Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Na szczęście panie do towarzystwa, z którymi się spotykam uwielbiają kochać się bez gumek, dlatego też ich nie kupuje. Większość kobiet, które poznałem są z portalu [Hidden Content]
 3. Każdy ma jakieś sposoby na zarabianie, ja od jakiegoś czasu ogłaszam się na stronie [Hidden Content] i uprawiam sex za pieniądze, jest to super sprawa. Jeśli chcecie sobie sporo zarobić to skorzystajcie z tej opcji zarobku.
 4. Last week
 5. Dobra reklama to podstawa. Osobiście polecam firmę PRO-KOMP z Piaseczna, bo dzięki nim można uzyskać reklamę zewnętrzną, która na każdym zrobi wrażenie. Na ich stronie [Hidden Content] można znaleźć wszelkie niezbędne informacje.
 6. W ostatnim czasie mało wychodzę z domu, ponieważ boje się o siebie. Jeśli chodzi o wiadomości na temat Covid-19 to czytam je na stronie [Hidden Content] jest według mnie jedną z najlepszych.
 7. terpi

  Dezynsekcja

  Jeśli chodzi o profesjonalną firmę, która zajmie się dezynsekcją to jak najbardziej [Hidden Content] będzie odpowiednia. Korzystałem z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony z efektów, robactwo wyginęło bardzo szybko.
 8. Księga Rodzaju 46,28-31 „I posłał przed sobą Judę do Józefa, aby go uprzedzić, zanim przybędzie do Goszen. I przybyli do krainy Goszen” Czyli analogicznie do posłania przed sobą proroków (Rdz 49,10; Iz. 40,3; Mat.3,1-3) Aby uprzedzić, zanim przybył na ziemię Jezus Zbawiciel. I przybył Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka. Aby człowiek był zbawiony, żył w nowym systemie duchowo – informacyjnej całości (Obj.21) I nie poniósł wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc…, które trwać będą wiecznie (Mar. 9,43-48; Obj.21,8 ) „A Józef kazał zaprząc swój wóz i wyjechał do Goszen na spotkanie Izraela, ojca swego. A gdy go zobaczył, rzucił mu się na szyję i długo płakał w objęciach jego” Czyli a Józef kazał zaprząc, połączyć uprzężą, produkt z rodzajów informacji, swój wóz, produkt z rodzajów informacji do przemieszczania się ze zwierzęciem, rodzaj informacji wykorzystany do transportu i przemieszczania się (Rdz 47,17. I wyjechał do ziemi Goszen – gość, na spotkanie Izraela – zwycięzca ojca swego. A gdy go zobaczył, spostrzegł widok ojca swego, rzucił mu się na szyję, by objąć ojca swego i długo płakał, rozpoczął się długi proces oddziaływań informacyjnych, gdy spostrzegł widok ojca swego, ze łzami, rodzaj informacji dla oczu, rodzaj informacji, w objęciach jego, ojca swego. „Wtedy rzekł Izrael do Józefa: Teraz mogę już umrzeć, skoro ujrzałem ciebie, że jeszcze żyjesz” Czyli analogicznie do każdego z nas, aby przed zakończeniem naszej destrukcji, być świadomym, że Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka dla człowieka, aby w systemie duchowo – informacyjnym, nie czynić falowych zakłóceń, myślami, słowami i uczynkami i nie ponieść wiecznej śmierci, i żyć w nowym systemie duchowo – informacyjnej całości „Józef zaś rzekł do braci swoich i do domowników ojca swego: Pójdę zawiadomić faraona i powiem mu: Przybyli do mnie bracia moi i domownicy ojca mego, którzy byli w ziemi kanaanejskiej” Analogicznie do zawiadomienia wszystkich braci swoich i mówić braciom swoim, i rodzinie braci swoich, że wolę swoją Bóg Wszechmogący wypełnia w potomkach synów Jakuba – Izraela, dla wszystkich narodów, potomków, Sema, Chama i Jafeta, braci bliźniaków, synów Noego (Rdz 5,32) Od których wywodzą się wszystkie narody.(Rdz 10,32) Na ziemi (Rdz 46,28-31)
 9. twerka

