Jump to content

Wirakocza

Użytkownicy
  • Content Count

466
  • Last visited

Everything posted by Wirakocza

1. Ha! Żebym to ja miał czas wolny!
  2. Wirakocza

Pice kawy

Ja jakoś też nieszczególnie. Jeszcze cappuccino to mogę wypić, ale inne kawy nie trafiają w mój gust.
  3. Najlepiej w jakiejś teczce.
  4. A w jaki sposób rozlicza się obsługę informatyczną? Na [Hidden Content] możecie się tego dowiedzieć.
  5. Wirakocza

Dom seniora

Nie chciałbym wylą…dować w takim domu.
  6. Wirakocza

choroba

Ale podzielić się swoimi doświadczeniami i poglą…dami na sprawę przecieżmożna.
  7. Wirakocza

Suplementy

Ja wolę nie brać.
  8. Jeżeli planujecie wzią…ć pożyczkę hipoteczną…, będą… wam potrzebne odpowiednie dokumenty. Jakie? Na [Hidden Content] możecie się tego dowiedzieć.
  9. To chyba zatłoczone miejsce.
  10. Wegetariańskie żarcie to nie dla mnie.
  11. Byle na politykę nie zeszło zbyt szybko :D
  12. Warto teżod razu zastanowić się, co na tym komputerze zainstalować w pierwszej kolejności. Tutaj [Hidden Content] kilka propozycji.
  13. Ja Sylwka spędzam na spokojnie, bez hucznej imprezy.
  14. Wirakocza

Zdrowie

Mam nadzieję nie dożyć późnej starości.
  15. Ja w Sylwestra zwykle nie świętuję jakoś hucznie.
  16. Przy chwilówkach niestety łatwo jest wpaść w spiralę zadłużenia. I co wtedy? Czy można otrzymać kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek? Tutaj [url="[Hidden Content]] możecie o tym zagadnieniu poczytać.
  17. To zrozumiałe, że dentysta budzi lęk, ale szczerze mówią…c, w życiu czeka nas wiele znacznie bardziej przerażają…cych rzeczy.
  18. Czy to prawda, że cukier to biała śmierć?
  19. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, jaki samochód kupić. Na [url="[Hidden Content]] możecie dowiedzieć się, na co przede wszystkim warto przy tym zwrócić uwagę.
  20. Wirakocza

Dron

Nie wiem, do czego w ogóle może się przydać taka zabawka.
  21. Rzadko stołuję się na mieście.
  22. Ostatnio mam depresję, więc czas wolny spędzam na ponurych rozmyślaniach nas życiem.
  23. Na [url="[Hidden Content]] możecie poczytać, gdzie szukać kredytu bez weryfikacji w bazach.
  24. Zawsze mam problem z wyborem prezentów.
  • Create New...