Jump to content

lener

Użytkownicy
  • Content Count

88
  • Last visited

Everything posted by lener

1. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) pracodawca ma obowiązek zapewnienia pracownikom nieodpłatnie środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego. . No na pewno wymagane jest to w sytuacji, w ktorej pracownik moze uszkodzić odziez roboczą albo ją zabrudzić. Czyli w praktycznie wszystkich zawodach budowlanych, czy u monterów. Jak również w gastronomii. MOżesz jeszcze zorientować się w hurtowniach odzieży roboczej. Ze swojej strony polecam na przykład Ferpol. Na stronie masz do nich kontakt Ferpol Odzież robocza - BHP ul. M.C Skłodowskiej 98 96-100 Skierniewice tel: 46 832 80 20
  2. Pytanie jakiej wielkości ma być ta hala magazynowa. Jak również w jakiej technologii chcesz budowac. Polecam technologię stalową, stawia się tak obecnie wiekszośc hal magazynowych. Jest to na pewno szybsze jak rownież tańsze. Daje kontakt do firmy, która stawia takie hale: MCM PROJECT Sp. z o.o. ul. Obywatelska 103 94-104 Łódź tel: 42 637 20 34 Optymalnie będzie tutaj wysłać do nich zapytanie o taką wycenę. Powinni Ci napisać jaki będzie mniej więcej koszt budowy hali. Jak rownież jakie maja terminy na budowę.
  3. Mieszkam od jakiegoś czasu w UK. Doradzicie gdzie kupujecie tam ksiązki?
  4. Mieszkam od jakiegoś czasu w UK. Doradzicie gdzie kupujecie tam ksiązki?
  5. Czuję, że jest coś nie tak z moim sluchem. Doradzicie gdzie mozna wybrac sie na badanie słuchu? 
  6. Mam dużo braków w zębach, zaczęlo się od jednego usunięcia i niestey z każdym miesią…cem okazywało się, że moje zęby są… w coraz gorszym stanie, podeszły ropą…, straciłem ich 8 w odcinku przednim. Bardzo ubolewam nad tą… stratą…, nie potrafie się z tym pogodzić że w wieku 28 lat mógłbym nosić protezę. Kogo polecicie do wstawienia implantu?
  7. Nie ma takiej opcji z tego co wiem. Jeśli byłeś ubezpieczony prywatni w jakiejś dobrej firmie ubezpieczeniowej to pewnie dostaniesz kasę z ubezpieczenia. Jednak nfz na pewno Ci tego nie zrefunduje (wystarczy zobaczyć jakie nakłady są… ponoszone na służbę zdrowia, w kraju nie jest dobrze). Możesz jedynie wybrać się prywatnie, swoją… drogą… moim zdaniem warto z uwagi na to,ze odzyskasz praktycznie swoje uzębienie. [Hidden Content]
  8. Ja całkowicie cukrów nie ograniczyłem, no ale wprowadziłem pewne zmiany ostatnio i czuję sie o wiele lepiej nie piję napojów słodczonych nie jem słodyczy nie słodze herbaty i kawy ( no chyba, że mam ochotę to dodaję zamiennik taki jak erytrol czy stewia, polecam zajrzeć sobie tutaj: [Hidden Content] - w sklepie mozesz zamówić sobie w dobrej cenie takie właśnie zamienniki)/ Oczywiście dochodzi tutaj aktywność fizyczna, czyli siłownia, sporty walki i czasami bieganie, efekt jest. Cukru nie da się wyeliminować całkowicie bo występuje na przykład w owocach oraz nie jest zły bo dodaje energii. Ale dobrze aby był to ten zdrowy cukier a nie niezdrowy.
  9. Jak się zapatrujecie na usługę outsourcingu it w firmie? Czy warto coś takiego wprowadzic?
  10. Czy ktos moze prowadzi własną… firmę? Gdzie zaopatrujecie sie w akcesoria biurowe dla biznesu? Gdzie warto jest je kupować? Do tej pory kupowałem stacjonarnie i w zasadzie nie zastanawiałęm się nad firmą… ale obecnie chciałbym nieco zaoszczedzić.
  11. Zastanawiamy się nad outsourcingiem it w firmie. Czy jest tutaj osoba, która może mi przedstawić zalety oraz wady takiego oto rozwią…zania?
  12. lener

W jakie gry gracie?

