne i intuicyjne, prawda?
  8. Właśnie nad tym myślę i wiecie co? Podobają… mi się kamienie we wnętrzach. Jakoś tak wydają… mi się estetyczne, a do tego takie wykończenie jest po prostu na lata. Patrzyłam już gdzieniegdzie jak to kosztowo wychodzi i zdecydowanie opłacałoby mi się w [url=[Hidden Content] Stones[/url] zamówić, gdzie mam obróbkę i montaż od razu. Czy i wam serduszko bije dla kamieni mieszkalnych?
  9. sorra

Produkcja mebli

Powiem tak - to dobry biznes, bo jednak mamy wcią…ż niedosyt na naszym rynku porzą…dnych mebli, dobrych jakościowo, a do tego po prostu ładnych. Dlatego też zdecydowanie szłabym w ten biznes, ale trzeba wiedzieć co nieco, zadbać o produkcję, by była ona właściwa. Konieczna od czasu do czasu będzie [url=[Hidden Content] cat[/url] jak i inne kontrole poszczególnych podsystemów.
  • Create New...