Jump to content

rudylko

Użytkownicy
  • Content Count

20
  • Last visited

Everything posted by rudylko

1. Aquapomp oferuje kompleksowe usługi na terenie całego kraju w zakresie: wykonywania studni wierconych (przy pomocy innowacyjnego urzadzenia wiertnicy H30G.2), wierceń geologicznych, geotechniki w zakresie głebokosci do 30m, badań zagęszczenia gruntu (sonda, VSS), otworowych wymienników ciepła na potrzeby pomp ciepła (przy pomocy innowacyjnego urzadzenia wiertnicy H30G.2), wiercenia w twardych skałach górnym młotkiem , piezometrów. kontakt: tel. 85 654 70 00 tel. kom. 604 651 727 fax. 85 674 92 99 strona www: aquapomp.pl
  2. moja żona krzyczy mi zza pleców że jak ktoś ma alergię, to ma zajrzeć na stronę www.kremynazime.pl i tam poczytac
  3. obejrzyj sobie oferty wynjamu i kupna: [Hidden Content] - masz tu przykłady. Moim zdaniem, jeśli stać cię na kredyt to lepiej go wzią…ć. I tak musisz płacić czynsz właścicielowi, więc lepiej płacić to do banku i mieć swoje mieszkanie.
  4. a może kurs surfingu lub kitesurfingu - tu znajdziesz szczegóły: [Hidden Content] moim zdaniem to super pomysł na ciekawe wakacje, a może i życiową… pasję.
  5. jak zakupy w sieci, to i usługi kurierskie trzeba wybrać dobre, ja osobiście polecam: [Hidden Content] to sprawdzona firma kurierska
  6. jeśli chodzi o firmę z pierwszego postu - mam z nią… bardzo dobre doświadczenia, chodziłem na ten kurs: [Hidden Content]
  7. też mi się wydaje, że kawki są… teraz najlepsze, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. hondy niby też są… ok, ale zauważyłem po paru znajomych z klubu moto że mają… z nimi dużo problemów
  8. rudylko

Biżuteria

fajne szklane zawieszki i korale można znaleźć na [Hidden Content]
  9. rudylko

mieszkanie ?

to zależy, jeśli ma się mało czasu, ale okreslone wymagania, to łatwiej zlecić to porednikowi. dajesz mu listę cech, jakie ma mieć mieszkanie, on cię umawia na spotkania, oglą…dasz i decydujesz, jak mieszkania twoim zdaniem nie pasują… Twoim wymaganiom to możesz zerwać umowę, tak na przykład jest w tym biurze: www.eurovilla.pl
  10. szukam dobrego psychologa dla swojej babci we wrocławiu. Zastanawiam się poważnie nad tą… poradnią…: [Hidden Content] - może ktoś kojarzy albo doradzi inne miejsce?
  11. ja ostatnio zamówiłem psu zapas karmy z dowozem tutaj: www.canivera.pl - mają… naprawdę dobre ceny
  12. możecie doradzić jaką… młotowtertarkę kupić? zastanawiam się nad marką… i rodzajem. czytam właśnie ten poradnik: [Hidden Content] ale nadal nie wiem, na jaką… się zdecydować
  13. hej, wybieramy z dziewczyną… jej nowy tablet, na razie czytam to: [Hidden Content] - ona wcią…ż mi marudzi, że tablet ma być babski. Czyli co? Różowy?
  14. ja bardziej mogę polecić firmę w krakowie: [Hidden Content]
  15. hej, jak w temacie? są… jacyś fani jednośladów? jakie macie maszynki? Ja na razie śmigam na kawie ninja 300- jestem zadowolony, ale chcę się przesią…ść na coś większego. A Wy?
  16. ja natomiast polecam skup aut www.selcar.pl - gotówka do ręki, jak ktoś chce szybko spienieżyć auto
  17. mogę potwierdzić - byłem na imprezie, która prowadził od nich dj irek- było fajnie. choć nie wiem, jak by wyglą…dało wesele.
  18. rudylko

czytacie?

mnie ostatnio urzekło Takeshi Kossakowskiej - jak ktoś lubi filmy akcji, zwłaszcza tarantino - będzie zachwycony. A tu fajny wywiad z autorką…: [Hidden Content]
  19. tu masz bardzo sympatyczny poradnik: [Hidden Content]
  20. najlepsze są… czajniki elektryczne, a tu krótki poradnik, jak je wybrać: [Hidden Content]
  21. może sobie czytnij ten poradnik: [Hidden Content] - moim zdaniem ci pomoże dokonać wyboru, sprawdź też jakieś porównywarki
  22. kamagra jest przereklamowana moim zdaniem, dużo lepszy i łagodniejszy jest tribestan, a co ciekawe, działa też na kobietki, więc jak masz problem z partnerką… to możesz jej zapodać i z głowy. Ja kupuję tutaj: [Hidden Content] - jest tanio, a wysyłka jest szybka
  23. rudylko

czytacie?

lubicie czytać? a jeśli tak, to co? ja przyznam szczerze - rzadko coś czytam, ale znajoma mnie namówiła na to: [Hidden Content] - jedna wielka komiedia, co chyba widać po recenzji, boskie wprost
  24. tu jest bardzo fajny poradnik, jak wybrać dobrą… pralkę: [Hidden Content] alke-do-malej-lazienki/658/ - a wiadomo, trochę miejsca ona też zajmuje
  25. osobiście szczerze polecam- dzięki tej poradni wyszedłem z niezłego życiowego bagna nie leczcie swoich problemów na nfz- lepiej wydać trochę kasy, ale mieć efekty i naprawdę coś zrobić ze swoim życiem
  • Create New...