Jump to content

gamerz89

Użytkownicy
  • Content Count

244
  • Last visited

Everything posted by gamerz89

1. Czasami trzeba dać sobie szanse. Gdzie wybralibyście się na pierwszą… randkę? Czy skorzystalibyście z takich porad [Hidden Content] Co kierowało waszym wyborem? Czy dla osoby, z którą… się umówiliście to było pozytywne zaskoczenie?
  2. Często szukam inspiracji na wegetariańskie obiady, w sieci jest ich całkiem sporo. Przyjaciółka pokazała mi artykuł o zaletach wegetarianizmu [Hidden Content] Już długo praktykuje taką… dietę, dla zdrowia całkowicie zmieniła żywienie. Wyglą…da świetnie, wydać, że taka dieta jej służy.
  3. W sumie co racja to racja, ale kredyt to zawsze jakiś tam stres, zobowią…zanie. Czytałam niedawno jeszcze o kredycie hipotecznym [Hidden Content] cią…gle się waham więc szukam informacji na ten temat. Mam nadzieję, że uda się znaleźć w interesują…cej mnie dzielnicy, zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.
  4. Chciałabym mieć takie krzesło, które wrzuciła niewiasta.
  5. Chciałabym bardzo odwiedzić moich znajomych nad morzem - mam nadzieję, że się uda.
  6. Czy takie tabletki pomagają…?
  7. gamerz89

Zabawki

Jak jeszcze motywujecie swoje dziecko do rozwoju?
  8. gamerz89

Pijecie soki?

Ską…d bierzecie przepisy?
  9. Jak reaguje skóra na takie zabiegi.
  10. Nie możesz się jej spytać? Wydaje mi się, że biżuteria może być dobrym pomysłem.
  11. Ską…d taka inspiracja dla tego działu?
  12. Jaki zawód Cię interesuje?
  13. Orientujecie się może jak wyglą…da kwestia zatrudnienia obcokrajowca w Polsce, ile trzeba czekać na to. Koleżanka z Ukrainy ma z tym spory problem, mimo, że ma polskie korzenie. Jakieś ogólne porady znalazłam w artykule o zatrudnianiu obcokrajowców [Hidden Content] Nadal nie wiem co można zrobić by przyśpieszyć ten proces i czy jest to możliwe.
  14. Jakiego mieliście doradcę kredytowego, powinien mieć wiedzę na ten temat. Zaciekawił mnie temat spreadu walutowego [Hidden Content] nie znałam wcześniej takiego pojęcia. Staram się szukać informacji, które pomogą… nam szybciej spłacić nasz kredyt, mam nadzieję, że się uda.
  15. Co jeszcze możecie doradzić w tej kwestii, z usług jakich biur jeszcze korzystaliście? Co możecie doradzić? Troszkę informacji znalazłam w poradniku o biurze rachunkowym [Hidden Content] na co szczególnie zwracaliście uwagę? Cy znacie takie biura, które mają… naprawdę rozległy zakres działania?
  16. Polecicie jakieś suplementy naturalne?
  17. O nie słyszałam jeszcze o tej fundacji, zaraz uzupełnię swoją… wiedze
  18. Słyszałam, że mogą… wą…trobę uszkodzić.
  19. Gdzie warto wybrać się z dzieckiem podczas wycieczki do Krakowa?
  20. Po zmianie diety będzie trochę lepiej?
  • Create New...