Jump to content

zmahool

Użytkownicy
  • Content Count

138
  • Last visited

Everything posted by zmahool

1. Narazie layout jest w trakcie realizacji po ukonczeniu bede sie odzywac. Jaka grafika interesuje w zamian ?
  2. Ja tworze grafike, a ktos by ja zakodował. Ja wzamian za to wykonuje layout strony internetowej dla kodera(lub inna grafike).
  3. Witam, poszukuje kogos chetnego do wspolpracy, chodzi mi tutaj ze w zamian za zakodowanie mojego portfolio (prosta strona w html), ja jestem w stanie wykonac projekt strony internetowej lub dowolna wybrana grafike ? Zainteresowanych prosze o kontakt : E-mail:zmahool@op.pl GG:8284799
  4. niestety sam kodowalem swoje portfolio a nie znam sie na html praktycznie znam tylko podstawowe znaczniki wiec dla tego tak zostala zakodowana strona ja zajmuje sie grafika a nie kodem
  5. Witam , mam na imię Marcin , uczęszczam do technikum o profilu informatycznym. Grafika zajmuję się już od około 2 lat. Tworzyłem grafikę pod gry komputerowe , ksią…żki , portale internetowe itp. Grafika to moje hobby które mnie odpręża i zawsze staram się robić ja jak najlepiej. Myślę że nie będę się tutaj więcej rozpisywać zapraszam do oglą…dania moich prac w dziale portfolio pod adresem : www.marcinlebio.rox.pl Zapraszam do portfolio grafika,grafika internetowa,grafik komputerowy
  6. zmahool

Kubica

Witam jesli jest ktos fanem roberta kubicy i chcialby stworzyc o nim strone to prosze pisac na gg : 8284799 Potrzebni programisci znajlepiej znajacy HTML CSS PHP JAVA
  7. MarcinL specjalizuję się w tworzeniu grafiki na szeroką… skalę. Tworzone przez nas prace wykonywane są… z jak największą… precyzją…, a co za tym idzie nie ma u nas miejsca na niedopracowania, czy też słabą… jakoś grafiki. W pełni wykorzystujemy możliwości naszych kart graficznych (m.in. ATI Radeon 5850), by tworzyć obrazy nawet w rozdzielczościach przekraczają…cych szerokość/wysokość 2500px. Zdajemy sobie sprawę, że jakość to nie wszystko dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze prace były jak najbardziej przejrzyste, profesjonalne, a także ciekawe i przycią…gają…ce uwagę. MarcinL zajmuję się wykonywaniem następują…cych produktów: Layout strony Logotyp Top Lifting szablonu Tablo Zaproszenie Karty 'MENU' Folder reklamowy Projekt szablonu allegro Kalendarze Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie tego czego szukasz napisz a na pewno da się coś z tym zrobić. Zapraszam do oglą…dania prac w portfolio : projektowanie grafiki
  8. tak ceny nie sa wygórowane ^^ ja ci moge za 150 zl wykonac 2 layouty lub 3 i do tego je pocią…c ^^
  9. Witam , mam nastepujacy problem mozna powiedziec ze mam juz pojecie co to html , znam znaczniki , budowe tabeli itp jednak szukam ksiazki gdzie pokazane jest jak zakodowac swoj pierwszy layout ( grafika zajmuje sie juz od 2 lat wiec zrobienie layoutu to nie zaden problem ) poszukuje wiec : - Ksiazki ktora pokaze mi jak zakodowac layout - Videotutorialu ktory pokaze mi jak zakodowac layout
  10. zmahool

