Jump to content

ronny

Użytkownicy
  • Content Count

25
  • Last visited

Everything posted by ronny

1. Hej. Czytalem wczoraj o tym jak malo rodzin w USA w ogole cokolwiek odklada na emeryture i jakie sa to kwoty. Zastanawia mnie jak wypadaja pod tym wzgledem Polacy a konkretnie uzytkownicy tego forum.
  2. Najlepszą… opcją… będą… oxfordy. Jest to jeden z najbardziej popularnych modeli butów, który jest uważany za bardzo elegancki. To sprawia, że świetnie pasuje on na eleganckie okazje, takie jak ślub. Ten model jest bardzo oficjalny i wspaniale współgra z większością… garniturów ślubnych. Zerknij sobie tutaj: [Hidden Content] W sklepie kupisz buty do dobrych polskich producentów a jeśli chodzi o eleganckie obuwie to moim zdaniem warto jest stawiać tutaj właśnie na jakość.
  3. Szukam informacji na co warto zwrócić uwagę przy wyborze kombinezonu motocyklowego. Na jakie elementy dobrze jest patrzeć?
  4. Polecam dobrze zastanowić się nad tym w jaki sposób zaplanujesz takie spotkanie bo sensowna impreza może przynieśc firmie wiele pozytywnych rzeczy. Po pierwsze - możesz sprawić, że ludzie będą… się lepiej ze sobą… komunikować, po drugie - pobudzisz ich kreatywność, po trzecie - nowi pracownicy będą… w pracy efektywniejsi wtedy, kiedy przekonają… się, że firma ma do nich przyjazne podejście. Jeśli nie czujesz się w tym dobrze i jeśli samodzielnie nigdy nie planowałeś takich imprez polecam skorzystanie z pomocy firmy: [Hidden Content] Pomogą… w organizacji imprezy albo pikniku firmowego.
  5. Witam wszystkich. Gdzie powinienem złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej?
  6. Kilka zapachów, które dobrze się trzymają… oraz są… dobrej jakości: Dior Homme Intense Dior Sauvage Emporio Armani Stronger Nie warto kupować na pewno w drogeriach stacjonarnych bo cenowo wypada bardzo drogo, szczególnie w sephorze (gdzie warto kupować jedynie na promocjach i zniżkach po świętach). Dobre promki obecnie mają… tutaj [Hidden Content] - aktualnie działa tam kod rabatowy WIOSNA2019, który obniza zamówienie o 10 zł.
  7. Czesć. Może ktos mi tutaj pomoże? Mianowicie jakie najlepiej atrakcje zaplanować na imprezie integracyjnej? Zupełnie nie wiem co będzie najlepsze a chciałbym zaproponować coś ciekawego.
  8. Moim zdaniem jest to bardzo dobry sposób z rozgrzaniem się: [Hidden Content] - tutaj masz porzą…dną… skakankę z licznikiem. Jakie są… plusy skakania na niej: 1. schudniesz 2. poprawisz kondycję 3. wzmocnisz mięśnie 4. pracuje całe ciało: nogi, ramiona, brzuch, plecy, pośladki… 5. to ćwiczenie ogólnorozwojowe 6. wzrasta Twoja koordynacja ruchowa 7. zwiększasz swoją… wydolność 8. jesteś bardziej sprawnym człowiekiem.
  9. Panowie czy doradzicie jaki zegarek kupić posiadają…c takie fundusze ?
  10. ronny

gry planszowe

My równiez lubimy jengę. Pochwalę sie,ze jestem najlepszy i zwylke moja wierza nie spada. Mam taką… pewność w palcach. Jeli jestem sam to wybieram głównie darmowe gry przeglą…darkowe. Fajną… grą… są… wolni farmerzy. Na tej stronie możecie sobie poczytac o niej --------> [Hidden Content] - w grze rozwijacie swoją… farmę. Poluję jeszcze na nowego Wiedźmina. Widzialem,z wersja gry roku staniała sporo.
  11. Proponuję kupić Lenovo Tab 2. Jest w dobrej cenie bo tablet można kupic za niecałe 300 zł; [Hidden Content] Dodatkowo na raty. Jest niewielki, zgrabny, dobrze działa i co najważniejsze jest to dobra marka. Nie mam przekonania do tych wszytkich chińskich tabletów. Dużo jest tego w sklepach ale zwykle ich wykonanie jest bardzo kiepskie i może byc problem z częściami. O czym przekonałem się sam jak miałem tableta firmy Shiru.Nie mogłem go naprawić ;/ Obecnie mam Lenovo i jestem zadowolony.
  12. Ja również mam telefon mniej znanej marki i jestem zadowolony. Ukradli mi samsunga i z tego powodu nie byłem sobie w stanie pozwolić na nic drogiego a nie chciałem kiepskich parametrów w telefonie. Zdecydowałem się przetestować telefon firmy Huawei P8. Kupiłem w sklepie rtv Euro agd na raty: [Hidden Content],g!smartfon,system-operacyjny_2!android-2-3-gingerbread:android-4-2-jelly-bean:10:11:12:13:14.bhtml Kosztował mnie niecałe 800 zł ale parametry świetne, jakość wykonania równięż.Tak wiec jestem zdania,że był to jeden z lepszych zakupów jakie zrobiłem.
  13. Hejo. Mam do wysłania kilka rzeczy na allegro. Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrago i sprawdzonego kuriera, przez którego mozna byłoby je nadać? Z góry dziżęki za info.
  14. ronny

