Jump to content

Admin

Administratorzy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Admin

 1. Admin

  Gadu-Gadu 11

  Korzysta, korzysta
 2. Test media tag na forum:
 3. Panowie to wina producentów. Niestety wpisują… źle wersję i nic nie możemy z tym zrobić.
 4. Admin

  to forum

  Dopisz kilka zer, to możemy zaczą…ć rozmawiać
 5. Owszem, sporo osób przestało używać na rzecz Facebooka, ale np. do komunikacji w biurze ten protokół sprawdza się znakomicie.
 6. Powinno już działać.
 7. Yoyo toczy kolejną… batalię z atakami ddos. Poprzednie proxy przestało działać, co poskutkowało padem wszystkich maszyn, ale serwis otrzymał już nowe rozwią…zanie, więc jest szansa, że wszystko wróci online. edit: w tej chwili wszystko powinno działać normalnie. Dostęp do FTP powinien działać przez stare adresy IP.
 8. Proxy pozwoliło na powstrzymanie ataków ddos i dzięki temu strony na yoyo już działają…. Jak słusznie zauważyłeś spowodowało to jednak problemy z łą…czeniem przez FTP.
 9. PiotrGRD: dzięki za istotne informacje. Z tego co mi wiadomo, to cały czas podejmowane są… odpowiednie kroki, by opanować sytuację. Na yoyo cały czas przeprowadzone są… ataki ddos, dostaje się zresztą… także innym hostingom. Niemniej jednak wszystko powinno wrócić do normy.
 10. Serwery Yoyo są… cały czas atakowane. Aktualnie trwa przenoszenie w nowe miejsce.
 11. Witamy, witamy nowych gości.
 12. Poszukaj w naszej strefie GG: [Hidden Content] Chociaż z GG11 może być problem.
 13. Hej, list został przeczytany. Fakt, że YoYo miało ostatnio duże problemy wynikają…ce z ataków ddos na nasze serwery, ale zostały już podjęte odpowiednie działania i sytuacja powinna ulec poprawie. Między innymi dlatego też nie działały webtipsy i zostały przeniesione na legalne.info, teraz jak widać już działają…. Pozostałe uwagi zostaną… przekazane odpowiednim programistom. PS. Na tym forum nie powinno być więcej spamu. W niektórych działach przeniesionych z webtips były dziwne uprawnienia do pisania postów (dostęp dla gości), ale już to załatałem.
 14. Dzięki za zgłoszenie, faktycznie wczoraj tak było, sam tego doświadczyłem. Badamy sprawę.
 15. Skórka z kaczką… już dostępna - możecie sobie ustawić na dole forum.
 16. Wartościowe treści tworzy społeczność. Dzięki połą…czeniu z legalne.info zyskujemy na sile. Na forum mamy ludzi z obydwu witryn, trafić mogą… tutaj również odwiedzają…cy portal. Zyskujemy także porzą…dny serwer, dzięki czemu nie powinno być już padów znanych z webtipsów.
 17. Jak na razie poszedł mailing do wszystkich użytkowników legalne.info i webtips.pl (łą…cznie blisko 50 000 użytkowników) oraz informacje na naszych fanpageach. Myślimy też nad mailingiem do użytkowników yoyo.pl - tam jest blisko pół miliona kont w bazie.
 18. Zgłoś tutaj, a ktoś od nas zmieni.
 19. Hej, Jak pewnie zauważyliście webtips.pl zostało połą…czone z forum legalne.info. Tym samym witamy wszystkich przybyszów w naszych skromnych progach Użytkownicy webtips.pl zyskają… dostęp do portalu z ciekawymi informacjami i oprogramowaniem. Użytkownicy legalne.info będą… w końcu posiadać duże, żyją…ce forum ze społecznością…. Kilka spraw technicznych: - zarówno na forum jak i w serwisie możecie logować się swoimi kontami z webtips - walczymy z przekierowaniami z webtips.pl, ale tamten serwer cały czas leży i jest z tym problem - "kaczucha" powróci trwa jej dostosowanie do obecnej (nowszej) wersji silnika forum. Ponadto fora i subfora zostały lekko zmodyfikowane. Część działów była zbliżona do tych z legalne.info i trzeba to było jakoś sensownie połą…czyć. Czekamy również na uwagi na ten temat. Prosimy o zgłaszanie uwag i błędów w tym temacie.
 20. Na chwilę obecną… jest do wybrania pozycja "Brak danych", którą… można zaznaczyć w przypadku braku producenta na liście. Przemyślimy jednak to rozwią…zanie.
 21. Informujemy, że wszyscy którzy zgłosili uwagi od dnia uruchomienia nowej wersji serwisu otrzymują… od nas nagrody! Szczegóły na Waszych skrzynkach PW.
×
×
 • Create New...