Jump to content

dRucKer3

Redaktorzy
  • Content Count

25
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About dRucKer3

• Rank
    Redaktor
  • Birthday September 19

Profile Information

• Miejscowość
    Cottbus
  1. Abbyy FineReader 10 Professional Edition to bardzo dobry program do przekonwertowania zeskanowanych Dokumentow PDF, fotografii w pliki PDF itp. 10 wersja FineReadera umozliwi Ci calkiem nowy sposob edytowania Twoich dokumentow. Mamy dostep do duzej gamy plikow, ktore przekonwertujemy w szybki i wygodny sposob. Duzym plusem jest rowniez fakt, iz FineReader 10 obsluguje ponad 186 jezykow! Bardzo dorze radzi sobie nawet z kolorowymi zdjeciami, z kontrastowym tlem, z niewyraznymi lub utnionymi wyrazami, ktore po edycji bez problemu wyslemy e-mailem. Layout programu jest wedlug mnie bardzo przyjazny uzytkownikowi, gdyz wszystkie problemy szybko i intuicyjnie rozwiazemy. Kazdy "laik" potrafi sie w 5 minut najwazniejszych krokow nauczyc. Dobra funkcja jest takze Quick Tasks -za pomoca tego tweaku i pare klikniec, mamy dostep do listy najczesciejuzywanych Taskow do edycji plikow PDF czy fotografii oraz zeskanowanych dokumentow. Abbyy FineReader 10 Professional Edition rowniez bardzo dobrze radzi sobie przy bledach w druku oraz odczyta prawie kazda czcionke! Nastepnym plusem jest integracja programu z Microsoft Office, ktora daje nam jeszcze wiecej mozliwosci edycji. Reasumujac, mamy bardzo duzo pozytywnych cech: -szybkie odczytanie duzejgamy plikow -analiza i edycja calego dokumentu -edycja wielojezycznych dokumentow -zapis w wielu formatach -przyjazny dla uzytkownika layout -obszerne menu
  2. Dropbox to swietny program do zabezpieczenia swoich danych online (tak jak Live Mesh) - w tzw. chmurze. Jego zadanie to synchronizacja danych roznymi urzadzeniami jak np. komputer stacjonarny-laptop-smartphon. Program jest dostepny na platforme Windows, MacOS, Linux, Android, iOS oraz za pomoca przegladarki interetowej. Caly system jest w zasadzie bardzo prosty -instalujemy Dropbox`a na swym urzadzeniu i wybieramy folder, ktory bedzie synchronizowany. Po wykonaniu tej czynnosci zaczynia sie synchronizacja. Do dyspozycji rozne pojemnosci "chmury": 2GB (bezplatne), 50GB (za niecale 99,99 dollarow/rok) lub 100GB za niecale 200 dollarow/rok, przy czym trzeba powiedziec, ze za kazda polecona osobe, ktora sie zarejestruje w serwisie, dostaniemy (ja i polecona osoba) po 250MB na nasze pliki. Dostep do naszych plikow mamy nietylko przy pomocy officjalnego programu, lecz rowniez przez przegladarke internetowa mozemy ogladac nasze dane. Duzym plusem jest rowniez wspoldzielenia naszych plikow innym uzytkownikom dropbox`a, co sie np. sprawdzic moze przy edytowaniu prezentacji multimedialnej. Program pokazuje rowniez czas i date edycji plikow, a przy konfliktach lub przypadkowemu usunieciu danych zawsze mozna sie przywrocic, do poprzedniego stanu. Moim zdaniem jest to idealna opcja, na zabezpieczenie swoich malych danych, ktore -niezaleznie na jakim koncu swiata jestesmy- sa dostepne pod nasza reka.
  3. Moze nie musimy, ale zawsze plusem dla nas (bynajmniej dla mnie ) jest to, ze nie musze godzinami nad klawiatura siedziec
  4. Lecz w lepszym wykonaniu, interfejcie, budowie itd. Duzo szlo by tutaj pisac..
  5. A jakiej dystrubucji Linuxa chcialbys sobie zainstalowac..?
  6. Narazie nowy serwis jest w fazie BETA i logowanie jeszcze nie jest dostepne..
  7. Z tym przesunieciem stronki w prawo to nie problem tylko jednej osoby, poniewaz u mnie na Operze 10.63 rowniez stronke zle pokazuje Nastepne pytanie: jak to bedzie z tym paskiem "udostepnij na facebook, twitterze itd..", ktory zawsze po boku stroni sie ujawnial..? Mam nadzieje, ze poprzez zintegrowanie serwisu z serwisem spolecznosciowym facebook lepsze (i wiecej) mozliwosci przyniesie A tak wogole to jak to teraz bedzie wygladalo z rejestracja nowego konta na legalne.info, poniewaz w aktualnej becie niema mozliwosci sprawdzenia co i jak..? Czy przyszli, nowi uzytkownicy beda mieli szanse jedynie sie zalogowac za pomoca konta na facebook`u..?
  8. Hmm.. Jeżeli chodzi o wyglą…d, to może bym nie poprawił, lecz zostawił aktualne (z starej -finalnej wersji) logo strony , ponieważ prezentuje się lepiej -bynajmniej takie jest moje zdanie..
  9. Zajrzyj tu: [Hidden Content] i [Hidden Content] ych-i.html
  10. Dodaje: software/tutaj-sprawdzisz-dko-pisania-klawiaturze-t272.html
  11. Po prostu patrzysz jaki to format pliku (plik > właściwości).. Jeżeli zależy Ci, żeby film jak najmniej zajmował, to polecam format .rm
  12. mój wynik: poprawne słowa/min: 42 niepoprawne/min: 3 wpisane znaki/min: 319\ kto lepszy ;p ?
  13. Ja korzystam już z Windows 7 Ultimate (x64bit) i jestem bardzo zadowolony z niego.. Przed używałem Win.Vista Ult. Windows 7 ma w sobie to coś.. Åatwizna, przejrzystość, banalność, wszystko pod jednym klikiem, indywidualność, kompetentność, zgodność nawet ze starszymi programami i wgl. Dużo by tu można było pisać, ale ja tylko napiszę: polecam jak najbardziej! Polecam wszystkim użytkownikom Win.XP jak i posiadaczy Win.Vista, ponieważ Win7 to nie tylko jakiś mały update Windows Visty, lecz nowy projekt, który zdobywa bardzo szybko nie Amerykę i resztę, lecz również Polskę
  14. Ten program powinien wszystko za Ciebie załatwić [Hidden Content]
  15. Mi osobiście wydaje się, że to nawet fajny programik, lecz jak narazie dopiero w fazie tesowania jest i screeny niezbyt przyciagają…ce są… No ale cóż, może jednak się wiekszości spodoba?
  • Create New...