Jump to content

niewiasta

Użytkownicy
  • Content Count

398
  • Last visited

Everything posted by niewiasta

1. niewiasta

Wakacje

Nigdy tam nie byłam. W sumie pewnie jest tam pięknie, co?
  2. Tam mają… bardzo ładną… biżuterię. Też ją… lubię.
  3. niewiasta

Prezent

A co to jest?
  4. niewiasta

moje auto

Też o tym nie słyszałam. A jeśli chodzi o posiadanie auta, to moim zdaniem najtrudniejsza jest jego sprzedaż, jak się będzie chciało zmienić. Na szczęście jak się dowiedziałam ze strony: [url="[Hidden Content]] da się dodać ogłoszenie na serwisie motoryzacyjnym za darmo. Oczywiście nie na każdym. Są… takie strony, które sporo sobie liczą… za umieszczenie anonsu. Jednak dzisiaj głównie w grę wchodzą… ogłoszenia w sieci.
  5. niewiasta

Jaki prezent.

Oczywiście, że tak. Moim zdaniem ksią…żki są… dobrym pomysłem na prezent.
  6. niewiasta

jak schudną…c

Warto iść do dietetyka. Obserwować swoje ciało i dietę.
  7. Ja bardzo często kupuję online. Jednak raczej wybieram Allegro.
  8. Moim zdaniem warto zrobić to w polskim banku. Ma się większe gwarancje. Na stronie [url="[Hidden Content]] znajdziecie artykuł, w którym przedstawiono, które banki są… polskie.
  9. Nie wiedziałam, że da się zamówić same fronty. Dla mnie styl skandynawski to jest to!
  10. Pewnie! Moim zdaniem warto kupić używane auto w jakimś salonie, gdzie oddają… w rozliczeniu go klienci.
  11. Ja wykupuję ubezpieczenie w banku. Robię to poprzez aplikację.
  12. W przypadku śmierci bliskiej osoby i problemów ze spadkiem, bardzo ważne jest znalezienie prawnika. Jak czytamy tutaj: [url="[Hidden Content]] jest wiele sytuacji, w których może on pomóc. Lepiej oszczędzić sobie nerwów i postawić na fachową… pomoc prawną….
  13. Też jestem ciekawa! Nigdy nie byłam w Londynie.
  14. niewiasta

łazienka

A to oczywiste! Chociaż ja jestem za szafką… z lustrem niż za samym lustrem.
  15. Ubranie? A nie lepiej jaką…ś zabawkę? Ksią…żkę?
  16. Zanim zacznie się budowę, warto zgromadzić wszystkie narzędzia. Jakie? Myślę, że może przydać się nawet nitownica. Na tej stronie [url="[Hidden Content]] znajdziecie poradnik poświęcony właśnie temu narzędziu. Sprawdźcie, do czego się może przydać.
  17. Wszystkie leki, jakie się przyjmuje na jedno pomagają…, a na inne szkodzą…. Przecież to chemia.
  18. Ja lubię jeździć na rowerze i chodzić po górach.
  19. Ale po co mały? To tablet kup.
  20. Sposobów na biznes jest mnóstwo. Niestety wiele z nich nie ma prawa bytu. Istotne jest to, by rozsą…dnie podejść do tematu. Możliwe jest to na różne sposoby. M.in. warto stawiać na innowacje. Jakie? Tutaj: [Hidden Content] możecie przeczytać, kto powinien zainwestować w opłatomat.
  21. Ja tak samo. A w ogóle począ…tki to powinny być marsze, marszobiegi.
  22. Ja wolę sklepy stacjonarne jeśli chodzi o elektronikę.
  23. Ja mam wybrane w Castoramie. Sypialnie urzą…dzę w industrialnym stylu.
  24. Współpraca z kancelarią… prawną… może być pomocna w wielu kwestiach. Na przykład podczas zatrudniania obcokrajowców. Na stronie: [url="[Hidden Content]] możecie przeczytać, jak karta pobytu może pomóc w zatrudnieniu obcokrajowca i odwrotnie. Dzisiaj coraz częściej zatrudnia się pracowników zza granicy.
  25. Moim zdaniem lepiej kupić. Za wynajem się płaci tyle, co za ratę kredytu.
  • Create New...