Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Każdy dobrze zorganizowany biznes ma szansę wypalić ale należy im pomóc, sam kupując produkty wybieram rzeczy od Polskich producentów. Nawet wczoraj zamiawiałem portfel z Money Kepper mimo, że na rynku jest tak dużo innych producentów.
 3. W trakcie dwutygodniowego wyjazdu tak naprawdę niewiele można się nauczyć, nawet jeśli z osobami anglojęzycznymi spędza się praktycznie cały czas i używa wyłącznie języka angielskiego. Według mnie najskuteczniejsze są zwłaszcza kursy online, które bardzo często prowadzone są indywidualnie z doświadczonym lektorem i które sprawdzają się idealnie w czasach szalejącej obecnie epidemii wirusa. Na [Hidden Content] są ceny takich kursów. Ja sam aktualnie w jednym biorę udział, bo już mam dość bezczynności, z którą ostatnio miałem w domu do czynienia.
 4. Tak, inwestowanie w przypadku własnej firmy w różnego rodzaju systemy bezpieczeństwa to faktycznie bardzo ważna sprawa. Według mnie bardzo ważne są systemy monitoringu, z którymi to aktualnie zetknąć się można w przypadku bardzo wielu wielkich magazynów, jak i w przypadku mniejszych warsztatów samochodowych, czy nawet prywatnych garaży. Pewne rozwiązania dotyczące monitoringu znajdziecie na [Hidden Content].
 5. Bieret

  Dobre jedzenie

  Ja lubię sprawdzone restauracje takie jak np Szkutnia. Można tam dobrze zjeść, mają również dowóz - [Hidden Content]
 6. Yesterday
 7. foton