  Reklama dla firmy

  Form reklamy obecnie jest naprawdę mnóstwo, więc warto z nich korzystać. Im więcej tym lepiej bo jesteśmy w stanie dotrzeć do większej liczby odbiorców. Jednak co by nie mówić reklama w internecie jest najważniejsza. Warto jednak zastanowić się nad reklamą swojej firmy w internecie. Ja nie mam na ten temat pojęcia, więc szukałam w sieci jakiegoś fachowca w tym zakresie. Ostatecznie zdecydowałam się na współpracę [Hidden Content] . Teraz wiem, że to była najlepsza dla mnie decyzja.
 10. Według mnie wizyta u psychologa będzie dobrym rozwiązanie. Psychoterapeuta online [Hidden Content] jest świetny, dlatego też warto skorzystać z jego pomocy jeśli jest taka możliwość.
 11. Samo oświetlenie to już nie problem, gorzej jest taką hale wybudować. Właśnie zaczynam i już wiem, że będzie to ogromna inwestycja, [Hidden Content] budownictwo przemysłowe to jednak o wiele poważniejsza sprawa niż budowa domu czy jeszcze cos innego.
 12. Ja bardzo lubię taką biżuterię. Mnie szczerze mówiąc najbardziej odpowiada taka ręcznie robiona. Taką nosi niewiele osób, a mnie właśnie na tym zależy, na oryginalności. Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł na [Hidden Content] . W ofercie znaleźć można wiele fajnych rzeczy. Ja z pewnością zajrzę na stronę jeszcze nie jeden raz.
 13. Księga Rodzaju 46,23-27 „Synem Dana był Chuszim” Czyli synem Dana był Chuszim według słów, które rzekła żona Dana, gdy urodziła Danowi pierworodnego syna. „Synami Naftaliego byli: Jachseel, Guni, Jeser, Szillem” Czyli synami Naftaliego byli: Jachseel według słów, które rzekła żona Naftaliego, gdy urodziła Naftaliemu pierworodnego syna, Guni, Jeser i Szillem według słów, które rzekła żona Naftaliego, gdy urodziła Naftaliemu synów. „To są synowie Bilhy, którą dał Laban córce swojej Racheli, których ona urodziła Jakubowi; wszystkich osób siedem” Czyli to są imiona synów Bilhy, według słów, które rzekła Rachela, gdy Bilha służąca Racheli, którą dała Jakubowi, urodziła Jakubowi synów, potomków z jednego rodu Sema, w Paddan – Aram (Rdz 30,4-8 ) Wszystkich osób siedem, wszystkich synów według imion ich, których urodziły żony synom Bilhy, którzy przybyli z ziemi kanaanejskiej, Kanaana, syna Chama (Rdz 9,25) Do Egiptu ziemi plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Było siedem „Wszystkich osób, które przybyły z Jakubem do Egiptu i od niego pochodziły, oprócz synowych Jakuba, było razem sześćdziesiąt sześć” Czyli wszystkich osób, które przybyły z Jakubem do Egiptu i od niego pochodziły, oprócz synowych Jakuba, żon synów Jakuba Kananejek które od Jakuba nie pochodziły, było razem sześćdziesiąt sześć „Synów zaś Józefa, którzy mu się urodzili w Egipcie, było dwóch. Wszystkich osób rodziny Jakuba, która przybyła do Egiptu, było siedemdziesiąt” Czyli Józef i dwóch synów Józefa, których urodziła Asenat, córka kapłana z On, byli w Egipcie. Wszystkich osób rodziny Jakuba, która przybyła do Egiptu, i była w Egipcie było siedemdziesiąt, oprócz żon synów Jakuba (Rdz 46,23-27)
 14. muszę pomyśleć o takim oczyszczaczu powietrza do domu
 15. Myślę, że psycholog online [Hidden Content] na pewno będzie w stanie pomóc, moja siostrzenica była u kilku specjalistów, ale dopiero ten dał rade jej pomóc.
 16. pianka

  firma

  Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność jakby nie patrzeć.
 17. Fajne są takie miejsca
 18. Bezprawni

  Panzokcie

  Kupuję lakiery hybrydowe różnych marek nie koniecznie tych najbardziej znanych, taniochy też kupuję i nie raz pozytywnie się zaskoczyłam jakością. Mam fajny sklep internetowy z kosmetykami horex.pl i tam kupuję lakiery "hurtowo" na lato musze kupić jakieś fajne neonki
 19. Earlier
 20. terpi