Czy na forum są… gracze? W jakie gry byście polecili sobie pograć dla zabicia wolnego czasu?
  13. Czy dwie niespokrewnione ze sobą… osoby mogą… założyć wspólne konto bankowe? Jest w ogóle coś takiego?
  14. Orientujecie się jak mogę zapisać się na badanie słuchu? W jaki sposob wykonuje się takie badanie?
  15. Czy ktoś jest z Krakowa? Moglibyście polecić mi dobry gabinet rehabilitacji? Mam obecnie spory problem z kregosłupem
  16. lener

Stomatolog Bydgoszcz

Na stronie jest lista stomatologów, ktorzy mają… wolne terminy: [Hidden Content] - zarówno na fundusz jak i prywatnie. Polecam poszukać własnie funduszowej wizyty, wbrew pozorom wiele zabiegów jest refundowanych takich jak wstawienie plomb w zębach czy odkamienianie. Warto tylko zorietnować się kto ma wolne terminy. Dobrze poszukać bo uslugi stomatologiczne do najtańszych nie należą…. Jeśli chodzi o konkretnych lekarzy, to w sieci jest bardzo wiele serwisów, na których możesz sobie poczytać opinie o konkretnych stomatologach, pisane przez pacjentów.
  17. Mam problem z kręgosłupem. Niestety z mojej winy bo pracuję przy biurku i nie dbałem o kręgosłup. Polecicei kogoś do kogo można się z tym wybrać?
  18. Dużo tutaj zalezy od tego jaką… jazdę preferujesz I pod tym ką…tem powinieneś zdecydować czy lepszy dla Ciebie będzie kombinezon jednoczęściowy czy może dwuczęściowy. Kombinezony dwuczęściowe są… rekomendowane dla motocyklistów jeżdżą…cych spokojniej, preferują…cych jazdę rekreacyjną… nad sportową…. Modele jednoczęściowe dedykowane są… do jazdy sportowej – zapewniają… wyższy poziom bezpieczeństwa. [Hidden Content] Jeszcze tutaj masz zestawienie dobrych kombinezonów.Poczytaj sobie.
  19. Jak zorganizować taką… imprezę? Czy to powinno być coś w jakimś klubie czy może raczej wyjazdowo?
  20. Opisane jest to na tej stronie [Hidden Content] Jest tutaj kilka porad jak powinno się wypełnić ten wniosek oraz w jaki sposób ogłosić upadłość konsumencką…. Wniosek ten należy uzupełnić o dane personalne, adres zamieszkania, PESEL, wskazanie miejsc, gdzie znajduje się mają…tek dłużnika, a także aktualny i zupełny spis składników mają…tkowych wraz z jego szacunkową… wyceną…. Wbrew pozorom, uzupełnienie wniosku wydaje się być prostą… czynnością… techniczną…, należy jednak pamiętać, że wniosek powinien zawierać także dobrze przygotowane uzasadnienie bo jeśli będzie ono niewystarczają…ce to są…d moze taki wniosek odrzucić.
  21. Biegam ostatnio sporo, głównie rekreacyjnie i zastanawiam się czy warto jest kupić sobie do biegania skarpetki kompresyjne. Może ktoś w taki sposób biega?Czy kupienie skarpetek dużo Wam dało?
  22. Wybieramy się z dziewczyną… na kilka dni do Paryża i zastanawiamy się co tam można zobaczyć. Doradzicie jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia?
  23. Ciekaw jestem czy mieliście do czynienia z drukarniami online i czy zdarzyło się Wam w takich drukować? Jeśli tak to w jakich drukujecie?
  24. Może ktoś ostatnio zamawiał do firmy etykiety plombują…ce? Na co zwracaliście uwagę przy zakupie?
  25. Może któś brał udział w kursach języka angielskiego ale z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej? Czy trzeba byc przedsiębiorcą…? Ogólnie jakie wymagania trzeba spełnić aby się zapisać na taki kurs?
  • Create New...