  Korepetytorzy

  Powiedz mi źródło, w którym możesz znaleźć korepetytorów z różnych dyscyplin
 8. Ja swój kupiłem w jakiejś sieciówie. Prawda, że ciężko znaleźć coś w rozsądnej cenie, ale czasem trafi się jakaś promka.
 9. Musisz pamiętać o tym by dobrze wyposazyć taki warsztat samochodowy. Moim zdaniem tutaj [Hidden Content] znajdziesz wszystkie potrzebne rzeczy by odpowiednio wyposażyć taki warsztat. Według mnie trzeba zainwestować w dobry sprzęt.
 10. Ja w zasadzie poleciłbym coś bardziej praktycznego jak na przykład power bank. Polecam oczywiście nasze Polskie Marki Green Cell robi solidne rzeczy.
 11. Poezja [Hidden Content] jest bardzo ciekawą i godną uwagi książką, jestem zadowolona, że udało mi się ja przeczytać. Literatura ta opowiada o parze, która mimo wielu przeciwieństw jest razem i nic nie jest w stanie ich rozdzielić.
 12. Last week
 13. Osobiście kupiłem sobie skw6223, to ten czarny z pierwszego linku. Krótka opinia z mojej strony : Wytrzymały, dobrze zrobiony i po prostu ładny zegarek.
 14. Moim zdaniem trzeba myśleć przyszłościowo, teraz bardzp popularne robią się bitcoiny i ludzie w tą walutę inwestują.A jak chcesz myśleć przyszłościowo to tutaj [Hidden Content] jest bardzo fajna propozycja na konto osobiste.
 15. Księga Rodzaju 45,7-9 "Bóg posłał mnie przed wami, aby zapewnić wam przetrwanie na ziemi i aby wielu zostało zachowanych przy życiu" Czyli Bóg Wszechmogący posłał Józefa przed braćmi jego, do Egiptu, aby zapewnić wam, braciom Józefa przetrwanie, głodu, brak żywności na ziemi - rodzaj informacji i aby wielu, ludzi zostało zachowanych przy życiu, nie pomarli z braku żywności. Analogicznie do Boga Wszechmogącego, który posłał na ziemię Jezusa Zbawiciela wzór człowieka dla człowieka, aby zapewnić każdemu z nas zbawienie, życie wieczne w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj.21) I aby wielu ludzi nie poniosło wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie, etc..., które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8 ) "Tak więc nie wyście mnie tu posłali, ale Bóg, który mnie ustanowił opiekunem faraona i panem jego domu, i władcą całej ziemi egipskiej" Czyli tak więc nie wyście, bracia Józefa tu, do Egiptu posłali, ale Bóg Wszechmogący, który mnie Józefa ustanowił opiekunem, doradcą faraona i panem, zarządcą jego, faraona domu, administracji i władcą, jak sam faraon całej ziemi egipskiej, plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, którego Bóg Wszechmogący posłał by poniósł śmierć w zastępstwie każdego z nas, za nasze myśli, słowa i uczynki, które w systemie duchowo - informacyjnym czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji (Rz.3,25) I ustanowił Jezusa Zbawiciela wzór człowieka dla człowieka, Zbawicielem każdego z nas (Łuk.2,11; 19,10; Jan 3,17; 1Tym.1,15) Byśmy nie ponieśli wiecznej śmierci. I ustanowił Panem naszym (Jan 13,13; Dz.2,36; 10,36; Fil.2,11) I władcą całej ziemi (Hebr 1,2; 1Tym.6,15; Obj.1,5) "Idźcie więc spiesznie do ojca mego i powiedzcie mu: To rzekł syn twój, Józef: Bóg ustanowił mnie panem całej ziemi egipskiej, przybądź do mnie niezwłocznie" Czyli idźcie więc spiesznie, do ziemi kananejskiej do ojca mego, Jakuba i powiedzcie mu, Jakubowi: To rzekł syn, Józef twój, Jakuba: Bóg Wszechmogący ustanowił mnie, Józefa, syna Jakuba panem całej ziemi egipskiej, przybądź do mnie, Józefa niezwłocznie, do pana całej ziemi egipskiej. Analogicznie jak Jezusa Zbawiciela wzór człowieka dla człowieka, Bóg Wszechmogący ustanowił Panem całej ziemi (Rdz 45,7-9)
 16. Ja przelewy do polski robię z różnych stron, ostatnio natknąłem się na fajny ranking firm [Hidden Content] wykonujących taką usługę. Zajrzyj myślę, że opcja wysyłki z Polski za granicę działa tak samo.
 17. Księga Rodzaju 45,4-6 "Józef zaś rzekł do braci swoich: Zbliżcie się, proszę do mnie ! A gdy się zbliżyli, rzekł: Jam jest Józef, brat wasz, którego sprzedaliście do Egiptu" Czyli Józef zaś rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do braci swoich: Jam jest Józef, brat wasz, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu, ziemi plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) Analogicznie do świadomości każdego z nas że Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka dla człowieka, który w zastępstwie każdego z nas poniósł śmierć za nasze myśli, słowa i uczynki, które w systemie duchowo - informacyjnym czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji. A za czynienie falowych zakłóceń w systemie, na pewno poniesie się wieczną śmierć, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8 ) "Lecz teraz nie trapcie się ani nie róbcie sobie wyrzutów, żeście mnie tu sprzedali, gdyż Bóg wysłał mnie przed wami, aby was zachować przy życiu" Czyli lecz teraz z tego powodu niech nie mają utrapienia ani niech nie robią sobie wyrzutów tym, że Józefa tu, do Egiptu sprzedali, gdyż Bóg Wszechmogący wysłał Józefa przed braćmi jego, aby braci Józefa zachować przy życiu, by nie umarli z braku żywności. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, którego Bóg Wszechmogący wysłał, abyśmy nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie. Byśmy byli zbawieni, żyli wiecznie w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj.21) "Bo już dwa lata trwa głód na ziemi, a jeszcze będzie pięć lat bez orki i żniwa" Czyli bo już dwa lata, lunarne, siedemset dwadzieścia dni według dwudziestu czterech miesięcy synodycznych i syderycznych trwa głód, brak wszelkiej żywności, zboże, nasienie - informacja o całości rodzaju informacji, produktów z rodzajów informacji, owoców, produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8 ) na ziemi - rodzaj informacji, a jeszcze będzie pięć lat, lunarnych, tysiąc osiemset dni według sześćdziesięciu miesięcy synodycznych i syderycznych bez orki, uprawy roli i żniwa, zbioru żywności z uprawianej roli (Rdz 45,4-6)
 18. Jeśli ktoś zajmuje się ogrodem, to być może przyda mu się środki ochrony roślin i nawozy ze strony [Hidden Content] - jest tam tego dość sporo, więc na pewno każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.
 19. Obecnie wystarczy szybki internet, chociażby od IT4Polska ([Hidden Content]) i ma się dostęp do wszystkiego
 20. SgtDonnyDonowitz

  Pies

  Ja sam niedawno wziąłem sobie ze schroniska pieska i we wszelkie tego typu środki jak najbardziej się zaopatrzyłem, bo zależy mi na jego zdrowiu. Długo jednak szukałem dla niego odpowiedniego imienia i w zasadzie sporą inspiracją okazała się dla mnie strona [Hidden Content].
 21. Earlier
 22. Polecam zainteresować się marką Money Kepper. Te portfele wykonane są całkiem solidnie i dzięki temu, że wybór różnych modeli jest spory, to raczej każdemu będą odpowiadały. Kupić je można w zasadzie wszędzie.
 23. terpi

  czytacie?