Themes

Najpierw musisz znac sie na photoshopie aby przygotowac projekt graficzny , nastepnie znac podstawy jezyka html i CSS potem poszukac tutoriali
  11. napisz na gg:8284799 / Maila : zmahool1@boo.pl
  12. Prosze najpierw o kontakt gg pana od linkin park
  13. Witam , wykonam za free 3 projekty graficzne strony internetowej, poniewaz potrzebuje prac to portfolio. Prosze pisac w tym temacie wybiore najbardziej interesują…ce, podać nalezy : Tematyka Kolorystyka itp
  14. a czy po kurshtml.boo.pl bede potrafil kodowac szablony html w technologii div ??
  15. a co myslicie o tej : Biblia HTML 4 Vademecum Profesjonalisty Jest to znacznie rozszerzona edycja ksią…żki HTML 4 - prawdziwa biblia twórcy serwisów WWW. I Ty możesz poznać tajniki języka HTML. Ksią…żka ta poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niezbędne do opanowania sztuki projektowania WWW - poczynają…c od budowy prostych stron a skończywszy na konstrukcji rozbudowanych i skomplikowanych serwisów WWW. Pokażemy w niej, jak efektywnie wykorzystać nowe możliwości HTML 4 oraz DHTML, style, skrypty CGI oraz programy w językach Java i java sc ript. W ksią…żce znajdziesz: * Nowe elementy definicji języka HTML 4 i ich wykorzystanie * Sposoby projektowania i budowy stron WWW z wykorzystaniem rozszerzeń Netscape Communicatora 4 i Microsoft Internet Explorera 4 * Nowe, interaktywne techniki i środki przekazu: DHTML, java sc ript i skrypty CGI, * Wykorzystanie arkuszy stylów do projektowania stron "HTML 4 - vademecum profesjonalisty to podstawowy leksykon wiedzy o języku HTML. Ksią…żka ta powinna stać się dla projektantów WWW tym, czym Associated Press Stylebook dla autorów i redaktorów." - MacWorld "W sieci można znaleźć mnóstwo dobrych elementarzy HTML-a, ale wielu z nas wcią…ż uważa, że znacznie wygodniej jest uczyć się z prawdziwej ksią…żki. Naszym typem jest HTML 4. Vademecum profesjonalisty Laury Lemay." - Business Week "HTML 4. Vademecum profesjonalisty jest najlepszym, najpełniejszym podręcznikiem języka HTML, jaki zdarzyło mi się widzieć. [] Obowią…zkowa pozycja w bibliotece projektanta WWW." - Web Developer's Journal
  16. Witam , znam html na poziomie "bardzo podstawowoym" tzn. potrafie operować znacznikami i moja wiedza można powiedziec na tym się konczy. To samo mogę powiedzieć o CSS. Jaką… ksią…zke mi polecacie do nauki ? kodowania layoutów pod html , xhtml w technologii div ?? Znam już photoshopa na poziomie zaawansowanym lecz nie umiem kodować swoich prac chciałbym sie tego nauczyc prosze o odpowiedz nazwa + możliwie link do ksią…zki lub jakiegos video tutoriala. Dzieki i pozdrawiam
  17. Witam mam do sprzedania profesjonalny webdesign Tematyka : Mp3 , portal muzyczny itp. Kolorystyka : ciemna + fiolet Typ : PSD Jest możliwosc edycji przed zakupem ( design UNIKALNY ) Cena to 80 zł zapraszam do kontaktu : gg:8284799 e-mail : zmahool1@boo.pl ZOBACZ LAYOUT
  18. Witam szukam osoby chętnej do pomocy przy tworzeniu strony internetowej ludzie chudego. Jest to nowy serial wchodzą…cy wiosna. Najbardziej poszukuję kogos z umiejętnościa kodowania szablonow pod CMS extreme fusion IV. I osoby mogą…cej babyc domene.pl Prosze zainteresowanych o kontakt gg : 8284799
  19. Witam stworzę dla was tania grafike : Usługi graficzne na potrzeby Internetu : - Unikalny projekt szaty graficznej strony / sklepu internetowego : od 80 zł - Banner / Buton reklamowy statyczny ( JPG,PNG ) : 20 zł - Banner / Buton reklamowy dynamiczny ( GIF ) : 30 zł - Top / Logo strony internetowej : od 40 zł - Grafika pod strone flash : od 100 zł - Lifting pierwotnego szablonu : cena do uzgodnienia. Usługi graficzne na potrzeby druku : - Logotyp : od 30 zł - Wizytówka od 30 zł - Ulotka reklamowa : od 30 zł ( 1 strona ) - Plakat : od 80 zł - Karty menu : od 30 zł ( 1 strona ) - Zaproszenie : od 30 zł Zapraszam na moje portfolio aby zobaczyć przykładowe realizacje >>> PORTFOLIO <<<
  20. zmahool

1 LayOut

zgadzam sie nauka , nauka i jeszcze raz nauka
  21. Jak dla mnie to ok tylko pogles dac ze po najechaniu na przycisk np Sponosrzy zmienia kolor sie. I panel z aktualnosciami inny by mogl miec kolor
  22. Wykonam dla ciebie profesjonalna grafike za niska cene. Nie bede tutaj duzo pisac zobaczcie sami ! gg:828499 PRZYKLADOWE PRACE [Hidden Content] ( nie dokonczona ) [Hidden Content] ( logotyp ) [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
  • Create New...