  Remont łazienki

  Jeśli robicie jakikolwiek remont warto zadbać o to aby nie było robactwa, u mnie kolega niestety olał to, że miał pluskwy i teraz ma je na całej chacie. Dlatego jeśli pojawią się u was robaki dzwońcie od razu po profesjonalną firmie, u mnie była [Hidden Content] i dzięki nim pozbyłem się niechcianych gości.
 21. Ja dla siostry na jej urodziny kupiłem torebkę i biżuterie ze sklepu [Hidden Content] mimo, że cena nie była wysoka, rzeczy bardzo jej się podobają i są wysokiej jakości.
 22. Każdy ma inne zdanie na temat danego psychologa, na np miałem terapie dla par. I psycholog dla par [Hidden Content] był naprawdę super dużo nam wyjaśnił i w sumie dzięki niemu nasze małżeństwo się dało uratować.
 23. terpi

  sposoby na reklamę

  Różne firmy, produkty i usługi są wystawiane na stronie [Hidden Content] jest to jedna z moich ulubionych stron, na których można wystawiać ogłoszenia. Ta firma jest znana wielu osobom, dlatego też warto u nich się reklamować i zyskać nowych klientów.
 24. terpi

  nowy telefon

  Długo rozmyślałem jaki telefon sobie wybrać, nawet pytałem kolegów, ale niestety oni nie za bardzo znają się na telefon. Dlatego też postanowiłem skorzystać ze strony [Hidden Content] na niej są wszelkie ważne informacje na temat smartfonów.
 25. marta88

  Antykoncepcja

  Bywa czasem tak, że nasza antykoncepcja nas zawodzi i wtedy musimy zdecydować się na na zastosowanie tabletki dzień po. Wiem, ze nie jest teraz tak łatwo skontaktować się z lekarzem wiec warto zgłosić się tutaj [Hidden Content] , żeby otrzymac receptę.
 26. Księga Rodzaju 46,19-22 „A synami Racheli, żony Jakuba, byli Józef i Beniamin” Czyli a synami Racheli, żony Jakuba, byli Józef według słów, które rzekła Rachela, gdy urodziła Jakubowi syna, potomka z jednego rodu Sema, w Paddan – Aram (Rdz 33,22-24) i Beniamin według słów, gdy umierała, i nazwała syna: Ben – Oni (syn mojej boleści) Lecz Jakub, ojciec jego nazwał go Beniamin (syn prawicy) Według hierarchii ważności Jakuba, ojca Beniamina (Rdz 35,16-18) „Józefowi urodzili się w ziemi egipskiej synowie, których mu urodziła Asenat, córka Poti – Fera, kapłana z On: Manasses i Efraim” Czyli Józefowi urodzili się w ziemi egipskiej synowie, zanim nastał rok głodu w ziemi egipskiej, których urodziła Józefowi Asenat, którą dał Józefowi za żonę faraon (Rdz 41,50; 45) Córkę Poti – Fera (Piotr żelazny) Kapłan z On, miasto kultu boga – słońca, stworzony rodzaj informacji przez Boga Wszechmogącego (Rdz 1,16) Manasses, pierworodny syn Józefa, którego nazwał według słów które powiedział Józef (Rdz 41,51) A drugiego syna Józef nazwał Efraim według słów, które powiedział Józef (Rdz 41,52) Potomków z dwóch rodów Sema i Chama „Synami Beniamina byli: Bela, Becher, Aszbel, Gera, Naaman, Echi, Rosz, Muppim, Chupim i Ard” Czyli synami Beniamina byli: Bela według słów, które rzekła żona Beniamina, gdy urodziła Beniaminowi pierworodnego syna, Becher, Aszbel, Gera, Naaman, Echi, Rosz, Muppim, Chupim i Art według słów, które rzekła żona Beniamina, gdy urodziła Beniaminowi synów. „To są synowie Racheli, którzy urodzili się Jakubowi; wszystkich osób czternaście” Czyli to są imiona synów Racheli, według słów, które rzekła, gdy urodziła Jakubowi Józefa w Paddan – Aram. I Beniamin według słów, które rzekła Rachela, gdy umierała w drodze z Betelu do Efraty – Betlejem w ziemi kanaanejskiej (Rdz 35,16) Wszystkich osób czternaście, którzy byli w Egipcie, i przybyli do Egiptu. Synów, według imion ich, których urodziła żona synowi Racheli. (Rdz 46,19-22)
 27. W tych szczególnych dla nas chwilach zdrowie nasze i naszych bliskich powinno być dla nas najważniejsze. Dlatego też gdy masz potrzebę jakieś recepty to lepiej jest skorzystać z takiej [Hidden Content] recepty online niż chodzić po lekarzach.
 1. Load more activity
Logo audiostereo
×
×
 • Create New...