  Uwielbiam czytać książki każdego gatunku, moim zdaniem jest to dobrze poświęcony czas. Ostatnio czytałam książkę [Hidden Content] wciągnęła mnie bardzo, jest to książka religijna po którą warto sięgnąć.
 24. marta88

  Reklama

  Oczywiscie że warto pomysleć nad taką promocją,bo nie ma nic lepszego niż urodziwe hostessy zapraszające klientów do degustacji danych produktów,w marketach robią furorę! Polscy klienci i chyba nie tylko lubią "darmowe poczęstunki"...Ze swej mogę jeszcze podpowiedzieć że warto oznaczyć takie stoisko,polecam odwiedzić stronę [Hidden Content]
 25. Księga Rodzaju 45,1-3 "Wtedy Józef nie mógł już opanować się dłużej wobec wszystkich, którzy stali wokół niego, i zawołał: Wyprowadźcie wszystkich ode mnie. I nie pozostał przy nim nikt, gdy Józef dał się poznać braciom swoim" Czyli wtedy Józef nie mógł już opanować się dłużej, by dać się poznać braciom swoim wobec wszystkich Egipcjan, którzy stali, na formie ruchu wokół, otaczając Józefa z każdej strony, i zawołał, donośnym głosem: Wyprowadźcie wszystkich ode mnie, by nie pozostał przy Józefie nikt z Egipcjan, którzy stali wokół Józefa. I nie pozostał, bo wyprowadzili wszystkich Egipcjan. przy Józefie nikt z Egipcjan, gdy Józef dał się poznać braciom swoim, że jest bratem ich, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu "Zapłakał tak głośno, że usłyszeli to Egipcjanie i usłyszał to dwór faraona" Czyli zapłakał, rozpoczęły się oddziaływania informacyjne mowy słów, dźwięków, wibracji Judy, z Józefa rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, zakończone płaczem tak głośno, rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem, że usłyszeli, rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, to głośno rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem Egipcjanie z plemienia Chawili przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) I usłyszeli rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, to głośno rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem dwór - administracja faraona - wielki dom "Potem rzekł Józef do braci swoich: Jam jest Józef ! Czy żyje jeszcze ojciec mój ? A bracia jego nie mogli mu odpowiedzieć, bo się go zlękli" Czyli potem rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów Józefa do braci swoich: Jam jest Józef ! Brat wasz. Czy żyje, nie skończyła się destrukcja, jeszcze ojciec mój ? Trwa destrukcja ojca Józefa i braci jego. Ale bracia Józefa nie mogli Józefowi odpowiedzieć mową słów, na mowę słów Józefa, bo się Józefa brata swego zlękli, że poniosą konsekwencje za brata swego, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu, ziemi plemienia Chawili, umownie nazwanej Egiptem (Rdz 45,1-3)
 26. terpi

  Kredyt online

  Kilka razy słyszałem, że doradca finansowy Gliwice [Hidden Content] jest wstanie pomóc każdemu, dlatego też skorzystałem z jego oferty. Każda pomoc jest dla mnie bardzo ważna i ciesze się, że trafiłem na niego. Bezpłatne porównanie kredytów, które mi wykonał jak i rady zdziałały dużo.
 27. riki

  Dodatki do domu

  Gdybyś szukała czegokolwiek do kuchni, na przykład nowej czajnika, garnków czy sztućców to możesz zajrzeć na [Hidden Content] W tym sklepie jest praktycznie całe wyposażenie kuchenne do domu czy małej gastronomii.
 28. Może to dosyć nieortodoksyjny pomysł ale jeśli w łóżku układa Wam się dobrze to może jakieś zabawki erotyczne? Zajrzyj na stronę sex shopu [Hidden Content] jest tam cała kategoria z akcesoriami dla par.
 29. Wydaje mi się, że sporo osób korzysta również z internetowych sex shopów. W końcu wibrator czy akcesoria analne jak [Hidden Content] chyba jednak lepiej wybiera się w domowym zaciszu niż w sklepie stacjonarnym.
 1. Load more activity
Logo audiostereo
×
×
 • Create New...