Inwestycja w złoto

Witam, Chciałbym zaczą…ć inwestować w złoto. Jestem w tym temacie zupełnie zielony, więc przepraszam z góry za pytania. W jakie złoto inwestować? Gdzie kupować?
  15. ronny

Modne ubrania

Ja bardzo rzadko kupuję w popularnych sieciówkach bo nie jestem zadowolony z jakości ciuchów jakie mozna tam spotkać.Zwykle ubrania są… wykonane z bardzo kiepskich jakościowo materiałów oraz szybko sie rozpadają…. Koszulka to na max 3-4 prania i potem mechaci sie i rozcią…ga. Jesli chodzi o mnie to wolę raz na jakiś czas kupić coś porzą…dnego ale droższego. Jeśli chcecie zaoszczędzić to warto jest czekać na promocje. Obecnie w gomezie jest sporo promocji na ubrania dobrych firm: [Hidden Content] - zerknijcie sobie.
  16. Najtańsze konto studenckie jesli chodzi o dzień dzisiejszy ma smart bank [Hidden Content] - na tej stronie są… szczególy prowadzenia tego konta. Jakiś czas temu zakładałem sobie konto własnie w tym banku. Wszystko jest tam rzeczywiście darmowe. Wypłaty z bankomatów, prowadzenie konta oraz przelewy z banku do banku. Jeszcze całkiem niezłe jest konto mbank. Ma jednak dwa minusy: serwis internetowy - niektórzy narzekają…,ze jest mało czytelny opłą…ta za kartę jeśli nie wykonasz przelewów na określoną… kwotę w miesią…cu.
  17. W życiu nie położyłbym w łazience na podłodze paneli. Wiem, że jest możliwość obicia łazienki w drewnie ale musi być to specjalny rodzaj drewna. Drewno takie musi byc regularnie konserwowane i wiem,ze jest również bardzo drogie. Jeśli już upierasz się na drewno w łazience to niech bedą… to płytki imitują…ce drewno. Przynajmniej nie będziesz na nie narzekał w przyszłości. Fajne są… na przyklad te płytki od kwadroceramiki: [Hidden Content] Ewentualnie te tradycyjne: [Hidden Content]
  18. Zamierzam kupić kolejny zegarek. Może to być używka Mam już Orient Ray Raven G-Shock G9100 G-Shock GD400 Chcę teraz kupić następny zegarek na stalowej bransolecie. Nie chcę, żeby był typowo elegancki. Chcę go nosić również na codzień Musi się również nieco wyróżniać od innych zegarków
  19. Ja aktualnie gram w Small Town Racing: Tak tak. Ta gra naprawdę tak wyglą…da czyli grafiki nie ma praktycznie żadnej. Musze jednak przyznać,że jest to jedna z bardziej wcią…gają…cych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Na tej stronie mozecie sobie troche o niej poczytać [Hidden Content] Plus za to,ze gra nie zajmuje dużo czasu czyli można ją… na szybko właczyć oraz nie marnować czasu. Jade Empire również jest ok. Jakiś czas temu było darmowe na originie.
  20. No to w takim razie ja również dorzuce od siebie przepis na dobrą… wigilijną… potrawę. Mianowicie na karpia w galarecie [Hidden Content] Moim zdaniem musi znaleźć się na praktycznie kazdym wigilijnym stole. Sam nigdy za bardzo nie przepadałem za tą… potrawą… ale z tego przepisu wychodzi całkiem smaczny bo jest tam dużo warzyw. Przygotowanie jest dość pracochłonne bo wiadomo trzeba wszytko ułożyć ale nie jest również takie trudne. Po prostu potrzebujecie trochę czasu:
  21. Bardzo prosze o porade jak skutecznie zwiększyć swoją… zdolność kredytową…, aby uzyskać kredyt na nieruchomość? bede wdzieczny za podpowiedz, zalezy mi na tym aby kupic mieszkanie:)
  22. Ja do niedawna jeszcze myslałem,że nie lubię białej czekolady. Do czasu aż odkryłem czekoladę karmellove ze słonymi orzeszkami Kupiłem z ciekawości i jest moim zdaniem świetna. Karmel fajnie komponuje się z orzechami. Nie jest taka słodka. Oprócz niej wybieram najczęściej albo czekoladę gorzką… albo czekolade mleczną…. Najlepiej komponują… się z kawą….
  23. Cześc. Czy gracie w jakieś gry karciane? Sam chętnie pograłbym sobie na komputerze. Co polecacie ?
  24. Jest to na pewno wyższa jakośc niż Emporio Armani, którego zegarki służą… jedynie do wyglą…dania. Jest to już porzą…dne wykonanie a niestety Armani w niektórych modelach to tania chińśzczyzna tak wiec tą… marką… na pewno bym sobie glowy nie zawracał. Åšwietna jest seria Hugo Bossa Dubai: [Hidden Content] Ewentualnie New York: [Hidden Content]
  25. Cześć, mam pytanie, potrzebuję pomocy w wyborze pralki ładowanej od przodu do 1100zl, maksymalna głębokość 40cm, ważne żeby dobrze prała, była prosta w obsłudze bo będzie użytkowana przez 2 starsze osoby, przydatny będzie wyświetlacz czasu prania. Z góry dziękuje za pomoc
  • Create New...